امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرمورمور، گزگزودوبینی نشانه ام اس نیست
تا حالا ددستت یا پاهات به صورت شدید خواب رفته وقتی میخای بیدا رش کنی اندام ها حالت سوزن سوزن شدن پیدا میکنن و بعدش به صورت گز گز در میاند
از من که به این شکل بوده
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : paeiz
(2017/02/23, 04:56 AM)mj.ny-luise نوشته است: تا حالا ددستت یا پاهات به صورت شدید خواب رفته وقتی میخای بیدا رش کنی اندام ها حالت سوزن سوزن شدن پیدا میکنن و بعدش به صورت گز گز در میاند
از من که به این شکل بوده
یعنی هر کی دست یا پاش خواب بره...مبتلا شده؟خب پیش میاد کسی دست یا پاش خواب بره...منظورم اینه که این گزگز و مور مور چه فرقی داره با یه گزگز و مور مور شدن معمولی....ممنون
سلام
گز گز و مور مور دست و پا جزء علامت هاى عمومى ام اس هست كه اصلا كسى ممكنه ام اس داشته باشه و اين علامت ها را نداشته يا برعكس كسى هم ممكن ام اس نداشته باشه و اين علامت ها را نشان بده علامت ناشى از ام اس بسته به محل حمله ام اس به سيستم اعصاب مركزى بدن متفاوته
گز گز و مور مور دست پا حتى ممكنه براثر يك فشار عصبى روز مره و حتى يك فكر و خيال رخ بده و بر طرف بشه
كلا اگه اين مشكلات حسى ادامه داشت و بر طرف نشد و حتى شديد تر شد بايد به پزشك داخلى مغز و اعصاب مراجعه كنى و معاينه بشى

اينجا هيچ كس پزشك نيست و هيچ پزشكى تو هيچ سايت و حتى كانال تلويزيونى نمى توانه بدون معاينه از نزديك تشخيص هر بيمارى حتى يك سرماخوردگى ساده را بده و نسخه بگه فقط يك سرى راهنمايى هاى كلى مى توانند انجام بدن
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : paeiz
(2017/02/23, 08:27 AM)hessam نوشته است: سلام
گز گز و مور مور دست و پا جزء علامت هاى عمومى ام اس هست كه اصلا كسى ممكنه ام اس داشته باشه و اين علامت ها را نداشته يا برعكس كسى هم ممكن ام اس نداشته باشه و اين علامت ها را نشان بده علامت ناشى از ام اس بسته به محل حمله ام اس به سيستم اعصاب مركزى بدن متفاوته
گز گز و مور مور دست پا حتى ممكنه براثر يك فشار عصبى روز مره و حتى يك فكر و خيال رخ بده و بر طرف بشه
كلا اگه اين مشكلات حسى ادامه داشت و بر طرف نشد و حتى شديد تر شد بايد به پزشك داخلى مغز و اعصاب مراجعه كنى و معاينه بشى

اينجا هيچ كس پزشك نيست و هيچ پزشكى تو هيچ سايت و حتى كانال تلويزيونى نمى توانه بدون معاينه از نزديك تشخيص هر بيمارى حتى يك سرماخوردگى ساده را بده و نسخه بگه فقط يك سرى راهنمايى هاى كلى مى توانند انجام بدن
ممنون از جوابت
من هیچوقت خدا رو شکر هیچ علائمی نداشتم....ولی به شدت استرسم بالاست...این گز گزم که میگم از وقتی شروع شد که شروع کردم به اون فکر کردن....الانم احساس میکنم کف پای چپم گزگز میکنه....البته من افتادگیه دریچه هم دارم

(2014/10/02, 10:58 AM)111reza نوشته است: من ۲۰ شدم Smile (16) اعصاب ندارما لایک کن laughing3
دوست عزیز
سوالتون با تاپیک مشابه در سایت ادغام شد
همونجور که دوستان عزیزمون اشاره کردند ما اینجا پزشک نیستیم
و در صورت ادامه علایم و یا اضافه شدن علامت جدید به پزشک مغز و اعصاب مراجعه کنید تا ببینید دلیلش چیه
این رو هم مدنظر داشته باشید گزگز میتونه دلایل دیگه ای داشته باشه نه اینکه حتما ام اسه
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : آنا

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا علایم من نشانه حمله است ؟ m.moza 87 46,747 2015/06/25, 09:36 AM
آخرین ارسال: ehsanm
  آیا هر پلاکی نشانه ام اس است ؟ samiraa 7 51,755 2014/02/09, 02:21 PM
آخرین ارسال: 1124
  ایا دوبینی تک چشمی هم نشانه ام اسه؟ rana 10 9,961 2012/03/19, 12:42 AM
آخرین ارسال: rana

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: