•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پالس تراپی وعوارض کورتون
سلام منم پنج روز کورتن تراپی داشتم کل سیستمه بدنم بهم ریخت تازه تازه داره آثارش میرهconfused2
دل خوش از آنیم که حج میرویم
غافل از آنیم که کج میرویم
کعبه به دیدار خدا میرویم
او که هینجاست کجا میرویم
 تشکر شده توسط : elham 66
10,12 دفعه ای پالس گرفتم icon_cry از کورتن فقط استخون درد شدید درحدشکستن مفاصل و معده دردو تنگی نفس یادمهbadtaste
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : Amir , elham 66 , پریسا69
ضعف شدیدی دارم. درصورتیکه قبلا اینجوری نمیشدم و خیلی عادی بودم.
نمیدونم چرا...confused2
دیگه حوصله ی دکترا رو ندارم - هرچی شد شد...Undecided

متاسفانه وقتی دفعات پالس تراپی بیشتر میشه اثرش کمتر میشه رومن که اینجورجواب داده
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : برگ 7 , elham 66
من تازه دیروز پالسم تموم شده امروز از خواب پا شدم دیدم از یه سمت گردنم تا وسطهای سینه ام ریخته بیرون جوشهای قرمز ریز عconfused2وارض کورتونه؟ چی کار کتم؟ بی خیالی طی کنم؟

یه سوال دیگه. به نظر شما خوبه آدم بعد پالس ورزش کنه؟ پیاده روی کنه؟ یا استراحت بهتره؟ البته خیلی بی جونم
angry3rolleyesangry3sad
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
(2014/03/22, 02:09 PM)لیلی آسمانه نوشته است: من تازه دیروز پالسم تموم شده امروز از خواب پا شدم دیدم از یه سمت گردنم تا وسطهای سینه ام ریخته بیرون جوشهای قرمز ریز عconfused2وارض کورتونه؟ چی کار کتم؟ بی خیالی طی کنم؟

یه سوال دیگه. به نظر شما خوبه آدم بعد پالس ورزش کنه؟ پیاده روی کنه؟ یا استراحت بهتره؟ البته خیلی بی جونم
angry3rolleyesangry3sad
سلام
بله عوارض کورتونه نگران نباش خودش خوب میشه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
منم چن ماه پیش دوبار پشت هم پالس شدم
کلی که جوش زدم بماندمعدمم مشکل پیدا کرده بود
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
یه سوال دیگه من تازه پالس گرفتم احساس می کنم قبلا قدرت پاهام بیشتر بود ولی الان پاهام سسته مثل یه دیوار خرابی که هر آن ممکنه بریزه از بی جونی هم که نگو. مگه الان که کورتون گرفتم نباید حالم خوب باشه وجوندار بشم؟ پس این حالتا چیه؟ راستی من هر روز حافظه ام داره افتضاحتر میشه چی کار کنم؟
angry3Sadangry3angry3sadrolleyessad
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
(2014/03/24, 02:46 PM)لیلی آسمانه نوشته است: یه سوال دیگه من تازه پالس گرفتم احساس می کنم قبلا قدرت پاهام بیشتر بود ولی الان پاهام سسته مثل یه دیوار خرابی که هر آن ممکنه بریزه از بی جونی هم که نگو. مگه الان که کورتون گرفتم نباید حالم خوب باشه وجوندار بشم؟ پس این حالتا چیه؟ راستی من هر روز حافظه ام داره افتضاحتر میشه چی کار کنم؟
angry3Sadangry3angry3sadrolleyessad
ليلى جون براى منم وقتى پالس مى گيرم همينطوره اولش پاهام سست و بى جون ميشه بعد از چند روز پر انرژى ميشم براى حافظه هم دکتر يکى دو تا دارو رو برام امتحان کرده ولى بهم نساخته منم بى خيالش شدم و بهش فکر نکردم اخيرا" حافظه ام خودش داره بهتر مى شه به خودت فشار نيار و تا اونجا که برات امکان داره آرامش داشته باش اينم خيلى تاثير داره

(2014/03/13, 04:49 PM)elham 66 نوشته است:
(2014/03/13, 01:47 PM)hessam نوشته است:
(2014/03/13, 01:08 PM)elham 66 نوشته است: سلام دوستان. امیدوارم خوب باشین.
یه سوال خیلی خیلی مهم دارم:
سه روز پالس تراپی داشتم از امروز صبح گلودرد دارم. به نظرم غدد لنفاوی زیرگلوم مشکل پیدا کردن و درد دارن.
اگه اطلاعی دارین،لطفا راهنماییم کنین.
خیلی نگرانمHuh
سلام
با پزشکت مشورط کن

و معاینت کنه
تا معاینه نشی دارو خودسرانه نباید مصرف کنی

آخه تازه دکترمو عوض کردم و اتفاقا دیروز هم ویزیت شدم.(دیروز این مشکلا رو نداشتم)
چشمام هم یکم تار شده.
تا حالا چنین حالتایی برای شما پیش اومده؟

آره منم تا حالا برام پيش اومده دکتر گفت از عوارض کورتون گلو درد هست که مى تونه آغاز عفونت باشه قرقره آب نمک رو انجام بدين اگر خوب نشد حتما با دکترتون صحبت کنيد. منم همين کارو کردم baybay
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : elham 66 , leili-asmaneh , mahdiye1989
من هم چند روزه گلودرد دارم و ته گلوم میسوزه رفتم دکتر گفت گلوت چرک نداره احتمال داره شروع یه سرماخوردگی باشه بهتره یه آمپول بزنی رفتم آمپول رو گرفتم دیدم متیل پردنیزولونه :-D گفتم برادر منتا همین سه روز پیش داشتم میزدم که. گفت خوب پس احتیاجی نیست. میگم این دکترا جدیدا چقدر لات شدن. قبلا نهایت یه دگزا میدادن الان واسه یه گلودرد متیلپردنیزولون...Undecided
angry3angry3angryangry
 تشکر شده توسط : mahdie , elham 66 , اميدوار , mahdiye1989 , H-tanha

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بستری شدن در بیمارستان(پالس) voodoo 61 59,248 2023/07/12, 05:36 PM
آخرین ارسال: mahdiye.
  پالس كورتون و سرعت عمل مغز yaro 68 70,480 2019/12/04, 10:06 AM
آخرین ارسال: GASEM
  چگونه از پزشکتان در زمان نیاز به پالس و حمله ms وقت ملاقات گرفتین hessam 6 4,590 2018/06/17, 12:50 PM
آخرین ارسال: nahid
  دلیل تزریق کورتون هنگام تغییر دارو haniehh 8 4,541 2018/05/15, 07:09 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  شرح حال يك حمله كه منجر به بستري شدن شما وگرفتن پالس تراپي شده است عمومهربان 64 46,370 2017/09/02, 08:36 PM
آخرین ارسال: i_sh
  پالس تراپی در منزل parastoo joon 44 41,880 2016/02/19, 01:14 PM
آخرین ارسال: atlasweb
  شناخت عوارض کورتون ونکات لازم در زمان مصرف hamid 11 16,559 2015/06/28, 07:04 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست