•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وجه اشتراك افراد مبتلا به ام اس
زینب جون حمید هم با تشنگی خیلی مشکل داره وقتی تشنش باشه و آب نباشه هر 2 ثانیه یه بار میگه آب، آب
اصلا تحمل تشنگی رو نداره
گشنگیم دیگه بدتررررررررررر
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

are bi abi daghonam man
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
(2010/10/07, 12:02 PM)مهسا نوشته است: دوستان عزیز من دنبال یه وجه اشتراک دیگه هم هستم:

ایا شما هم عین من خیلی زود به زود گرسنهتون میشه و در مواقع گشنگی عین من حالتون بد میشه؟؟

عزيزم اين ربطي به ام اس نداره . اين به متابوليزم بدنت برميگرده . love51
آنارام باشید
من یه سوال دارم. دنبال وجه مشترک قبل از ابتلا می گریدید یا بعدش
آخه بعدش که خیلی عوارض و پیامد های مشترک داریم.
 تشکر شده توسط : Parand
(2010/10/08, 05:29 PM)mehdi3445 نوشته است: من یه سوال دارم. دنبال وجه مشترک قبل از ابتلا می گریدید یا بعدش
آخه بعدش که خیلی عوارض و پیامد های مشترک داریم.

فکر کنم قبلش، یعنی چیزی که باعث بوجود اومدنش شده .البته چیزی که قبلا بوده خب الانم هست مگر اینکه با هزار زحمت تغییرش داده باشی.

نمیدونم کسی اینو گفت یا نه؟
ولی فکر میکنم علاقه به ترشیجات ( لواشک و قره قروت و ترشی و ....) توی خیلیهامون مشترکه .
من که خودم یه بار انقدر قره قروت خورده بودم تب کردم . مامانم میگفت تب قره قروت گرفتی!
برای رسیدن به چیزی که تا بحال به آن نرسیده ای ، باید کسی باشی که تا بحال نبوده ای.
(2010/10/08, 10:27 PM)soofya نوشته است: ولی فکر میکنم علاقه به ترشیجات ( لواشک و قره قروت و ترشی و ....) توی خیلیهامون مشترکه .
من که خودم یه بار انقدر قره قروت خورده بودم تب کردم . مامانم میگفت تب قره قروت گرفتی!
In ke raste man sobhane ham lavashak o ghareghorot mikhordam
من الان همه پست ها رو خوندم
از آخر به اول:
من هم لواشک و خوردنیهای ترش رو خیلی دوست داشته و دارم
تحمل گرسنگی رو دارم ولی خب کلاً شکمو هستم!
سیگار نمی کشم و به دود اون هم حساس نیستم
خیلی استرس نداشته و ندارم ولی خب حول و حوش شروع بیماریم توی محل کارم زیاد عصبی می شدم (بهم زور می گفتن :38Smile
زودرنج هم خیلی نبودم معمولی بودم
با سارا هم موافقم فکر کنم اگر از اول دارو استفاده نمی کردم الان بهتر بودم angry3
در کل من ایده آل گرا....... برون گرا........ کمال گرا هستم و البته خیلی شیطونم wink2
یه حالی دارم این روزا
نه آرومم نه آشوبم
به حالم اعتباری نیست
تو که خوبی منم خوبم
 تشکر شده توسط : mehdi.abdn , Parand
انسانهایی با روحهای بزرگ که خداوند یک جورایی انها را لایق دیده است برای صدا کردنش.
درد تو از خود توست و درمان تو نیز در خود توست و تو گمان میکنی که موجود ضعیفی هستی حال آنکه راز جهانی بزرگ، در کتاب وجودت مندرج است.امام علی (ع)
این بحث بحث خوبیه چون ما رو به هم نزدیک تر می کنه. دنبال وجه مشترک می گردیم چه در رفتار چه شخصیت و ....
هر کی یه چیز میگه و بعضی ها تایید می کنن.
اما خودمونم می دونیم که هیچ کدوم از اینا عامل ام اس نبودن.
چون خیلی از این صفت ها رو برای مبتلایان خردسال نمیشه در نظر گرفت
Rainbow 
(2010/09/27, 10:58 AM)محيا نوشته است: با سلام .
از وقتي من و دوستم تو يك سال مشترك و در يك محل مشترك و با خصوصيات شخصيتي تقريبا مشابه دچار ام اس شديم همش اين سؤال ذهن منو درگير كرده كه چه وجه اشتراكي بين بچه هاي ام اسي هست كه نظر اين بيماري را به خود جلب كرده است.
شايد نمونه منو دوستم كاملا تصادفي باشد و من مرتكب اشتباه شده ام ولي حتي اگر يك درصد هم صحيح باشد دوست دارم نظر شما را هم بدونم.
سؤال من اينست آيا آيا تا به حال خصوصيت اخلاقي و شخصيتي مشتركي با ديگر افراد مبتلا داشته ايد و به نظر شمااين بيماري تا چه حد به خصوصيت افراد مربوط ميشود ؟

سلام دوست عزیز
من به این نکته معتقدم که خصوصیات اخلاقی و نحوه برخورد با مسائل بسیار در ابتلا به این بیماری مهم است. من ویکی از صمیمی ترین دوستام که از لحاظ شخصیتی خیلی به هم شبیه هستیم هر دو مبتلا به ام اس شدیم : اون بعد از 5 سال که باهم دوست بودیم و من بعد از 17 سال!! البته اون خیلی عاشق شیرینی جات است و من اساسی طرفدار چیزهای ترش. امیدوارم کمکی کرده باشم.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...