•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • ...
  • 35
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
(2014/06/22, 11:24 PM)tinookhe نوشته است: هیشکی سخترازمن نبوده 1هفته مونده بود به نامزدیم که فهمیدم وهرچی ام به نامزدم گفتم ومیگم ام اس دارم اصلا اهمیت نمیده ومیگه آخه تو که چیزیت نیس ام اس کیلوچندconfused2

همسر آينده شما بنظر آدم خوش فكرى مياد كه ميدونه براى سنجيدن آدما بايد از ويزكىهاشون معدل كرفت و درشما اونقدرى ويزكياى خوب و مطلوب ديده ك ميكه ام اس كيلو جند...love28
ام اس كيلوجند?!!
love51
جز آستاان توام در جهان پناهی نییست
سر مرا به جز این در حواله گاهی نییست
love28
 تشکر شده توسط : tinookhe , kohedard , الهام ج
(2014/06/23, 06:46 AM)زهرا93 نوشته است:
(2014/06/22, 11:24 PM)tinookhe نوشته است: هیشکی سخترازمن نبوده 1هفته مونده بود به نامزدیم که فهمیدم وهرچی ام به نامزدم گفتم ومیگم ام اس دارم اصلا اهمیت نمیده ومیگه آخه تو که چیزیت نیس ام اس کیلوچندconfused2

همسر آينده شما بنظر آدم خوش فكرى مياد كه ميدونه براى سنجيدن آدما بايد از ويزكىهاشون معدل كرفت و درشما اونقدرى ويزكياى خوب و مطلوب ديده ك ميكه ام اس كيلو جند...love28
ام اس كيلوجند?!!
love51

والا بخدا
حتی به خانوادشم نگفته ومیگه نخاهم گفتBlushlove51
 تشکر شده توسط : زهرا93 , زهرا93 , زهرا93 , kohedard

قدر این شوهر رو بدون!!! از این آدمها کم پیدا میشن
خوش به حالتagreement2
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : kohedard , BABA
سلام کلی گریه کردم angry3ولی بعد کلی حیف اومد بخاطرگریه های از دست رفتم الان خیلی شادمhappy0065.gifTongue
آنچیز که مرا قویتر نمیکند، نمیتواند مرا نیز از پای درآورد
 تشکر شده توسط : DavidBili , mahdiye1989
مگه کسی هم هست که مثلاً خوشحال شده باشه از چیزی که شنیده ؟؟؟؟ Huh
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : farbod bahmani , HannahZ , mahdiye1989 , ayda.m , H-tanha , عسل راد , مرجان مولایی نژاد
اولین بار دکتر بهم گفت شوکه شدم خیلی گریه کردم برام همه چی تموم شده بود ولی الان کنار اومدم باهاش با اینکه خانوادم هنوز ناراحتن sad
غمگین مباشید چرا که خوشبختی میتواند از درون تلخترین روزهای زندگی شما زاده شود
 تشکر شده توسط : maryam.N , تندیس , mahdiye1989 , glassheart
سلام.روزای اولی که پای راستم بی حس شد تو اینترنت دنبال علت گشتم وبه ام اس رسیدم وبعد نشستم تجربه های بیمار هارو خوندم وگریه کردمrolleyes[/align] .یه سره هم رفتم پیش دکتر مغزواعصاب وام ار اآی دادم.حالا که تقریبا یه ماه طی شده به اون شبی که جواب روگرفتم خنده ام می گیره.ااآخه هم خانواده خودم وهم خانواده شوهرم جمع بودند خونه ما ,ومن چنون معرکه ای راه انداخته بودم که کوچیک وبزرگ گریه می کردند.اآخه من یه کوچولویی شیطونم وشاد, گریه این طوری کسی ازم ندیده
بود,smiling
 تشکر شده توسط : hadisss , maryam.N , tinookhe , BABA , تنها , حکمت خدا , mahdiye1989 , zenith , glassheart , عسل راد
منم از دکترم شنیدم...انتظار همچین خبریو داشتم

(2014/06/30, 12:57 PM)hilda نوشته است: مگه کسی هم هست که مثلاً خوشحال شده باشه از چیزی که شنیده ؟؟؟؟ Huh
من احساس بدی نداشتم.خیلی زودم باهاش کنار اومدم.
الانم باهم رفیقیم...قول داده زیاد اذیتم نکنهlove28
 تشکر شده توسط : الهام ج , mahdiye1989 , maryam.N , glassheart
من با یکی از دوستام رفتم پیش دکتر خانوادگیمون که دکتر اورژانس بیمارستان پاسارگاد بود اونموقع. بعد معاینه ام آر آی نوشت که یه حسی بهم گفت ام اس دارم.به دوستم گفتم مسخرم کرد. چون کوچکترین اطلاعاتی از ام اس نداشتیم و فقط حس میکردم.
جواب ام آر آی رو با همون دوستم گرفتیم رفتیم پیش دکتر که اول نمی خواست بگه جریان چیه.بهش گفتم احساس میکنم ام اس دارم که اول گفت ام اس نیست شبیه ام اسه
منم تا 2 سال فکر میکردم مریضیم شبیه ام اسهconfused
ولی حال خوبی نداشتم تا یه مدت تا باهاش کنار اومدم و الان ازش خیلی راضیمicon_questionwink2
روزام سخته ولی دنیام شیرینicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , الهام2324 , maryam.N , glassheart
من بعد دو هفته فهمیدم در حالی که خانوادم میدونستن.وقتی دکترم بهم گفت تا پنج دقیقه کاملا هنگ بودم و اصلا نمیفهمیدم چی میگه ولی بعدش اوکی شدم و مامانم گفت حرف این دکترا فقط حرفه اگه خودت بخوای و تلاشت رو بکنی مطمنا زود خوب میشی بعدش منم تمام تلاشم رو کردم و الانم نتیجه اش عالیه
 تشکر شده توسط : محمد جواد , یه غریبه , الهام ج , mahdiye1989 , hadisss , maryam.N , مریم 63 , glassheart

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • ...
  • 35
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: