نظرسنجی: تغيير فصل در عود بيماري شما چه نقشي دارد ؟
در گرما بيشتر است
63.81%
67 63.81%
در سرما بيشتر است
11.43%
12 11.43%
بي تاثير است
24.76%
26 24.76%
در کل 105 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟
من نردیک دو سال هست که ام اس دارم و اولین و تنها حملمم ماه مرداد بوده چند روز بعد از یه عصبانی شدن حسابی و چند ساعت درگرما بودن و عرق حسابی کردن .به نظر من گرما تاثیر منفی ذر بیماری و احتمال حمله دارد.من هوا که گرم می شه احساس می کنم تاثیر دارو هم رو بدنم کمتر میشه اخه مثل زمستونو و پاییر تب و لرز نمی کنم.
icon_questionگر نگهبان من آن است که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می داردicon_question
 تشکر شده توسط : نسترنى
من توگرمای تابستون خیلی اذیت میشم.ولی بیشترحمله هام تواول بهاربوده.مخصوصا مث امسال باشروع بهارهوای سرد قبلی یه دفعه ای خیلی گرم میشهangry3
پروردگارا: به من كمك كن قبل ازينكه درمورد راه رفتن كسي قضاوت كنم كمي با كفش هاي او راه بروم. دكترشريعتي
من تو گرما اذیت میشم ولی حمله هام پاییز وزمستان بودهconfused2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : نسترنى , kaj
من تاستون عصبی و گرماییم ولی عودی نیستم بجز همون 5 سال پیش دیگه عود نداشتم ولی اون زمان که عود اولم رخ داد و ام اسی شناخته شدم تابستون بود تو ماه رمضونSmile (52)
من فکر میکردم یک ام اسی نباید زیاد تو هوای گرم بمونه. چون هوای گرم باعث تشدید بیماری میشه. حتی نباید دوش آب گرم بگیره. اما مطالب اینجا رو که خوندم به نظر میاد پایه علمی نداره و برای هر کسی متفاوته!!!
 تشکر شده توسط : نسترنى , neda.t
اولین حمله ام اس من مرداد ماه بود و همیشه تو فصل گرم و جاهای گرم احساس ناتوانی شدید می کنم
کلا با گرم شدن هوا حال منم بدتر میشه .
برا من که فرقی نداره، چه تو سرما چه تو گرما تا حالا حمله نداشتم، اگه استرس نداشته باشم حالم همیشه خوبه

تشکر شده توسط : نسترنى , neda.t , kaj
من تازه گرفتم نمي دونم خوبه يا بد
انسان هرگز حتي به مرگ هم تسليم نمي شود مگر زماني كه اراده اش ضعيف باشد(((اندوخته اي با ارزش تر از تندرستي نميشناسم)))
من تابستون دیوانه میشم هم روحی هم جسمی اولین حمله هم تابستون بود
از دیروز هم کلا مغزم off کردهangry3angry3angry3
قصه نيستم که بگوئی ، نغمه نيستم که بخوانی ،صدا نيستم که بشنوی ،یا چيزی چنان که ببينی ،يا چيزی چنان که بدانی ...
من درد مشترکم ،مرا فرياد کن
من خيلى گرمايى هستم و كلاً از گرما متنفرم ، البته گرما روى روحيه ام و همچنين جسمم تاثيرات منفى زيادى ميزاره ولى من هم در زمستان و هم در تابستان حمله داشتم بنابراين فكر نميكنم تاثيرى روى عود بيمارى داشته باشه confused2
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : kaj

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی تاثیر گیاه بر بهبود علائم بیماری ام اس arezooo82 12 8,272 2015/11/03, 10:46 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان