•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنجمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر
امید من به شما ام اس سنتری هاست !!!confusedconfusedconfusedconfusedlaughing3

بابا انرژی !! خوش به حالتون !! من به احتمال زیاد جمعه تهران هستم ولی نمی تونم بیام چون ؟؟؟ !!! مشخصه که !!confusedconfusedconfusedconfused

چونکه پام هنوز در آتل است !!! و پیاده روی زیاد برام خوب نیست !!angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3

امید وارم به همه ی دوستان خوش بگذره !! یادی هم از علی لَنگ بکنید !!!confusedconfusedconfusedconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : SSA , hamid , Ghost , Sina
حميــــــــــــــــــــــــــــــــــــدsad
من همينكه ديدم گفتم ميام ميام ميامicon_biggrin
اما بعد تاريخش و كه ديدم sad2يلدا نميشه پيش خانواده نباشم و تو اين هوا بيام تهرونconfusedاما ارزوم بود كه باشم rolleyes
ميبخشيد هاااا شماها كه دارين اينهمه زحمتش و ميكشين بهتر نبودنظر بچه ها رو هم ميپرسيديد؟؟؟icon_cryلطفا وقتي دارين تصميم ميگيرين ما شهرستاني ها رو هم در نظر داشته باشين و دلمون و خون نكنيدTongue
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : Ghost , hamid , Sina
هیچی دیگه بعد 1 هفته پالس گرفتن و معطلی تو بیمارستان دست از پا درازتر برگشتم خونه با این فرق که دفعه پیش هم چشمم خوب شده بود هم بیحسی دستو پام ولی این دفعه دیگه کاملا چلاقو به جای یک چشم باباقوری با 2 تا چشم باباقوری برگشتم خونه icon_cry,تازه با خودم یه مهمون دیگه هم آورده بودم ( لوپوس ) تشخیص جدید و مضاعف ام اسم confused
خیلی دوست داشتم باهاتون بیام ولی پاهام باهام یار نیستنangry3
تاغروب که برگشتین میشینم یکی مزنم تو سر خودم , یکیم تو سر ام اسم , یکی هم تو سر لوپوسه تا ببینیم آخرش چی میشه Smile (52)

امیدوارم اولین اشعه های این خلقتبی مانند خداوند که از لابلای درختان زیبای پاییزی که به صورتهای بشاشتون خورد با نیرویی صد چندان بسویی تندرستی, شادکامی , خوشبختی پیش بروید sad2wink2
زندگی باوری میخواهد از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد , آن امید از ته دل به تو گوید که خدا هست هنوز ...... Heart
 تشکر شده توسط : ashrafi , Ghost , hamid , Sina , domeh , فریبا
خوش به حالتون angryangry
حالا چرا فردای شب یلداangryangry
نمیشد این هماهنگیهارو ،قبلا هماهنگ کنینangryangry
وسیله حرکت چیه تا فیروزکوهconfused2confused2
اگه یکی بخواهد با وسیله شخصی بیاد راش نمیدین sadsad
من تا ونک 2 ساعت راه دارم ساعت 2 باید بیدار شم (یعنی باید بیدار بمونم ) بنظرت ساعت 3 تو خیابان ماشین گیرم میاد با این وضعیت امنیتی مناسبangry2angry2
اگه راه داره یه بندی ،تبصره ای ،نری ، ماده ای به این فراخوان اضافه کنید شاید یکی دیگه هم مثل من بود wink2wink2
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : hamid , Ghost , Saina , sanaz-sss
(2012/12/17, 09:01 PM)مـه ســـا نوشته است: دوستان

تا ساعت 10 صبح روز سه شنبه 28 آذرماه
تنها 13 ساعت مونده..........
eee من فکر میکردم جنگل راش رو امروز میرین
وقتی دیدم مهسا نوشته ساعت 10 دیگه یادم رفت که حمید نوشته ساعت 5 و گفتم من که تو اون یکی سایت برای بچه ها آرزوی خوش بودن کردم دیگه امروز قبل از ساعت ده باز اینجا براشون پیام میذارمconfusedconfusedconfused
شما فهمیدین چی شد؟

مه سا جون تو ناظری چرا تاپیک رو منحرف میکنی؟fighting0030.giffighting0030.gif
smiling
تو اون سایت نوشتم همه چی برای پایتخت نشین هاست و مای بیچااااااره نمیتونیم شرکت کنیمrolleyesrolleyesrolleyes

ایشالله به همه خوش بگذره

پویا خب تو شرکت کن اما مثلا با دوچرخه برو که هی وسط راه به بچه ها سر کشی کنی و نخواد چندان پیاده راه بری.مهم کنار هم بودنهagreement2

به ازای هر دیدار و مراسم من به داداشم میگم که اینا دارن میرنsad2 اونم میگه خب تو برو.من میگم آخه تهرانه اون میگه خب نرو
و کلی میخندیمlaughing3

همتونو دوس دارم خوش بحال اونایی که میرن ایشالله خوش بگذرهagreement2agreement2agreement2
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : seyyed reza , hamid , Ghost , Hasty
واقعا دست همتون درد نکند که این همه برنامه متنوع واسه دوستان میزارین حیف که دوریم و الا حتما می آمدیم برا همتون آرزوی خوشی می کنم خوش باشید icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : hamid , paeazan , Ghost , Hasty
ای بابا
من دارم به این نتیجه میرسم که ام اسی ها جز تنبل ترین ها هستن
این همه میگفتین برنامه سبک بذارین ما هم تدارک دیدم ولی همه از 5 صبح بودنش میترسن
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : paeazan , مـه ســـا , Ghost , Hasty , hamid , ghaside , Sina , Saina , nafass
منم دوست دارم بیام اما.........................sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : Hasty
فکر کنم اگه 12 ظهر بود همه راضی بودن ....... Smile (16)
 تشکر شده توسط : Ali 324
[تصویر:  oFW95.gif]
آخه بابا 5 صبح تو بر بیابون مارو به دزدن بکشنمون کلیه هامونو در بیارن سرمونو ببرن کی میخواد بیاد کمک و ب فریاد ما برسه ؟ گرگ ! تاریکی !
بحث وحشتم هست آخه البته بغیر از تنبلی . rolleyesrolleyeswink2
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : sargol , Ghost , Ali 324

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,330 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,525 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,014 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,897 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,697 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,950 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,959 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,625 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,845 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,533 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست