• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وجه اشتراك افراد مبتلا به ام اس
با سلام .
از وقتي من و دوستم تو يك سال مشترك و در يك محل مشترك و با خصوصيات شخصيتي تقريبا مشابه دچار ام اس شديم همش اين سؤال ذهن منو درگير كرده كه چه وجه اشتراكي بين بچه هاي ام اسي هست كه نظر اين بيماري را به خود جلب كرده است.
شايد نمونه منو دوستم كاملا تصادفي باشد و من مرتكب اشتباه شده ام ولي حتي اگر يك درصد هم صحيح باشد دوست دارم نظر شما را هم بدونم.
سؤال من اينست آيا آيا تا به حال خصوصيت اخلاقي و شخصيتي مشتركي با ديگر افراد مبتلا داشته ايد و به نظر شمااين بيماري تا چه حد به خصوصيت افراد مربوط ميشود ؟
آن سوي ناكامي ها هميشه خدايي است كه داشتنش جبران همه نداشتن هاست .[/b][/size]
 تشکر شده توسط : Matilat , شفا یافته , tanha , نسیم , yummy , omid
محيا جون يه چيزاي مشتركي بين اكثر ام اسيا هست واقعا خيلي از بچه ها هم اين و حس كردند
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : محيا , shams_taban2000@yahoo.com
من حساس بودن ،مهم بودن مسائل و درون ریز بودن رو خیلی زیاد دیدم بین افراد
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : محيا , shams_taban2000@yahoo.com , khatoon25 , BanOoOo , havaars , sami , Mobarz
هیچ چیزی جامعیت نداره اما منم حساس بودن ، ایده آل گرا بودن و دورنگرایی رو زیاد تر دیدم.
 تشکر شده توسط : محيا , BanOoOo , Mobarz
(2010/09/27, 12:14 PM)mehdi3445 نوشته است: هیچ چیزی جامعیت نداره اما منم حساس بودن ، ایده آل گرا بودن و دورنگرایی رو زیاد تر دیدم.

خصوصیات اخلاقی که مهدی گفته کاملا درسته

در مورد خصوصیات ظاهری و فیزیکی بیشتر افرادی که من دیدم لاغراندام با پوست روشن، دارای طبع سرد و تمایل زیاد به خوردن سردی به خصوص ماست
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : محيا , shams_taban2000@yahoo.com , BanOoOo , sami , ارزو , omid , Mobarz
نوع تغذيه خيلي دخيل هست،و اينكه به مسائل شايد پيش پا افتاد خيلي بها دادن
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : محيا , shams_taban2000@yahoo.com , Mobarz
من کلن بی اشتها به همه چیز هیچ چیزو هم زیاد دوست ندارم ، نه سرد و نه گرم خیلی کم از هر نوعی مصرف می کنم . طرف میوه هم زیاد نمیرم و خوب یه سری چیزای دیگه .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
جالبه . چند وقت پیش دکتر منم داشت میگفت یه چیزی بین ام اسیا مشترکه که خودشم نمیدونه چیه !
ولی واسه آزمایش خودش چند وقته هر بیمار جدیدی وارد اتاق میشه ، اگر حس کنه ام اسیه ( قبل از اینکه بیمار چیزی بگه ) روی کاغذ مینویسه . میگفت جالبه که بالای 70 % درست بوده پیش بینیش
اما در باره ی خصوصیات
خیلی معتقد نیستم که خصوصیات ظاهری نقش بسزایی داشته باشه
میدونم از نظره روحی اغلبمون همه چیز رو در حد "خیلی" داریم
مثال میزنم
من اغلب یا خیـــــــــــــــلی خوشحالم یا خیــــــــــــــــــلی هیجان زده ام یا خیـــــــــــــــلی عصبانیم یا خیـــــــــــــلی ناراحتم یا ....
کلا فک میکنم احساساتم در حده خیلی هستن
این نشون میده سطح هیجاناتم بالان
فک میکنم اغلبمون هم بقول مهدی ایده آل گرا هستیم
و خب خصایص روحی خیلی زیاد مشترک دیگه ای هم داریم که نمیشه گفت بین هممون ولی بین اکثرمون میتونه باشه wink2[/code]
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : محيا , khatoon25 , Mobarz
با این حساب میشه ۳ تا .. ایده آل گرا ... درون گرا ... کمال گرا
قاطی میشه ... چی میشه
ولی من زیادم درون گرا نیستم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2010/09/27, 05:35 PM)anaram نوشته است: میدونم از نظره روحی اغلبمون همه چیز رو در حد "خیلی" داریم
مثال میزنم
من اغلب یا خیـــــــــــــــلی خوشحالم یا خیــــــــــــــــــلی هیجان زده ام یا خیـــــــــــــــلی عصبانیم یا خیـــــــــــــلی ناراحتم یا ....
کلا فک میکنم احساساتم در حده خیلی هستن

راست ميگي! من كلا در مورد احساساتم خيلي با اغراق صحبت مي كنم.
 تشکر شده توسط : anaram , khatoon25 , sami , Mobarz

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه برخورد با فرد مبتلا به ام اس sori3880 15 11,077 2014/10/12, 03:40 PM