امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویتامین درمانی
سلام خدمت دوستان
من تازه با این انجمن آشنا شدم و از اواخر بهار 90 هم مشخص شد این مرضو دارم.
دو ماه بعد یکی از دوستان دکتر .. رو به من معرفی کردن وقتی برای اولین بار رفتم پیششون دیدم گفت تا آخر شب باید وایستی دکتر میخوان یک ساعت براتون حرف بزنن!confused
خب بلاخره ساعت 3 و نیم شب بیمارا تموم شدن و نوبت من شد
وفتی رفتم تو دکتر آزمایشات و mri منو بررسی کردن بعد از تاریخچه بیماری برام گفتن و این که قبلا اصلن مهم نبوده و افراد کمی مبتلا بودن . ایشون میگفتن که از اولین کسایی بودند که در ایران اینترفرون تجویز کردند اما با دیدن نتایج منصرف شدند. دکتر گفتن که قبلا برای تشخیص بیماری از مایع مغزی نخاعی فرد نمونه گیری می شد و به لندن فرستاده می شد و با یک کیت آزمایشگاهی تشخیص صد در صد بیماری ام اس رو میدادن اما الان یک شرکت کانادایی امتیاز این کیت رو خریده و به کسی اجازه استفاده از اون رو نمیده و روش تشخیص از روی پلاک های سفید ام ار آی رو باب کردند.(اما ایشون میگن که در اثر انواع بیماری های التهاب مغزی این پلاک ها ایجاد می شوند و معیار مناسبی نیست. ) میگن این شرکت تولید کننده اصلی دارو های اینترفرون بتا است و اگر تعداد مبتلایان بیشتر بشه سود بیشتری می بره
در واقع آقای دکتر می گن وخامت این بیماری نتیجه کار پزشکانی هست که اینترفرون تجویز می کنن.
خسته شدم از تایپ اگه کسی به این دکتر مراجعه کرده بگه ببینم آیا قبول داره این حرفارو یا نه؟
 تشکر شده توسط : رهاورد , ابراهیم , Exhautless , pariya1361
سلام دوست عزیز ممنون بابت در اختیار قرار دادن این مطالب از نظرم خیلی جالب بود و اینکه مهم اینه خودت به باورهایی از اطرافت دست پیدا کنی
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh , pariya1361
سلام پوریاicon_question خوش اومدیagreement2
تا حدودی حرفهات قبول..... اصلاً همه حرفهات تا اینجا قبول....
ادامه صحبتهای دکتر چی میشه؟ اصلاً راه درمان معرفی کرد؟ این مطلب .... ممکنه ... بعید نیست ... ولی نمیشه به قطعیت رسید و رای صادر کرد..... ادعائیه که اثبات میخواد ... ولی مهم اینه که آقای دکتر چه درمانی پیشنهاد میکنن.......
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : Exhautless , pariya1361
سلام دوست عزیز منم پیش این دکتر رفتم حتما نوار مغز هم ازت گرفت مثل ضبط صوت هم رژیم غذایی گفت
حرفاش غیر منطقی به نظرم این همه دکتر و دانشمند اشتباه می کنن؟!
من از یه دکتر دیگه در مورد ایشون پرسیدم نظر مثبتی در مورد ایشون نداشت و گفت این همه تحقیق کردن رو این داروها..
من دو بار رفتم دیگه نرفتم پیشش
ابراهیم جون 11 تا دگزا می ده می گه بآین روند بزن بعد 11تا دیگه هم بعد اونا می ده می گه هر وقت حمله خفیف داشتی یه دونش یا دوتاش بزن درس یادم نیس یه عالمه ویتامین امپول ویتامین ب و...با چن تا ورزش
من خودم دل خوشی از اینتر فرون ها ندارم ولی دیگه چاره ای نداریم
رمز شاد زیستن شجاعت است
 تشکر شده توسط : ابراهیم , pariya1361
با اجازه مدیریت سایت بنظر من این تاپیک باید حذف بشه
و همش تبلیغاته

من بیمارای ایشون رو دیدم.بقول خودش ویتامین درمانی میکنه
ویتامین E میده و ویتامین D و نوروبیون و دگزا
اوایل هر روز دگزا میده به بیمارش و بعدش دو روزی یک بار و بعدش هفته ای یک بار
همشهری خودم رفته پیش این آقا جالش فوق العاده خوب شده اما فقط برای سه ماه
چون این دکتر مجترم به این هم شهری من گفته بود سینوکست رو قطع کن و اون هم حرفش رو گوش داده بود اماااااا بعد از سه ماه حالش بد شده بود.میگفت فقط میتونم تا دم در خونه برم و نه بیشتر
من هم گفتم خب تو داروی کنترلیت (سینوکس) رو قطع کردی وبه خاطر همین بیماریت پیشرفت کرده
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : mahdiye1989 , ابراهیم , مـه ســـا , pariya1361
زهرا خانم و ساسان عزیز
اگه ارسالم رو خوب بخونین موافق با حرفهای شما هست
حرفها و انتقادهای آقای دکتر رو قبول کردم !!!!
اما به شرط اینکه خودش راهکار بده و در این راستا دلیل و مدرک برای اثبات ادعای خودش بیاره و بگه که با روش خودشون چه تعداد بیمار و چه مدت تحت نظرش هستن و مراقبتها و دستوراتشون نتیجه داده ؟ یا نه ؟
اینکه فرضیه عنوان کردن کاری نداره ، اثباتش مهمه.........
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : ساسان , Exhautless , pariya1361
حالا نظر همه عزیزان محترم که جناب دکتر شیخ الاسلام ویتامین درمانی میکنه به کنار فقط اینو میدونم که اگه دکتری انتخاب کردین بهش ایمان داشته باشین و اون

کارش رو انجام بده

یک سوالم ذهنمو مشغول کرد و اونم اینکه شخصی با کلی تحقیقاتی که انجام داده بود و با کلی هزینه پسرش رو برد کشور لهستان و فقط برای مدت کمی حالش

خوب شده بود و دوباره که جویای احوالش شدیم به حالت قبلش برگشته،اینو چی تشخیص میدیم؟

داروی بد تجویز کردن؟

اینکه بنده ی خدا چی بخوره و نخوره،اینکه ماهی سالومون میخره و رژیم غذایی که دادن رو اجرا میکنه بیخود هست؟؟
 تشکر شده توسط : ابراهیم , pariya1361
(2014/03/18, 11:23 PM)paeazan نوشته است: با اجازه مدیریت سایت بنظر من این تاپیک باید حذف بشه
و همش تبلیغاته

من بیمارای ایشون رو دیدم.بقول خودش ویتامین درمانی میکنه
ویتامین E میده و ویتامین D و نوروبیون و دگزا
اوایل هر روز دگزا میده به بیمارش و بعدش دو روزی یک بار و بعدش هفته ای یک بار
همشهری خودم رفته پیش این آقا جالش فوق العاده خوب شده اما فقط برای سه ماه
چون این دکتر مجترم به این هم شهری من گفته بود سینوکست رو قطع کن و اون هم حرفش رو گوش داده بود اماااااا بعد از سه ماه حالش بد شده بود.میگفت فقط میتونم تا دم در خونه برم و نه بیشتر
من هم گفتم خب تو داروی کنترلیت (سینوکس) رو قطع کردی وبه خاطر همین بیماریت پیشرفت کرده

اولا که همه دکترا دگزا میدن اونم یه نوع کورتنه اگه حمله قوی باشه پردنیزولون اگه ضعیف باشه دگزامتازون پس این دکترم چیز بدی نمیده
ثانیا اونایی که امپولاشونو قطع نکردن و حتی دیگه تا دم در هم نمیتونن برن چی پس ربطی به قطع کردن یا نکردن دارو نداره

در یه کلام علم پزشکیم خودش گیج میزنه همش ازمون و خطاست
سرت را بالا کن و ببین که پروردگارت به انچه محال میپنداری میخندد
 تشکر شده توسط : ابراهیم , رهاورد , هيوا , pariya1361
چرا میگیم فرضیه مگه غیر از اینه که جدیدا راه تشخیص با ام آر آی اومده؟؟؟

چرا قدیما طرفی که ام اس داشته 10 سالی طول میکشیده تا با تحقیقات پزشکی مشخص شده که ام اس دارن؟

من خودم تو انجمن مرد مسنی دیدم که بهم گفت دوره زمونه شما خوب شده این مرد شهرستانی بود که میگفت 10 سالی ام اس داشته که تشخیص داده شده

و اینکه حتی کتابی خوندم که بعضی ها حتی بعد از مرگشون در صورت کالبد شکافی مشخص میشه که ام اس دارن،پس کلا

این دکتر هم چندان بی ربط نگفته
 تشکر شده توسط : pariya1361
رهاورد عزیز ، الان شما ام آر آی رو تائید میکنی؟
ولی تا اونجائیکه متوجه شدم ، دکتر مورد نظر ام آر آی رو تائید نکرده و میگه اون کیت که شرکت سازنده اینتر فرون بتا خریده ، و بایکوت کرده برای اینکه تشخیص ام اس دقیقتره
و ام آر آی ، دامنه بیشتری از بیماران رو درگیر می کنه!

تشکر شده توسط : pariya1361

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی khatoon25 49 38,909 2020/05/08, 03:36 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  لیور گل با ویتامین E البرز 7 10,289 2016/08/27, 12:27 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سلول درمانی sally 5 4,673 2016/07/27, 08:41 AM
آخرین ارسال: niloofary
  مگنتیک درمانی!؟؟؟ neda sedaghat 6 6,354 2012/05/18, 05:49 PM
آخرین ارسال: بنده خدا
  استفاده از شیمی درمانی sima 8 10,115 2009/11/14, 02:37 PM
آخرین ارسال: anaram

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان