•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وجه اشتراك افراد مبتلا به ام اس
ديگه اسم طبع و سردي و گرمي و طب سنتي و ماست و اين چرت و پرتا مياد حالم بد ميشه
اگه يه روزي از سايت رفتم دليلش اين چيزاس كه دوستان ادعا ميكنند راه درمان هست . جالب اينجاست كه هيچ دليل قانع كننده اي واسه حرف ها ندارند .

نازنين ديگه از كهير گذشته
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , earth , Sina , Amir , zaynab , khatoon25
چون دلیل این بیماری هنوز مشخص نشوده هر کس نوعی ذهنیت در باره این بیماری
داره به طبع راه های درمان مختلفی تو ذهن هر کدوم از ما هست که برای همدیگر محترم است
باید صبر پیشه کنیم آینده همه چیز را مشخص میکند به امید روزهای شاد
 تشکر شده توسط : anaram , نازنین , omidvar , simorgh , عمومهربان
میدونید وجه اشتراک همتون چیه؟اینه که همتون خوب و ناز و مهربون و دوست داشتنی هستید.من خودمو نمیگما.شمارو میگم.دوستون دارم.البته ما یه وجه اشتراک دیگه هم داریم.هممون ms داریم.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
 تشکر شده توسط : hamid , zaynab , anaram , محيا , mehdi.abdn
(2010/09/28, 08:46 PM)hamid نوشته است: ديگه اسم طبع و سردي و گرمي و طب سنتي و ماست و اين چرت و پرتا مياد حالم بد ميشه
اگه يه روزي از سايت رفتم دليلش اين چيزاس كه دوستان ادعا ميكنند راه درمان هست . جالب اينجاست كه هيچ دليل قانع كننده اي واسه حرف ها ندارند .

نازنين ديگه از كهير گذشته

متاسفانه حتی در این سایت هم آزادی بیان وجود ندارهangry3

دلایل قانع کننده برای همه اینها هست. برای نمونه در تاپیکهایی که دیگران ارسال کردند: http://mscenter.ir/showthread.php?tid=1771 که در مورد مضرات برنج سفید صحبت شده یا http://mscenter.ir/showthread.php?tid=1763 که به کمبود ویتامینهای B1 و B3 و وجود آنها در آجیل و جوانه گندم اشاره شده.
از طرفی هم شاید حق با شما باشه. من مثل مبلغین دین بدون دلیل امر و نهی کردم که اینهم نتیجه خوبی نداره. سعی میکنم روش بیانم را عوض کنم و هر دفعه یک مطلب را با دلیل ارائه بدم تا دوستان خودشون به جمع بندی برسند.
و این یک اصل هست که افراد با مسائلی که در مورد آن اطلاعات ندارند مخالفت میکنند.
من اصلا در این تاپیک تصمیم به بحث در مورد تغذیه نداشتم و فقط اشاره کوچیکی برای تازه واردها داشتم. چون بحثهای مفصل و بیشتر بی نتیجه ای قبلا داشتیم.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : anaram , محيا , omidvar , Prime
من می دونم وجه اشتراک همه ام اسیها اینکه که همشون mri دارن . حداقل یه دونه
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
پست هاي من و ميرم به دليل جلوگيري از انحراف تاپيك به تاپيك بهبود ام اس منتقل شد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
وقتی رفته بودم دکتر اولین سوالی که ازم پرسید این بود که سیگار میکشی؟
منم گفتم بله!!!!!!
اونم گفت من کمتر بیمار ام اسی رو دیدم که سیگار نکشه
حالا نمیدونم این یک وجه مشترک بین ماست یا نه؟
اگه دوست داشتید به این سوال جواب بدید.
البته میدونم یکمی خصوصیه و خیلی ها دوست ندارن بگن که سیگار میکشن . ولی اگه جواب بدید میتونیم یه وجه مشترک دیگه رو پیدا یا رد کنیم!
برای رسیدن به چیزی که تا بحال به آن نرسیده ای ، باید کسی باشی که تا بحال نبوده ای.
من سیگار نمی کشم هیچ کدوم از مشروبات الکلی هم مصرف نمی کنم
خلاف سنگینم دلستر ساده ست Smile (16)
 تشکر شده توسط : omidvar
(2010/10/06, 12:53 AM)soofya نوشته است: وقتی رفته بودم دکتر اولین سوالی که ازم پرسید این بود که سیگار میکشی؟
منم گفتم بله!!!!!!
اونم گفت من کمتر بیمار ام اسی رو دیدم که سیگار نکشه
حالا نمیدونم این یک وجه مشترک بین ماست یا نه؟
اگه دوست داشتید به این سوال جواب بدید.
البته میدونم یکمی خصوصیه و خیلی ها دوست ندارن بگن که سیگار میکشن . ولی اگه جواب بدید میتونیم یه وجه مشترک دیگه رو پیدا یا رد کنیم!
من كه ميگم بي ربطه آخه همه ميدونن كه اين بيماري در خانم ها شايع تر هست ولي خانم ها اصولا دودي نيستن ،ولي اين موضوعم نبايد ناديده گرفت كه سيگار مادربزرگ خيلي از بيماريهاستSmile (52)
(2010/10/06, 01:36 PM)mehdi3445 نوشته است: من سیگار نمی کشم هیچ کدوم از مشروبات الکی هم مصرف نمی کنم
خلاف سنگینم دلستر ساده ست Smile (16)
اي ناقلا مشروبات الكي استفاده نمي كني راستي چي؟اعتراف كن
فان مع العسر يسرا
فکر نمیکنم دود سیگار عامل بوجود آورنده این بیماری باشه چون تعداد کمی از خانمها سیگاری هستند ولی دود سیگار در این بیماری خیلی آزاد دهنده و تشدید کننده بیماری هست. من با اینکه بیشتر حساسیتهای کمرنگ شده اما حساسیتم به دود سیگار هنوز زیاده.
من یک حالتی داشتم که در همه کس وجود نداره. حس ششم خیلی قوی بطوریکه قبل از پیش اومدن اتفاقها از اونها خبر داشتم. البته در خلال بیماری این حسم خیلی ضعیف شده. کنجکاوم بدونم دیگران هم چنین حس مشابهی داشتند یا نه؟
من هم ام اس داشتم.

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • بعدی