•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر طب سنتی درباره ام اس و درمان آن
صد در صد خوبه که آدم طبع غذا ها رو بشناسه چون بعضی از مواد طبه گرم و خشک دارن مثل خرما و بعضی هم طبع معتدل دارن مثل عسل البته تا اونجایی که میدونم
طبع معتدل خیلی خوبه تا گرم و خشک..
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم , موجیم که آسودگی ما عدم ماست ....
 تشکر شده توسط : شيدا رها , gilane , رزمینا , movahedi , maryamgoli
من نظرشون رو تایید میکنم من گرم و ترم و کاملا موافقم که فعالیتم و انرژیم زیاده زیادی مثبت اندیشم شوخم کف دستمم بعضی اوقات عرق میکنه و تصمیمم بهتر از بقیه است laughing3
 تشکر شده توسط : okhtapus , شيدا رها , movahedi , maryamgoli
من سایت مرجع طب سنتی ایران رو دیدم :
http://www.tandorostan.org/
پزشکان طب سنتی ایران رو نام برده ولی اسم بعضی از اشخاصی که دوستان به عنوان استاد طب سنتی مطرح کردن نبود ، مثلا آقایان خیر اندیش ، روا زاده و خدادادی ( که اصلا پزشکی نخوندن ) و ....
اینهایی که معرفی کرده دانشگاهشونم نوشته.

این صفحه پزشکان رو معرفی کرده که اغلب جوونن چون رشته طب سنتی تازه پاست:
http://www.tandorostan.org/iranian-tradi...fault.aspx

اگر این دکترها اول پزشکی عمومی خوندن و بعد گرایش طب سنتی خوندن حرفشون معتبر تره ولی اون کسانی که درس پزشکی نخوندن و اسمشونو گذاشتن متخصص طب سنتی و طب اسلامی و ... معتبر نیستن.
توی این سایت طب سنتی ایران اصلا برای ام اس ادعای درمان نکرده و گفته داروهای طب سنتی ممکنه علایم و عوارض رو بهتر کنه . منابعشونم گویا طب سنتی ایران هست و اسم طب ایرانی رو برده بودن نه اسلامی که واژه ای هست که خدادادی ابداع کرده.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : edarzi , movahedi

کد خبر : 54281 تاريخ ارسال : 18مرداد1391 - 13:25
امكان درمان قطعی ام اس با طب سنتی و اصلاح تغذیه بیمار

سلامت نیوز : یك متخصص آسیب شناسی با بیان اینکه اگر حداکثر مدت دو سال از شروع بیماری ام اس گذشته باشد، امكان درمان قطعی به شرط رعایت کامل دستورات طب سنتی بسیار زیاد است، گفت: برای درمان بیماری ام اس ابتدا اصلاح تغذیه بیمار و در کنار آن استفاده از داروهای گیاهی و رژیم‌های تقویت عمومی و عرقیجات مفید لازم است.

دکتر حسن اکبری در گفت وگو با ایسنا ، با بیان اینكه میزان شیوع ام اس بین 2 تا 150 نفر در هر 100هزار نفر است، گفت: سن بروز بیماری غالباً بین 20 تا 50 سالگی و در زنان شایع‌تر از مردان است.وی با تاكید بر اینكه این بیماری دارای علائم متعددی است، گفت: علائم روحی و روانی و جسمی از علایم بیماری است و با پیشرفت بیماری ناتوانی‌های فیزیکی و ذهنی و ادراکی به وجود می‌آید.

این متخصص آسیب شناسی با اشاره به اینكه بیماری ام اس یک بیماری با منشاء خودایمنی است، گفت: در این بیماری سیستم ایمنی بدن در اثر نرسیدن انرژی کافی به سلول‌های ایمنی قدرت تشخیص سلول‌های خودی را از دست می‌دهد و بدن بر علیه پروتئین‌ها و سلول‌های خود فعال می‌شود و آنها را نابود می‌کند و علایم بیماری با ایجاد پلاک‌های پراکنده در ماده سفید مغز و در اثر انهدام پوشش میلین روی اعصاب مغز و نخاع به وجود می‌آیند.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی یادآور شد: این بیماری با علائمی مانند شروع ناگهانی یا تدریجی کم شدن حس لامسه، ضعف و سستی در عضلات مختلف بدن، انقباض و سفتی و گرفتگی غیرعادی عضلات، اشکالات حرکتی (نامنظمی حرکات بدن)، اختلال درتکلم (تکلم بریده بریده)، نیستاگموس، دوبینی، تاری دید، کاهش دقت بینایی، کاهش دید رنگی، خستگی مزمن و دردهای بدنی، دردهای بدنی طول کشیده با علت نامعلوم، مشکلات مزمن در مثانه، روده و شکم، اختلالات عصبی، حس خارش، کرختی، گزگز، مورمور، سوزن سوزن شدن دردناک بخصوص در پاها نمایان می شود.

این محقق و مدرس طب اسلامی – ایرانی گفت: در طب جدید علت بیماری نامشخص است و درمان هم ندارد و داروها فقط در مدیریت علایم بیماری کمک می کنند ولی در طب اسلامی - ایرانی مثل سایر بیماریها ریشه بیماری ام اس نیز در اختلالات تغذیه‌ای اعم از نوع غذاها، ترکیب غذاها و نحوه غذا خوردن و آشامیدن است لذا برای درمان بیماری ام اس ابتدا اصلاح تغذیه بیمار بر اساس رعایت کامل مثلث سلامت استوار است و در کنار آن از داروهای گیاهی و رژیم‌های تقویت عمومی و عرقیات مفید استفاده و بتدریج ورزش وارد زندگی فرد می‌شود.

دكتر اكبری گفت: در صورتی که زمان زیاد از دست نرفته باشد و حداکثر مدت دو سال از شروع بیماری گذشته باشد، امكان درمان قطعی به شرط رعایت کامل دستورات طب اسلامی - ایرانی بسیار زیاد است و در سایر موارد بهبودی نسبی حاصل می‌شود.

[بیمارستان فوق تخصصی بیکن مالزی]
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : گل بهار , DavidBili , movahedi , احسيني , BABA

لطفا به این تاپیک مراجعه کنیدکه درهمین ارتباط هست و این نمیدونم آسیب شناس یا محقق بیاناتی فرمودن:
http://mscenter.ir/Thread-%D8%A8%DB%8C%D...8%B3%D8%AA

ارسال قبلی من رو هم لطف کنید ببینید . طب سنتی هم مرجع داره و من دیدم ادعای درمان نکرده. نمیشه هرکسی بیاد ادعا کنه بدون هیچ آزمایش جامعی. گفتنش راحته.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , movahedi

.pdf   Mofarrehat[1].pdf (اندازه: 1.49 MB / تعداد دفعات دریافت: 76) با سلام خدمت دوستان عزیز
یک مقاله بسیار زیبا از دکتر حسین رضایی زاده متخصص طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سایت قرار می دهم دوستان حتما بخوانند .خوب است دوستان بدانند دکتر رضایی زاده هم اکنون در کلینیک طب سنتی خارک واقع در تهران ،خ انقلاب نبش پل حافظ خ خارک کلینیک طب سنتی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران به پذیرش بیماران ms و ارایه راهکار های با لا بردن کیفیت زندگی در این بیماران می پردازند .من خودم تقریبا یک سالی هست که پیش ایشان می روم داروهای شیمیایی را هم مصرف می کنم .توصیه می کنم دوستان به خصوص تهرانی ها ی عزیز یه سر بزن و تجربه کنند .icon_question
درد تو از خود توست و درمان تو نیز در خود توست و تو گمان میکنی که موجود ضعیفی هستی حال آنکه راز جهانی بزرگ، در کتاب وجودت مندرج است.امام علی (ع)
 تشکر شده توسط : نازلی , movahedi , احسيني
(2012/06/14, 12:12 AM)okhtapus نوشته است:
صد در صد خوبه که آدم طبع غذا ها رو بشناسه چون بعضی از مواد طبه گرم و خشک دارن مثل خرما و بعضی هم طبع معتدل دارن مثل عسل البته تا اونجایی که میدونم
طبع معتدل خیلی خوبه تا گرم و خشک..
خرما و عسل گرم و تر هستند......
خوراک گرم و خشک مثل زنجبیل، دارچین،کندر و....

شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : movahedi , رزمینا , nahal
[color=#4B0082][size=x-large][font=Impact]
سلام
من هم به جای داروهای شیمیایی از دستورات طب سنتی استفاده می کنم
توی 7 ماه گذشته بعد از اولین علائم مورد خاصی نداشتم در بیمارستان شهدا ی تجریش پیش دکتر رضازاده میروم و توسط دستیار ایشان خ. دکتر گرجی که متخصص تب سنتی هستند وزیت میشوم هر موقع به دستوراتشان کامل عمل می کنم انگار که ام اس ندارم شما هم می توانید در کنار داروهای شیمیای به تب سنتی هم اعتماد بکنید هیچ ضرری ندارد

صبر کن عاطفه دلگیر شود بعد برو
یاکمی از تو دلم سیر شود بعد برو
باش تامرگ که درهجرتومشتاق وی ام
بهر م
ن قسمت و تقدیر شود بعد برو
 تشکر شده توسط : ostad2000 , movahedi , رزمینا , احسيني , nahal
(2013/03/17, 03:41 PM)اهورا نوشته است: [font=Impact]
سلام
من هم به جای داروهای شیمیایی از دستورات طب سنتی استفاده می کنم
توی 7 ماه گذشته بعد از اولین علائم مورد خاصی نداشتم در بیمارستان شهدا ی تجریش پیش دکتر رضازاده میروم و توسط دستیار ایشان خ. دکتر گرجی که متخصص تب سنتی هستند وزیت میشوم هر موقع به دستوراتشان کامل عمل می کنم انگار که ام اس ندارم شما هم می توانید در کنار داروهای شیمیای به تب سنتی هم اعتماد بکنید هیچ ضرری ندارد
[color=#800080][size=small]اما شنیدم که زمانی که دارو گیاهی استفاده میکنید, بهتره که داروهای شیمیائی رو قطع کنید
این درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من در حال حاضر هیچ داروئی استفاده نمیکنم ولی دارو گیاهی رو بیشتر از داروهای شیمیایی قبول دارم

با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : اهورا , movahedi , ostad2000 , رزمینا , احسيني , nahal , visko
سلام به همه بچه هاي باحال سايت
من به عينه ديدم كه استفاده از تغذيه و داروهايي كه طبيعت گرم دارند بسياد تاثير خوب و مثبتي در مقابله با اين بيماري داشته
باور كنيد اگه كمي به تغذيتون كمك كنيد خيلي مي تونيد ام اس رو كنترل كنيدagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
پـــــــــــــــــــــــــــروز باشيد در سايه حق تعالي
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : رزمینا , taran , hessam , mehdisalimi , احسيني , nahal

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,755 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,306 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  ادعای درمان .nazanin 3 3,132 2016/08/14, 11:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  چقدر به آینده درمان ام اس امیدوارید؟ همسر یک مشکوک به ام اس 77 53,298 2015/09/30, 03:33 PM
آخرین ارسال: omid882
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,902 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  درمان بدون تزریق ZAKER 0 2,355 2014/08/23, 10:42 PM
آخرین ارسال: ZAKER
  تعریف شما از درمان ام اس FBF 12 6,928 2014/04/18, 09:43 AM
آخرین ارسال: سالومه
  انتخاب درمان ام اس - مسئله ای مهم همسر یک مشکوک به ام اس 4 4,187 2012/11/14, 02:53 PM
آخرین ارسال: mehdernet2
  در مورد طرح درمان خستگی چه می دانید ؟ nahid 18 12,042 2012/09/28, 02:40 AM
آخرین ارسال: edarzi
  تشکیل گروهی برای درمان farda20032020 150 92,190 2012/05/20, 11:21 PM
آخرین ارسال: farda20032020

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست