•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر طب سنتی درباره ام اس و درمان آن
هر چیزی خوبه اما در حد متعادل من اوایلش که فهمیده بودم ام اس دارم خیلی رژیم غذاییمو رعایت می کردم به همه غذا ها هم سیر میزدم اما رو من اثر من منفی داشت گز گز منو بیشتر می کرد ، الان استفاده می کنم اما در حد 2 حبه توی هر غذا wink2 اما یه سری چیزا هست که واسه همه بده مثل فست فودا ، ترشیجات به مقدار زیاد یا...
اگه یه چیزی رو کلن قطع کنی بدنت بی حال می شه فقط آدم باید دقت کنه با همون مواد غذایی مفید بدنش به کدوم واکنش مثبت می ده و به کدوم واکنش منفی Shy
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : دربند , ostad2000 , farda20032020 , برگ 7 , narsis2
عاطفه جون بیشتر از دوتا حبه که خیلیه منم در همان حد هستم، جالب سیر ترشی باز حالم رو بد میکنه ولی عاشقشم به خصوص با تن ماهی و کته، چه فایده نمی تونم بخورم تن ماهیش هم کم میخورم چون میگن کنسروی بده واسمون sad2
از دست این دیـوانــــه یار
از کـــف بــــدادم اعتبــــار
 تشکر شده توسط : ostad2000 , farda20032020
آره خوب می گم که جو گیر شده بودم Smile (16) فکر می کردم چون جزء گرمی جاته باید خیلی بخورم ، حتی زنجبیل هم رو من اثز منفی داشتicon_cry

بچه ها اگر می خواین از طب سنتی استفاده کنین برین کلینیک ام اس ، دکتر رضایی حداقلش اینه که ادعای درمان بیماری ام اس رو نداره و داروهای شیمیاییتونو استفاده می کنین ، ادعای ایشون درمان علایم بیماری هستش ..
من که اگه اومدم تهران می رم کلینکشون یکشنبه ها می تونید برین woman
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : دربند , paeazan , ostad2000 , farda20032020 , niloofary
(2013/10/04, 10:28 AM)یوسفی نازنین نوشته است: بجه ها یه نفر بود که رژیم دکتر خدادادی رو انجام داده بود نمیدونم کی بود گفت نتیجه گرفتم اگه کسی می شناسش به من بگه من چندتا سوال ازش دارم ممنون
سلام
شفا یافته
 تشکر شده توسط : رزمینا , farda20032020 , niloofary
چند روز رژیم خدادادی رو انجام دادم ، یک چیزای عجیب و بی نمکی بود بعد چند روز گفتم اگه حتی قراره بمیرم میخام عادی غذا بخورم و گذاشتمش کنار . البته تو همون چند روز هم اثر شگرفی نداشت .
یک چیز خنده دار بود که توی رژیمش گوشت شترمرغ نر داشت ، رفتم به مغازه دار گفتم که گفت روش نمی نویسن طرف نر بوده یا ماده
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
 تشکر شده توسط : niloofary , سها , معصومه عباسی
سلام دوستان عزیزم. کسی موسسه حجامت ایران مراجعه کرده برای درمان؟ کسی هست ک آمپول استفاده نکنه و فقط با طب سنتی درمان کنه بیماریشو؟؟؟؟؟؟
کاهش مشکلات جسمی و روانی "ام اس" با درمان‌های سنتی
مدیرگروه مغز و اعصاب بیمارستان رضوی گفت: مشکلات جسمی و روانی این بیماران با درمان‌های سنتی نظیر طب سوزنی و هیپنوتیزم کاهش می‌یابد.
به گزارش نگاه امروز , محسن آقایی حکاک در حاشیه برگزاری کنگره بین‌المللی «ام اس» در بیمارستان رضوی مشهد در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه در حال حاضر بیماری «ام اس» جزو بیماری‌های خاص طبقه‌بندی شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه علت اصلی این بیماری شناخته نشده و تنها درمان‌های کنترل‌کننده انجام می‌شود، هنوز اثبات نشده که طب مکمل بتواند به درمان قطعی «ام اس» کمک کند، اما بسیاری از مشکلات جسمی و روانی این بیماران با درمان‌های سنتی نظیر طب سوزنی و هیپنوتیزم کاهش می‌یابد.
وی اظهار کرد: در حال حاضر برخی درمان‌های دارویی «ام اس» به صورت رایگان انجام شده، اما متاسفانه هنوز در زمینه روان‌شناسی و توان‌بخشی بیماران «ام اس» حمایت موثری صورت نگرفته است. این بیماران که از داروهای داخلی مصرف می‌کنند، هیچ هزینه‌ای بابت آن پرداخت نکرده و جزو بیماران خاص در نظر گرفته می‌شوند.
مدیرگروه مغز و اعصاب بیمارستان رضوی با تاکید بر اینکه ارتباط بین بیماری «ام اس» و روماتیسم اثبات شده است، تصریح کرد: افرادی که سابقه بیماری روماتیسم در خود و خانواده دارند، بیشتر در معرض ابتلا به «ام اس» هستند.

http://el-akhbar.com/%DA%A9%D8%A7%D9%87%...86-180115/
شهریور 29, 1394
 تشکر شده توسط : gor911 , برگ 7 , farda20032020 , mj.ny-luise , 1/16609 , juju , aztab
درمان Ms با طب سنتی؛غذاهای مفید برای درمان ام.اس
یکی از بیماری هایی که در سالهای اخیر شنیدن اسمش هم مردم را به وحشت انداخته، ام اس یا اسکلروز چندگانه است ..علت آن است که پزشکی جدیدبرای این بیماری هم مثل بسیاری بیماری های دیگر درمانی ندارد و فقط با کورتن اقدام به نابودسازی بدن بیمار وتشدیدمشکلات او میکند
.اما این بیماری در طب سنتی تعریف ساده ای دارد و به همین دلیل درمان هم دارد و حتی می توان گفت درمان بسیارساده ای هم دارد.

ام اس سردی بروز کرده در مغز و اعصاب است و باید با گرمی آن را درمان کرد،البته این تعریف ساده به معنی این نیست که طول درمان ام اس مثل یک سرما خوردگی است ولی در طول 4 تا 6 ماه درمان با این روش های ساده پیشرفت های چشمگیری در بیماران مشاهده می شود:
ساده ترین روش های درمان مصرف گرمی ها و به خصوص مواد زیر است:

1- انجیر؛ شبی هفت عدد انجیر خیس خورده دریک لیوان آب که هم آب هم انجیر خورده شود

2- زیتون؛ هفت عدد زیتون صبح ناشتا و هفت عدد زیتون شب دو ساعت بعد از شام (زیتون شور غیر کارخانه ای)

3- چرب کرد مواضعی که دچار ضعف حسی و حرکتی شده اند با روغن زیتون بودار

4- پرهیز از بوهای سرد و بوهای صنعتی به همراه داشتن عطر گل محمدی و استشمام مداوم آن بسیار سودمند است

5- استفاده از ملین ها و هضم کننده ها برای سالم نگه داشتن دستگاه گوارش

6- ،پژوهش های انجام شده در امریکا نشان میدهد که هفته ای یک قاشق مربا خوری زعفران می تواند به درمان بیماری ام اس کمک زیادی کند این، دانشمندان موفق به کشف ماده‌ای در زعفران شده‌اند که در درمان بیماریها، بویژه درمان بیماری ام اس و تصلب شرایین موثر است.ماده درمانگر زعفران که کروسین نام دارد در حفاظت از سلولهای مغزی نقش دارد و مانع آسیب به سلولهای مغزی می‌شود که چربی تولید می کنند.چربی تولیدی در سلولهای مغز، همانند عایق و روکش در اطراف اعصاب مغز عمل می کند. در بیماری ام اس، به دلیل تورم سلولهای مغزی این عایق محافظتی از بین می رود.بر‌ اساس یافته‌های محققان، مصرف زعفران که حاوی کروسین است، می‌تواند تورم و فشار سلولی را که منجر به از بین رفتن عایق و تصلب شرائین در مغز می‌شود را تا حد زیادی در بیماران مبتلا به ام اس را کاهش دهد.نتایج این پژوهش که در نشریه ایمونولوژی امریکا به چاپ رسید، که امیدهای تازه ای را در جهت تولید داروهای جدید برای درمان بیماری ام اس به همراه داشته است.

7-بر اساس مطالعات انجام شده توسط دانشمندان و متخصصان طب سنتی .سلامتی بیماران مبتلا به "ام اس” با گیاه جین سنگ .. قابل کاهش و درمان میباشد.ترکیبات شیمیایی: این گیاه دارای گلوکوزیدهای استروئیدی به نام پاناکیلون، یک ساپونین به نام پاناکسوزید یا پاناکسین، مواد صابونی، یک اسانس روغنی فرار به نام پاناسین و یک هورمون و ویتامین B و ویتامین D، ترکیبات استیلنی، استرول ها و سرانجام یک گلوکوزید به نام جینسینگ می باشد. علاوه بر این جینسنگ سرشار از ویتامین‌های A ، B6 و فلز روی است. که این گیاه در درمان و کاهش بیماری ام اس کمک شایانی میکند..

8-روزی یک مشت در روز گیاه خرفه در درمان ام اس: یکی دیگر از این درمان ها "گیاه خرفه” است. این گیاه به دلیل داشتن منیزیم به تنهایی بیماری MS را درمان می کند. چون مقدار منیزیم آن بسیار بالا است که 375 میلی گرم منیزیم دارد ، این کمپلکس های ایمنی دستگاه ایمنی بدن را تحریک کرده تا به بدن حمله کند که منجر به آسیب رساندن به بافت ها می شود.
9-یکی از گیاهان برای درمان "ام اس” که تا 90 درصد بهبودی را ایجاد کرده است، یک مشت در روز گیاه گزنه می باشد.خوردن گیاه خشک گزنه میتواند در درمان ام اس بسیار موثر باشد و هروز یک قاشق چایخوری در اب میوه بریزید و میل کنید.. ، و همچنین استفاده روزانه مبتلايان به ام . اس از گياه شاهدانه موجب كاهش لرزش هاي ناشي از اين بيماري مي شود و اثرات درماني نسبتا مفيدي دارد به بيماران توصيه میکنم كه اين گياه را بو نداده با آب مخلوط كرده و مصرف كنند شاهدانه مي تواند در كاهش لرزش های ناشی از این بیماری بسیار موثر باشد .

10-بیماری ام اس با کندر قابل درمان است، براساس آخرین تحقیقات انجام شده برروی گیاه کندر مشخص شد که روزی 5 عدد از این گیاه قابلیت درمان بیماری ناعلاج ام اس را دارد.هم اکنون درآلمان از این دارو برای درمان بیماری ام اس و همچنین درمان سرطان مغزو جلو گیری از خونریزی روده استفاده می کنند،با توجه به اینکه عوارض التهابی در سلول های مغز علت اصلی بیماری ام اس شناخته شد به گونه ای که باعث خونریزی و التهاب در مغز بیماران میشود، به دلیل از گیاه کندر برای مهار پروستو گرانیت ها لونکوترین التهابات مغز استفاده شود که به درمان بیماری ام اس کمک زیادی میکند،همانطور که میدانیم هم اکنون بیماران ام اس با داروهای اینترفرون درمان می شوند که به خاطر هزینه های سنگین آن بسیاری از بیماران در رنج هستند بنابراین میتوانیم از گیاه کندر درقالب کپسول در این بیماران استفاده شود.

11-گیاه‌درمانی در بیماری ام اس ..*یکی از میوه هایی موثر که در این زمینه توانسته درمان کننده خوبی باشد آناناس است. این میوه به خاطر داشتن آنزیم های پانکرناتین ملامین، مولکول های پروتئین را شکسته ونشان میدهد این آنزیم ها علاوه برخاصیت ضدالتهابی ، به کاهش میزان کمپلکس های ایمنی در گردش خون کمک می کند.بالا بودن میزان این کمپلکس ها در گردش خون در بیماریهای خودایمنی چون MS دیده میشود. آناناس با توجه به این آنزیم مانع این حمله میشود.
*بر اساس مطالعات انجام شده توسط متخصصان خارجي ..

راز سلامتی بیماران "ام اس” با سه گیاه شفادهنده :خرفه،گزنه،کندر.
1-گیاه معجزه گر خرفه در درمان ام اس: یکی دیگر از این درمان ها "گیاه خرفه” است. این گیاه به دلیل داشتن منیزیم به تنهایی بیماری MS را درمان می کند. چون مقدار منیزیم آن بسیار بالا است که 375 میلی گرم منیزیم دارد ، این کمپلکس های ایمنی دستگاه ایمنی بدن را تحریک کرده تا به بدن حمله کند که منجر به آسیب رساندن به بافت ها می شود.
2-یکی از گیاهان برای درمان "ام اس” که تا 90 درصد بهبودی را ایجاد کرده است، گیاه گزنه می باشد.خوردن گیاه خشک گزنه میتواند در درمان ام اس بسیار موثر باشد و هرروز یک قاشق چایخوری در اب میوه بریزید و میل کنید..
3- استفاده روزانه مبتلايان به ام . اس از گياه شاهدانه موجب كاهش لرزش هاي ناشي از اين بيماري مي شود و اثرات درماني نسبتا مفيدي دارد به بيماران توصيه میکنم ؛یک قاشق چایخوری از این گياه را بو نداده با آب مخلوط كرده و مصرف كنند شاهدانه ميتواند در كاهش لرزش های ناشی از این بیماری بسیار موثر باشد .
4*بیماری ام اس با کندر قابل درمان است، براساس آخرین تحقیقات انجام شده برروی گیاه کندر مشخص شد که این گیاه قابلیت درمان بیماری ناعلاج ام اس را دارد.هم اکنون درآلمان از این دارو برای درمان بیماری ام اس و همچنین درمان سرطان مغز و جلو گیری از خونریزی روده استفاده می کنند،با توجه به اینکه عوارض التهابی در سلول های مغز علت اصلی بیماری ام اس شناخته شد به گونه ای که باعث خونریزی و التهاب در مغز بیماران میشود، به همین دلیل از گیاه کندر برای مهار پروستو گرانیت ها لونکوترین التهابات مغزاستفاده شود که به درمان بیماری ام اس کمک زیادی میکند ،همانطور که میدانیم هم اکنون بیماران ام اس با داروهای اینترفرون درمان می شوند که به خاطر هزینه های سنگین آن بسیاری از بیماران در رنج هستند بنابراین میتوانیم از گیاه کندر درقالب کپسول در این بیماران استفاده شود.

غذاها مضر در این بیماران : پرهیز از تخم مرغ ها ، محصولات لبنی- بستنی- ترشی-تمر هندی-ماهی- فلفل- دارچین- زنجفیل- زیره- سرکه- چای- قهوه- سوسیس - کالباس نسکافه- کاکائو- بادمجان- فست فود- برنج سفید-مواد غذایی کنسرو شده- ترک سیگار –- گوشت گاو و شتر – غذاهای سرخ کرده. از غذاهای مزاج سرد استفاده نکند.

غذاهای مفید در این بیماران: مصرف آلو خشك ، آب زرشك ، تمشك، انجیر- زیتون- بادام- کنجد- گردو- پسته- فندق- انگور- کشمش آفتابی--به ،غذاهای آب پز،و دیگر گیاهان دارای منیزیم چون دانه خشخاش،لوبیا چشم بلبلی ،اسفناج. - عسل، سبزی های تازه، نخود، چغندر، حبوبات، آجیل خام، این مواد غذایی میتواند در درمان این بیماری موثر باشند وبرای تقویت مفاصل خوردن هفته ای 3 بار پاچه گوسفند براي بيماران ام . اس توصيه میشود

نکته: افراد زیادی مبتلا به این بیماری، در حال حاضر به لطف خدا و با همین روش ها گیاهی و توصیه های ذکر شده ،درمان و روی پای خودشان راه می روند و حتی از حالت فلجی نیز خارج شدند و بهبود پیدا کردند.دوستان عزیز، لطفا در مصرف موارد فوق زیاده رویی نکنید، میتوانید مقدار مصرف روزانه خود از این گیاهان را با پزشک مربوطه در میان بگذارید،
 تشکر شده توسط : neghar , 71shahab , mj.ny-luise
سلام رژیم غذایی ک خوبه ن تنها واس ما واس همه!
مقاله خدادوست رو خوندم !چندین غذا رو غذا ممنوع میدونن!
مث نوشابه و و غذاهای نگهداره و کنسروی و.......
من رژیم ایشون دنبال نمیکنم و طب سنتی ولی با توجه غذاهایی ک میدونم واسم مضرر
استفاده نمیکنم!بنظر من دکتر هر کس خودشه!کنار دارو شیمیایی بد نیس یکم تو غذا خوردن
دقت کنیم
غذاهایی بخوریم ک مناسبمون هست!!!
غذاهایی ک طبع سرد حالمون بدتر میکنن
من خودم حمله دومم شیر توی یک هفته خیلی زیاد خوردم و در اخرش ی استرس باعث ایجاد حمله شد
و دیگ تخم مرغ وقتی میخورم پام شروع ب گز گز میکنه
این تجربه منه و تا حدودی ب طب سنتی ک تاثیر داره اعتقاد دارم
men
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , niloofary
من هیچ منوعییت غذایی نداشتم وندارم مصرف لبنیاتم خیلی زیاده،عاشق ترشی وکاکائو وبادمجون وفلفل وچایی و.....خیلی چیزایی که میگین ممنوعه هستم ومصرفمم بالاست هرکسی با خصوصیاتی که از خودش میدونه ومیدونه به خوردن چه چیزایی حساسه همون رعایت کنه خودتون رو اینقد محدود نکنین که هرکی گفت اینو نخور واونو نخور شما هم اون رو از لیست خوراکی هاتون حذف کنین بدن ما به خیلی از اونا احتیاج داره اگه قرارباشه همه رو حذف کنیم که نمیشه confusedconfused
نمیدونم چقد حرفم درسته چون نظر خودمه بیشترین چیزی که میتونه MS ما رو کنترل وآروم کنه افکار ماست خوش بین باشین وامیدوار مبنا رو بر این بذارین که قرار نیست اتفاق بدی بیفته ولی درعین حال همیشه هم باید مواظب باشیم که از هرچیزی که ممکنه MS مارو تحریک کنه دوری کنیم icon_questionicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : majid1 , 71shahab , معصومه عباسی , elham 66 , niloofary , ali2000

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,757 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,307 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  ادعای درمان .nazanin 3 3,133 2016/08/14, 11:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  چقدر به آینده درمان ام اس امیدوارید؟ همسر یک مشکوک به ام اس 77 53,300 2015/09/30, 03:33 PM
آخرین ارسال: omid882
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,902 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  درمان بدون تزریق ZAKER 0 2,355 2014/08/23, 10:42 PM
آخرین ارسال: ZAKER
  تعریف شما از درمان ام اس FBF 12 6,929 2014/04/18, 09:43 AM
آخرین ارسال: سالومه
  انتخاب درمان ام اس - مسئله ای مهم همسر یک مشکوک به ام اس 4 4,189 2012/11/14, 02:53 PM
آخرین ارسال: mehdernet2
  در مورد طرح درمان خستگی چه می دانید ؟ nahid 18 12,043 2012/09/28, 02:40 AM
آخرین ارسال: edarzi
  تشکیل گروهی برای درمان farda20032020 150 92,192 2012/05/20, 11:21 PM
آخرین ارسال: farda20032020

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان