امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هشتمین همایش بین المللی ام .اس
هشتمین همایش بین المللی ام .اس آبان ماه امسال در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود .

رئیس هشتمین کنگره بین المللی ام.اس گفت : این همایش 25 و 26 آبان ماه ویژه گروههای هدف نورولوژیست ها، روان پزشک ها، جراحی مغز و اعصاب، اعصاب اطفال، پزشکان داخلی، رادیولوژیست ها و ایمونولوژیست ها در مشهد برگزار می شود .

دکتر محمد مهدی اعتمادی افزود: در این کنگره تازه ترین دستاورد ها در مورد بیماریMS ، علت شناسی ، روشهای فرا بالینی تشخیصی و درمانهای آن مورد بحث و تحلیل قرار خواهد گرفت.

وی جنبه های بالینی بیماری، آسیب شناسی و پاتوژنز بیماری MS، درمانهای تعدیل کننده بیماری و درمان علامتی را از جمله محورهای اصلی این همایش برشمرد و گفت : علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال خلاصه مقالات خود حداکثر تا دهم مهر ماه به نشانی اینترنتی http://www.mums.ac.ir/ms8/fa/message1 مراجعه کنند .

((( سال پیش این همایش رو دانشگاه ما برگزار کرد ورود برای عموم آزاد بود. بخصوص خیلی از کسایی که ام اس داشتن اومده بودن استفاده می کردن، اگه مایل بودید پی گیری کنید و شرکت کنید.
معمولا کارگاههایی هم در کنارش برگزار می شن که به زبان فارسی هستن.ولی خود کنگره معمولا بروز ترین مطالب رو اطلاع رسانی میکنه و خیلی خوبهagreement2)))

بودیم و کسی پاس نمی داشت که هستیم
باشد که نباشیم و بدانند که بودیم
 تشکر شده توسط : earth , احمدرضا , warrior , MFhealth , blue sky , هانیه , fireboud , شیماتی , TootFarangi , najva , ارزو , arezoo_azizi , هاجی , shokolat , Hasty , ساغر , آنا , م.ه
از دکترم شنیدم که در مورد سلولهای بنیادی هم صحبت میکنن
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : blue sky
[تصویر:  big-Poster-Final.jpg]

مشهد _ هشتمين كنگره بين المللي ام .اس با حضور استادان اين رشته از داخل و خارج كشور در مشهد برگزار مي شود .
هشتمين كنگره بين المللي ام .اس در مشهد برگزار مي شود
رييس هشتمين كنگره بين المللي ام.اس روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا گفت:در اين كنگره اساتيدي متشكل از نورولوژيست ها، روان پزشك ها، جراحان مغز و اعصاب، متخصصان اعصاب اطفال، پزشكان داخلي، راديولوژيست ها و ايمونولوژيست ها شركت دارند.
دكتر محمد مهدي اعتمادي گفت: اين كنگره در روزهاي 25 و 26 آبان ماه امسال با همكاري گروه مغز و اعصاب، مركز تحقيقات آلرژي و پژوهشكده بوعلي دانشگاه علوم پزشكي مشهد، انجمن مغز و اعصاب خراسان رضوي، جهاد دانشگاهي مشهد، انجمن ام. اس ايران و دانشگاه لندن برپا مي شود.
وي افزود: در اين كنگره تازه ترين دستاورد ها در مورد بيماري ام.اس، علت شناسي ، روشهاي فرا باليني تشخيصي و درمان هاي آن مورد بحث و بررسي قرار مي گيرد.
وي جنبه هاي باليني بيماري، آسيب شناسي بيماري MS، درمانهاي تعديل كننده بيماري و درمان هاي علامتي را از جمله محورهاي اصلي هشتمين كنگره بين المللي ام .اس در مشهد عنوان كرد.
به گفته وي علاقمندان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر و ارسال خلاصه مقالات خود به آدرس اينترنتي www.mums.ac.ir/ms8/fa/message1 مراجعه كنند.
7487/659
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30510049

منبع
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : بی تـــا , mahsaa , maedeh , parisa2011 , زهرا59 , MFhealth , paeeze , Hasty , neda sedaghat , Saina , shokolat , najva , edarzi , ساغر , هانیه
هزار بار تلاش کردم که گزارش این کنگره را که اسکن کردم بزارم تو سایت نمی دونم چرا اینهمه سرعت آپلود فایل پایینه angry3
هزار تا سایت رو هم امتحان کردم ، حتی خود همین ام اس سنتر رو .
ولی کل گزارش راجع به موضوع داروی خوراکی بوده و زیفرون البته اسمی از زیفرون برده نشده فقط نوشتن داروی جدید ساخت شرکت zist daroo !! که اسمش هست بتافرون 1-b .
و یک سری چیز میز دیگه حالا اگر بشه یک جا رو پیدا کنم که این عکس ها رو داخلش آپلود کنم خوب میشه.
4 تا دونه هم بیشتر نیست کلش شاید 1 مگابایت هم نشه نمی دونم چرا آپلود نمیشه confused ( ینی سرعت فوق العاده پایینه !!!!! )
 تشکر شده توسط : neda sedaghat , shokolat , najva , MFhealth , ساغر
سلام به همه smiling بالاخره موفق شدم عکس ها رو آپلود کنم منتها یکمی مجبور شدم اندازه تصاویر رو کم کنم که البته به راحتی خونده میشه ولی بهتره تو کامپیوتر خودتون ذخیره اش کنید بعد بخونیدشون. اونطوری راحت تر میشه تصویر رو بزرگ کنید و بخونید. agreement2

صفحه 1 :
[تصویر:  315z8g68b13dlikwm1og.jpg]

صفحه 2 :
[تصویر:  ep6tzsdq2oouy7xu069j.jpg]

صفحه 3 :
[تصویر:  ulh26yqysv2xp6xns1r.jpg]

صفحه 4 :
[تصویر:  uuuan9eex4vuunys8u.jpg]
 تشکر شده توسط : fireboud , بی تـــا , baran1390 , najva , maryamjoooon , Prime , فاطمه زهرا , ZAKER , earth , ساغر , هانیه , parisa2011 , spring , م.ه
سلام دوستان تا اونجاییکه میدونم کنگره ام اس دوره نهمش 11-12 ابان هست یه سایت داشت برای ثبت نام کردن منم اسم نوشتم

ول یسنمیدونم یعنی میشه شرکت کنم ؟ یعنی برای عموم ازاد هستش ؟ اصلا کسی رفته ببینم چطوریه
اخه انگار فقط برای متخصصان و نورولوژیستان و پرستاران و... هست
کسی چیزی میدونه یا اطلاعی داره خبر بده تا ما هم استفاده کنیم

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : spring
اگر ثبت نام کردید و وجه ثبت نام رو واریز کردین و باهاتون از طرف کنگره تماس تلفنی تا حالا گرفتن بله میتونید دراینصورت شرکت کنید.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  همایش بیماران ام اس rashvand-cinnagen 0 2,159 2016/03/09, 03:30 PM
آخرین ارسال: rashvand-cinnagen
  اخبار دهمین کنگره بین المللی ام اس shokolat 10 7,125 2015/09/22, 12:18 AM
آخرین ارسال: tinookhe
  همایش بزرگ انجمن ام اس اصفهان برگزار می شود hamdam 13 8,162 2013/05/31, 07:05 AM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  نهمین کنگره بین المللی ام اس ایران warrior 52 33,676 2013/03/24, 11:58 PM
آخرین ارسال: Ali 324
  همایش بیماران ام.اس در تبریز برگزار شد hamdam 0 2,833 2013/02/22, 04:35 PM
آخرین ارسال: hamdam
  همایش انجمن ام اس درمنطقه 1 nahid 0 1,795 2012/10/23, 01:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  برگزاری همایش بیماری ام اس در کرج مرتضی 3 4,042 2012/09/23, 09:30 PM
آخرین ارسال: ارزو
  همایش علمي تازه‌هاي تشخيصي و درماني MS در اراک برگزار می‌شود hamdam 0 2,257 2011/10/06, 08:21 AM
آخرین ارسال: hamdam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان