•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وضعيت جسماني فعليتون چجوريه؟
در کل حال معمولیی دارم

اولین حمله ای که داشتم ، از پای راستم شروع شد و هنوز که هنوز باهاش مشکل دارم ... یعنی زانوی پای راستم ....

سر گیجه ، خستگی و ... این علائم مربوط به ام اس که تقریبا هممون تجربش رو داریم هم همیشه هستن .... شدن جزئی از زندگیم ... دیگه راجع بهشون با کسی حرف نمی زنم ... :|
فقط وقتی چیز خاصی پیش بیاد مطرح می کنم ....

ولی هر حالی که داشته باشم همیشه شاکر خدا هستم ...
خدایا هر لحظه هزاران مرتبه شکرت ....
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : دربند , zohaa
خدارو شکر خوبم
خوب خوبSmile (52)
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : maryam.N
منم از بهار 91 ام اسم شروع شدwoman ینی تقریبا یک سال و نیمه که ام اس دارم و الان کاملا خوبم agreement2agreement2 خدارو شکرAngel
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , zohaa , الهام ج
اگه بتونم با خودم کنار بیام خوبم
شکر خدا هیچ مشکلی ندارم بجز وسواس فکری که اگه ادامه داشته باشه حتماً یه مشکلی پیدا میکنم
چرا نمی تونم فکر نکنم. خسته شدمangryangry3
 تشکر شده توسط : محبوب64 , maryam.N , الهام ج
احسان عزیز خواستن توانستنه,کافیه اراده کنی,سعی کن بی تفاوت باشی اولش یه کم سخته ولی درست میشه
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : aztab , maryam.N , saeid , arezooo82 , شیرین
وقتی تایسبری و فامپریدین رو شروع کردم(همزمان)اوایل تغییری احساس نکردم اما بعد از مدتی تغییر قابل ملاحظه رو در خودم احساس کردم.زیاد شدن مسافت راه رفتن و سبک شدن پا.اما بعد از اینکه سرماخوردم دوباره برگشتم به همون حال اول.سرماخوردگیم هم که خوب شد بازم به اون حال خوش برنگشتم.بنظر شما دیگه من به اون چند روز قشنگی که تجربه کردم برنمیگردم؟خیلی ناراحتم
 تشکر شده توسط : maryam.N , hadisss , nahid , arezooo82 , شیرین , paeazan , mandana18 , visko
مهتاب جون ، باید صبر کنی اثر سرما خوردگی بره . به امید خدا دوباره بهتر میشی.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , maryam.N , arezooo82 , شیرین , ahya
خوب خوب.
این روزا همیشه به خودم می گفتم چرا اینقدر زود خسته میشم.اما حالا که به دوستام نگاه می کنم میبینم باید به خودم حق بدم که خسته شم.
یکی نیست بگه دختر تو که از 8 صبح تا 11 شب یا تو کلاسی یا سر کاری.کلی در طول روز راه میری این لپ تاپتم که 24 ساعته رو دوشته.به ناهار سلف هم نمیرسی چه برسه استراحت خوب معلومه که خسته میشی.
والله دوستام که فقط درس می خوننم اندازه من خسته میشن.واقعا چرا این فکرای وسواسی تمومی نداره؟Undecided
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , nahid , arezooo82 , neda.n , شیرین , hania , visko , mehdernet2
خوبم Smile خوب..... خوبِ خوب...
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : ahya , شیرین , الهام ج , mandana18 , perspolis , babak.salehi53
عالیمagreement2
خدارو هزاااااااااار مرتبه شکرangel
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : arezooo82 , paeazan , hessam , الهام ج , ahya

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,811 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست