•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وضعيت جسماني فعليتون چجوريه؟
یکی دوهفته ای هست که حالم عالیه,یه مقداری مچ پاهام درد میکنه ولی درحالت کلی عالیم,امید دارم که حال همتون خوب و عالی باشهbaybay
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : visko , mahdiye1989 , عسل راد
من 2 ساله ام اس دارم البته فک کنم 2 سال قبلشم علایمشو داشتم.کلا هیچ مشکل خاصی جز اینکه زود خسته میشم ندارم ولی جدیدا پام مرتب داغ میشه بعدش خوب میشه نمیدونم چرا؟HuhHuh ینی یه حمله یا علامت جدیده؟
 تشکر شده توسط : FBF , اکبر
با سلام
دوست عزیز این مورد رو من هم دارم. خستگی زود وزیاد یکی از موارد MS هست
داغی پا موردی هست که در بعضیها مثل من خیلی وقته هست.طبق گفته پزشکم از تحرک زیاد مخصوصا پیاده روی زیاد پرهیز کن
یامن اسمه دوا وذکره شفا
 تشکر شده توسط : رزمینا , عسل راد
با سلام خدمت همه دوستان سر حال و با نشاط

حالم خیلی خوبه در هفته دو روز با اتوبوس می رم کلاس های

انجمن خیلی خوبه نسبت به گذشته خیلی سرحال تر هستم

حرکت نشاط ورزش دارو سپس سلامتی

بامید آیندهای خوب
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
 تشکر شده توسط : عسل راد , zohaa , maryam.N , DavidBili , ahya , hamsare booshveg , HannahZ
من حالم عالیه یه چشمم کم بینا شده و از دفعه قبل که تارشده دیگه خوب نشده پلاکام هم حالشون خوبه میرن گردش واسه خودشون دوری میزنن ببینن چه خبره ساکن نیستن ماشالله پلاکای فعالین تازه هزارماشالله بزرگ هم شدن woman دیگه وقته اینه دیگه استینی بالا بزنم همه چیز میخورم دوراز خانواده و فامیل یعنی دوراز استرس و اعصاب خوردی دوست هم ندارم برگردم فقط به خاطر حساسیت خودم
 تشکر شده توسط : ahya , paeazan , همسر یک قهرمان , hamsare booshveg , برگ 7
سلام بچه ها.تازه ازبیمارستان مرخص شدم.شش روزبستری بودم.حال هم هنوز خوب نیست.سنگینی توپاهام کرختی مورمور.دیگه هرچهارماهی یه بارکارم همین شده.هردفه هم بعد کورتون ها احساس میکنم پاهام ناتوان ترشده.خدایا کمکم کنrolleyesangry3
پروردگارا: به من كمك كن قبل ازينكه درمورد راه رفتن كسي قضاوت كنم كمي با كفش هاي او راه بروم. دكترشريعتي
 تشکر شده توسط : hamsare booshveg , ahya , hilda , یوسفی نازنین , عسل راد , nahid , برگ 7 , farda20032020
سلام سلام وضعیت جسمی من خوبه فقط کف پام درد شدید میکنه همچنین سرم هم درد میکنه اینا مهم نیست روان پریش شدم سردرد به واسطه عدم تعادل روحی میباشدconfused
 تشکر شده توسط : nahid
تـــــــــــوپِ توووووپ agreement2
فقط 1 کم افسرده شدم Dodgy
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : nahid , ahya , دربند , همسر یک قهرمان , مریییم , موناامیدوار , سمانه ٧
هیشکدومتون حالتون خوب نیست angry2
فقط حال خودم خوبه:
افزایش تعداد پلاکها از3 به بیستicon_smile
تخریب کبدی به واسطه تزریق سینووکس و بیماریNASHبرای کبدsmiling2
غلظت خون و ترشح زیاد آنزیمهای کبدی :60:
جدیدا هم قلبم ریپ میزنهjumping0047.gif
به این میگن سالم نه به شما هاevilgrin0039.gifSmile (52)fighting0030.gif
از لحاظ جسمانی هم توپ توپم
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : ahya , الهام ج , zohaa , برگ 7 , hamsare booshveg , دربند , همسر یک قهرمان , مریییم , عسل راد , موناامیدوار , nanaz
حالم خیلیییییییییییییییییییییییییی خیلییییییییییییییییییییییییییییی خوبه، چون کسی تو زندگیمه که بهم انگیزه میده agreement2
از دست این دیـوانــــه یار
از کـــف بــــدادم اعتبــــار
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , paeazan , مریییم , nanaz , سمانه ٧ , lilit

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,811 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان