امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویتامین درمانی
(2014/03/18, 10:13 PM)ابراهیم نوشته است: سلام پوریاicon_question خوش اومدیagreement2
تا حدودی حرفهات قبول..... اصلاً همه حرفهات تا اینجا قبول....
ادامه صحبتهای دکتر چی میشه؟ اصلاً راه درمان معرفی کرد؟ این مطلب .... ممکنه ... بعید نیست ... ولی نمیشه به قطعیت رسید و رای صادر کرد..... ادعائیه که اثبات میخواد ... ولی مهم اینه که آقای دکتر چه درمانی پیشنهاد میکنن.......
ممنونSmile
ایشون اعتقاد دارن که مهمترین درمان روانی هست و فرد باید بیخیال باشه حتی نمونه هایی از بیماراشون برام آوردن که بدون مصرف دارو تا چند سال هیچ علایمی نداشتن همیشه میگن سیب زمینی باش!Smile (52)
در درجه بعدی یکسری ورزش های تعادلی میدن که فرد باید در روز هر کدوم رو تو 5 نوبت در روز انجام بده
میگن چون مسیر های عصبی مغز شما رو ماکروفاژها تخریب کردن این ورزش ها مغز وادار به ساختن مسیر های جدید می کنه
و در درجه آخر هم با استناد به سوره نحل می گن روزی سه قاشق عسل با سیاه دونه بخور

(2014/03/18, 10:42 PM)ساسان نوشته است: سلام دوست عزیز منم پیش این دکتر رفتم حتما نوار مغز هم ازت گرفت مثل ضبط صوت هم رژیم غذایی گفت
حرفاش غیر منطقی به نظرم این همه دکتر و دانشمند اشتباه می کنن؟!
من از یه دکتر دیگه در مورد ایشون پرسیدم نظر مثبتی در مورد ایشون نداشت و گفت این همه تحقیق کردن رو این داروها..
من دو بار رفتم دیگه نرفتم پیشش
ابراهیم جون 11 تا دگزا می ده می گه بآین روند بزن بعد 11تا دیگه هم بعد اونا می ده می گه هر وقت حمله خفیف داشتی یه دونش یا دوتاش بزن درس یادم نیس یه عالمه ویتامین امپول ویتامین ب و...با چن تا ورزش
من خودم دل خوشی از اینتر فرون ها ندارم ولی دیگه چاره ای نداریم
برنامه دگزامتازون هم می دن که اول با تعداد زیاد شروع میشه
بعد به مرور کم میشه ظوری که بعد از یه سال من الان هر 16 روز یه دگزا می زنم
بقیه داروهاش هم همونطور که گفتین ویتامین و مینرال هستش

(2014/03/18, 11:23 PM)paeazan نوشته است: با اجازه مدیریت سایت بنظر من این تاپیک باید حذف بشه
و همش تبلیغاته

من بیمارای ایشون رو دیدم.بقول خودش ویتامین درمانی میکنه
ویتامین E میده و ویتامین D و نوروبیون و دگزا
اوایل هر روز دگزا میده به بیمارش و بعدش دو روزی یک بار و بعدش هفته ای یک بار
همشهری خودم رفته پیش این آقا جالش فوق العاده خوب شده اما فقط برای سه ماه
چون این دکتر مجترم به این هم شهری من گفته بود سینوکست رو قطع کن و اون هم حرفش رو گوش داده بود اماااااا بعد از سه ماه حالش بد شده بود.میگفت فقط میتونم تا دم در خونه برم و نه بیشتر
من هم گفتم خب تو داروی کنترلیت (سینوکس) رو قطع کردی وبه خاطر همین بیماریت پیشرفت کرده
چه عصبانی rolleyesمن فقط می خواستم نظر دوستان رو بدونم
در ضمن رشته بنده بیوتکنولوژی هستش و ارشد می خوام بیوتک پزشکی بخونم و یه تحقیقات کوچکی داشتم به خاطر همین این بحثو راه انداختم.
چرا همشهریتون دوباره به دکتر مراجعه نکرد شاید علت دیگه ای داشت شاید به توصیه ها عمل نکرده .....
والا من خودم الان یه ساله مریضم و تا حالا حمله نداشتم smiling

تبریک می گم عجب انجمن فعالی دارین
(2014/03/19, 12:42 AM)ابراهیم نوشته است: رهاورد عزیز
آقای دکتر مدعی هستند که
نقل قول: قبلا برای تشخیص بیماری از مایع مغزی نخاعی فرد نمونه گیری می شد و به لندن فرستاده می شد و با یک کیت آزمایشگاهی تشخیص صد در صد بیماری ام اس رو میدادن اما الان یک شرکت کانادایی امتیاز این کیت رو خریده و به کسی اجازه استفاده از اون رو نمیده و روش تشخیص از روی پلاک های سفید ام ار آی رو باب کردند.(اما ایشون میگن که در اثر انواع بیماری های التهاب مغزی این پلاک ها ایجاد می شوند و معیار مناسبی نیست. )
یعنی کلاً صحت نتایج ام آر آی رو در مورد ام اس زیر سئوال بردن و از نظر ایشون ممکنه طرف ام اس نداشته باشه و ام آر آی ام اس تشخیص بده!!! وممکنه طرف یه بیماری دیگه داشته باشه!!!!!

(2014/03/19, 12:45 AM)رهاورد نوشته است: به یقین قطع کردن دارو اشتباه هست و تجویز یک دارو براساس نیاز جسم ما هست ولی اینکه داروی دیگه جایگزین کردن مشکلی پیش نمیاره
الان یک دکتر خوب که تشخیص قطعی بده چه شخصی هست؟؟راهش باز ام آر آی هست؟؟؟

تا حال پرسیدین این اینتر فرون چه می کنه؟
اصلن مقاله ای هست که مکانیزم عملشو بده؟
اینترفرون های آلفا و بتا توسط سلولهای آلوده به ویروس بدن ترشح شده و باعث ایمن شدن سلولهای هم چوار می شن
خب حالا این چه ربطی به ام اس داره ؟........مگه ام اس ویروسیه؟
حالا اگه از این اینترفرون به مدت طولانی استفاده بشه چون ساختارش با اینترفرون طبیعی فرد متفاوته گیرنده های سلولها کم کم تغییر شکل داده تا این اینترفرون جدید را جذب کنن و اینجاست که دیگه اینترفرون طبیعی رو نمی تونن بگیرن و چون نفوذ دارو به اندازه اینترفرون طبیعی نیست بنابراین فرد مبتلا به نوع ام اس پیشرونده میشه که خدا نصیب نکنه Angel
(2014/03/19, 12:58 PM)nahid نوشته است: اگه ایشون در کنار ویتامینها دگزا تجویز میکنن که خود دگزا شنیدم اثرات خیلی خیلی بدی داره ، چطور در مورد دگزا نظر بدی ندارن ؟
منطقیه .....اما فک کنم ورزش ها رو برای همین تجویز کردن
(2014/03/19, 01:26 PM)ساسان نوشته است: بابا این دکتر نقش رژیم صهیونیستس می دونه ورود این اینتر فرون هارو !!!!!
ایشون نمیگه داروتو قطع کن یه چیزایی میگه بعد می گه تصمیم با خودت
اینکه دوسان در مورد ام ار ای می گن اولا ما که تخصصی در زمینه این دستگاه نداریم دوما دکتر هم نیسیم پس نتیجه گیری در این زمینه جالب نیس
همین اقای شیخ الاسلام از همه نوار مغز می گیره نوار مغز خیلی دقیق !! یا سود داره براشون!!!
چه سودی آخه اگه به فکر سود بود که از ساعت شش تا ساعت دو و سه نصف شب همش 8 تا مریض نمیدید که برای هر کدوم اینقدر وقت نمیذاشت مثل بقیه دکترای بی وجدان تو 10 دقیقه 8 مریض رد می کرد
و خدایی که در این نزدیکی است............................................Smile
 تشکر شده توسط : ابراهیم , pariya1361
پس این دکتر محترم لطف کنه به من بگه چرا بنده با مصرف منظم داروهام و کورتن و ویتامین و نوروبیون و داروی گیاهی و ورزش و .. همچنان حالم بده؟اما اون یکی دوستم که اصلا روحیش خوب نیست و چند سال هم زودتر از من بیمار شده داروش هم از من ضعبف تره کمتر از من هم ورزش میکنه حالش اینهمه از من بهتره و هرکس ببینش نمیفهمه که بیماره؟

هرگز فراموش نکنید که ام اس چند نوع داره و یکی مثل فربود فوری فلج میشه اما بعدش ام اسش خاموش میشه و با پشتکار خوش الان یه کوهنورده
یکی هم مثل فلان دوست خودم هفت ساله براش تشخیص دادن و از چند سال قبل علائمی داشته مثل بیحسی و توجه به اون نکرده.یعنی در حدود ده ساله ام اس داره اما تا حالا دارویی استفاده نکرده، با وجود تمام استرس ها و اعصاب خوری هایی که داشته

پس محقق ها و دانشمندها دارن بیخودی برای ام اس دارو کشف میکنن و دنبال درمان ام اسن
این همه تحقیق شده این کمبود ویتامین هم یکی از تحقیقات
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : pariya1361
(2014/03/19, 11:34 PM)paeazan نوشته است: پس این دکتر محترم لطف کنه به من بگه چرا بنده با مصرف منظم داروهام و کورتن و ویتامین و نوروبیون و داروی گیاهی و ورزش و .. همچنان حالم بده؟اما اون یکی دوستم که اصلا روحیش خوب نیست و چند سال هم زودتر از من بیمار شده داروش هم از من ضعبف تره کمتر از من هم ورزش میکنه حالش اینهمه از من بهتره و هرکس ببینش نمیفهمه که بیماره؟

هرگز فراموش نکنید که ام اس چند نوع داره و یکی مثل فربود فوری فلج میشه اما بعدش ام اسش خاموش میشه و با پشتکار خوش الان یه کوهنورده
یکی هم مثل فلان دوست خودم هفت ساله براش تشخیص دادن و از چند سال قبل علائمی داشته مثل بیحسی و توجه به اون نکرده.یعنی در حدود ده ساله ام اس داره اما تا حالا دارویی استفاده نکرده، با وجود تمام استرس ها و اعصاب خوری هایی که داشته

پس محقق ها و دانشمندها دارن بیخودی برای ام اس دارو کشف میکنن و دنبال درمان ام اسن
این همه تحقیق شده این کمبود ویتامین هم یکی از تحقیقات
والله من مشهدم و ایشون تهران هستن confused2ارتباطی با هاشون ندارم دفعه بعدی که مراجعه کردم ایشالله میپرسمSmile
دوستان عزيز
هر گونه تبليغ و نام بردن از پزشك خاصي مطابق قوانين سايت ممنوع است
با تشكر

تشکر شده توسط : hamid , mahdiye1989 , paeazan , آنا , pouria , pariya1361
(2014/03/20, 07:54 PM)مـه ســـا نوشته است: دوستان عزيز
هر گونه تبليغ و نام بردن از پزشك خاصي مطابق قوانين سايت ممنوع است
با تشكر

باشه خب اسم دکترو که حذف کردین دیگه چه تبلیغیangry3
اگه جای دیگه تبلغ داره خودتون حذف کنیدhappy0065.gif
اما من جوابمو نگرفتم به نظرتون درست نیست اگه نیست چرا خب؟Dodgy
نقل قول:
تا حال پرسیدین این اینتر فرون چه می کنه؟
اصلن کانیزم عملشو بده؟
اینترفرون های آلفا و بتا توسط سلولهای آلوده به ویروس بدن ترشح شده و باعث ایمن شدن سلولهای هم چوار می شن
خب حالا این چه ربطی به ام اس داره ؟........مگه ام اس ویروسیه؟
حالا اگه از این اینترفرون به مدت طولانی استفاده بشه چون ساختارش با اینترفرون طبیعی فرد متفاوته گیرنده های سلولها کم کم تغییر شکل داده تا این اینترفرون جدید را جذب کنن و اینجاست که دیگه اینترفرون طبیعی رو نمی تونن بگیرن و چون نفوذ دارو به اندازه اینترفرون طبیعی نیست بنابراین فرد مبتلا به ام اس پیشرونده میشه که خدا نصیب نکنهAngel
[/quote]
یعنی واسه همه اینطوری میشه? یعنی بعد چند سال ام اس پیشرونده آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته????????HuhHuhHuh
آقا پوریا, عمو ابراهیم و دوستای خوبم خوشحال میشم اگه کسی جوابمو بدهconfused2
خدایا شکرت....
[/quote]
یعنی واسه همه اینطوری میشه? یعنی بعد چند سال ام اس پیشرونده آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته????????HuhHuhHuh
آقا پوریا, عمو ابراهیم و دوستای خوبم خوشحال میشم اگه کسی جوابمو بدهconfused2
[/quote]

من از حرفای دکتر اینطوری برداشت کردم .....
توی چندتا مقاله ای که خوندم هم هیچ کدوم مکانیزم درستی از علت بیماری نگفته بودند
البت دکتر گفتن اگه با اینترفرون نزدن قرار استرس بگیرین همون بهتر که بزنید و آروم باشید چون استرس عامل اصلی این بیماریه
اگه سوال دیگه ای بود بگید که من 28 خرداد که وقت دارم ازشون بپرسمagreement2
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , pariya1361
یعنی بتافرون همش کشکه و فقط واسه عدم استرس گرفتنه?
خدایا شکرت....
مهدیه جان باور کن هیچکی نمیدونه و همه با زبان احتمال جلو میرن
اصلاً فکر میکنم که تو تشخیص ام اس هم مطمئن نیستن و با کنار گذاشتن سایر بیماریها به تشخیص ام اس میرسن
یه مطلب دیگه که احتمال میدم دکتر مدنظر به این دلیل متقاعد شده که از نظر آماری حدد 30 درصد جلوی پیشرفت بیماری گرفته میشه 70 درصد مابقی هم سهم جلوگیری از استرس و محیط زندگی و تغذیه و ... خب ایشون نظرش اینه که بهتره که به 70 درصد فکر کنیم و روی اون سرمایه گذاری کنیم.
دلیل این عدم توافقها در نظریات بیشتر بدلیل اینه که علت اصلی بیماری مشخص نشده! چیزی که تو این چند سال بهش رسیدم اینه که ام اس احتمالاً سوشهای گوناگون داره مثلاً عده ای بدلیل امواج رادیوئی ، عده ای کمبود ویتامین و تغذیه ، عده ای حتی پوشیدن البسه نایلونی ، عده ای در معرض امواج الکتریکی ، عده ای بالابودن آهن سرب و.. در بدن یا مسمومیت غذائی با کلستریدیومها وجود سم در بدن و .... مبتلا میشن
باید برای هر فردی منحصراً بررسی و شناسائی و درمان بشه بخاطر همین تشخیصها و نظریه ها عمومیت پیدا نمیکنه برای همین به عده ای هومیوپاتی جواب میده بعضی IVIG ، پلاسموفرز ، اصلاح تغذیه و ... که منوط به تشخیص دقیق ابتلا هست ولی چیزی که مسلّم و تائید شده هست تاثیر این داروها روی طیف بسیار گسترده ای از بیمارانه . وقطعاً اون 30 درصد اثر قطعی میشه ولی خش به حال کسی که علت بیماری رو پیدا کنه و از اون 70 درصد اثر هم بهره ببره...agreement2
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : مریییم , mahdiye1989 , رهاورد , برگ 7 , pariya1361
مرسی عمو جانicon_question
خدایا شکرت....

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی khatoon25 49 39,065 2020/05/08, 03:36 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  لیور گل با ویتامین E البرز 7 10,373 2016/08/27, 12:27 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سلول درمانی sally 5 4,698 2016/07/27, 08:41 AM
آخرین ارسال: niloofary
  مگنتیک درمانی!؟؟؟ neda sedaghat 6 6,396 2012/05/18, 05:49 PM
آخرین ارسال: بنده خدا
  استفاده از شیمی درمانی sima 8 10,166 2009/11/14, 02:37 PM
آخرین ارسال: anaram

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان