•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وضعيت جسماني فعليتون چجوريه؟
من بیماریم ازشهریور87تشخیص داده شد.باوجودی که به گفته دکترم بیماریم از نوع خفیف است وباید با یک دوره پالس تراپی دیگرعارضه خاصی نداشته باشم متاسفانه با تشخیص اشتباه یک دکتراز خدابی خبرتمامی اعصاب بدنم درگیرشدوعوارضی را حتی بعداز چندسال برایم باقی گذاشته است.اما درمجموع هیچگاه نگذاشتم بیماری من را از اهدافم دور نمایدهرچندمحدودیتهایی رابرایم بوجودآورده.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : zenith , edarzi , mehdernet2 , همسر یک قهرمان , گيتي , برگ 7 , mandana18
اگه بگم حالم خوبه به دوستام دروغ گفتم راستش من به اجبار {به خاطر نبودن اوونکس سینوکس تزریق کردم (البته دو سه هفته بیشتر نشد )} و این موضوع که امپولم را عوض کردم باعت شد حالم خیلی بد بشه از طرفی هم استرس و یه سری مشکلاتم باعت زود رنج شدنم که منجر به سر درد های شدید و بی حس شدن و کرخ شدن بدنم و اعصبانیت بی مورد شده angry3
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , همسر یک قهرمان , گيتي , zohaa , mandana18
سلام
منم نزدیکه دو ساله فهمیدم
سر تامین هزینه دارو هام ناراحت که میشم پاهام داغونن
الان دو ماه زیفرون تزریق می کنم تعرق شدید توی خواب . ضعف جسمانی در روز . پا درد دارم از زندگی و مسئولین بی فکر و منطق انجمن اراک خسته شدم
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , همسر یک قهرمان , گيتي , zohaa
سلام من چندماهی است بیماریم تشخیص داده شده هرچند3ماه خیلی اذیت شدم ولی به لطف خداوتشخیص به موقع دکترالان خیلی خوبم داروی مصرفی سینووکس
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , همسر یک قهرمان , گيتي
RRMS هستم
ظاهرا توپه توپم
انگار نه انگار ام اس دارم
اما منتها دردهام هایدن تشریف دارن و قابل رویت نیستن
خودم به تنهایی دردامو می بینم و تحمل می کنمشون خب
از پام خیلی گلایه دارم. از مشکلات اداری گلایه دارم. و همچنین بی حسیه کمر و شکم اما راه رفتنم و کلا در ظاهر کاملا طبیعی ام
اینم خیلی بده هااااااااا
هر چی میزنم توی سر که اینجام اینجوریه و اونجام اونجوریه اما چون در ظاهر معلوم نیست مورد تحویل قرار گرفته نمیشم angry
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : ayda.m , paeazan , Maz , همسر یک قهرمان , kaveh_plus , رامنا , گيتي , طلایه , zohaa , visko
عـــــــــــــــــالـــــــــــــــــــــی
از همه لحاظagreement2
خداروشکر
همه چی آرومه.....
دل من استثناست....Blush
 تشکر شده توسط : Maz , همسر یک قهرمان , FBF , hadisss , گيتي
همسر منم ظاهراً خوبه ولی زود عصبانی میشه angry3 خیلی حس خستگی داره و شبها تو خواب خیلی عرق میکنهashamed0006.gif ساعت 2 شب پا میشه نوشیدنی یا میوه میخوره، یکسری مسائل دیگه هم هست ولی بازهم خدا رو شکر men
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : ayda.m , kaveh_plus , رامنا , hadisss , گيتي
.از لحاظ ظاهري عاليم wink2..ولي از درون راه رفتن زياد برام سخته confused2...زود خسته ميشمUndecided ...زود عصبي ميشمangry ...زودم گريه ميكنم ...rolleyes

ولي بازم با يه كلمه ميتونم بگم خداروشكر....agreement2
 تشکر شده توسط : hadisss , همسر یک قهرمان , ostad2000 , saeid , ashrafi , perspolis , visko , mehdernet2
من
خدا را شکر خوب هستم می رم بدن سازی و به خاطر تحرک بیشتر بدنم بیشتر بی هوازی انجام می دهم شنا تو استخر می رم شنا را به طور جدی انجام می دهم
و هیچ پلاک فعالی هم ندارم
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : hadisss , paeazan , رامنا , گيتي , همسر یک قهرمان , mandana18 , HannahZ
[size=small]
من 9 ساله که ام اس دارم خدا رو شکر الان از هر نظر وضعیتم خوبه...
قبلا اسپاسم پا و انحراف چشم و دو بینی رو تجربه کردم ولی الان اوضاع خوبی دارم و مثل افراد غیر ام اسی زندگی رو می گذرونم و منتظر درمان قطعی ام اس هستم .
قبلا ام رو " دیو " می دیدم ولی الان " ریز " می بینمش .

(2012/10/16, 10:47 AM)mehdernet2 نوشته است: من هدفم در اينجا رفع نگرانيه
مي خوامهمه اينجا بيان و مدت زمان ابتلاشون رو همراه باوضعيت كنوني شون كه مثلا خوبه خوبن يا فقط يه قسمتشون درگيره يا اينكه چه كاري مي كنن رو بنويسن تا اونايي كه تازه واردن بدونن اين بيماري چي خاصي نيس
ممنونم

[size=small]
من 9 ساله که ام اس دارم خدا رو شکر الان از هر نظر وضعیتم خوبه...
قبلا اسپاسم پا و انحراف چشم و دو بینی رو تجربه کردم ولی الان اوضاع خوبی دارم و مثل افراد غیر ام اسی زندگی رو می گذرونم و منتظر درمان قطعی ام اس ام .
قبلا ام اس رو " دیو " می دیدم ولی الان " ریز " می بینمش...

(2012/10/16, 10:47 AM)mehdernet2 نوشته است: من هدفم در اينجا رفع نگرانيه
مي خوامهمه اينجا بيان و مدت زمان ابتلاشون رو همراه باوضعيت كنوني شون كه مثلا خوبه خوبن يا فقط يه قسمتشون درگيره يا اينكه چه كاري مي كنن رو بنويسن تا اونايي كه تازه واردن بدونن اين بيماري چي خاصي نيس
ممنونم
 تشکر شده توسط : رامنا , همسر یک قهرمان , saeid , mandana18 , visko , HannahZ

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,811 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست