امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج رو ش درمانی ام اس در ایران
من فکر می کنم این دانشمندان بزرگ ما که تقریبا همشون زیر 25 سال هستند فعلا برن فرمول آسپرین رو کشف کنند تا مجبور نشیم آسپیرین رو هم از خارج وارد کنیم . بابا از بس که دروغ به خورد این مردم بیچاره داده شده یواش یواش خودمون هم داره باورمون می شه که مام آره
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
(2010/10/08, 04:30 PM)shams_taban2000@yahoo.com نوشته است: اين عضو مركز تحقيقات دارويى درباره افرادى كه با اين شيوه تحت مداوا قرار گرفته اند، مى گويد: «فردى ۱۲ سال دچار بيمارى ام اس بوده و در اين مدت قادر به راه رفتن نبوده است اما بعد از آن كه دو هفته تحت اين تحقيق قرار گرفت توانست بدون استفاده از عصا، واكر و هيچ تكيه گاهى، راه برود و اين به معناى دست يافتن به يك درمان قطعى در اين زمينه است.» او همچنين تصريح كرد: «البته جواب قطعى و مسلم را بعد از اثبات صددرصد كه حدود دو ماه ديگر مشخص مى شود، اعلام خواهيم كرد.»
فقط يه نفر؟اين شد درمان 100% و قطعي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فان مع العسر يسرا
راستش من از يه منبع موثق شنيده ام ايران بطور محرمانه درحال آزمايشات نهايي داروي خوراكيه !
ظاهرا ميخوان بزودي داروي خوراكي رو پرده برداري كنن
نميدونستم راه درمان هم بهش اظافه شدهconfused
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : maryamm
من حداقل امیدوارم این روش حتی اگه درمان قطعی هم ایجاد نمی کنه بلکه باعث کاهش علائم و تزریق بشه.

ایشالله که موفق بشن.
آنارام جون هرچی باشه و هر اتفاقی که ببوفته من خوشحال میشم

چه بهتر که این اتفاق توسط متخصص های خودمون و تو ایران انجام بشه. باعث افتخار

ایشالله که هرچی هم متخصص و مهندس تو هر رشته ای تو سایت داریم موفق روزافزون داشته باشن.
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : anaram
تا منبع خبر توی سایت اعلام نشه ... معتبر نیست ...
مجنون جان لطف کن بگو این و از کجا برداشت کردی ...
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : anaram , shams_taban2000@yahoo.com
یعنی واقعاً درمان قطعی کشف شده باشه ولی از بوق و کرنا خبری نباشه...!!!
نمیدونم چرا یاد خودکفایی در تولید بنزین افتادمlaughing3laughing3laughing3
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
(2010/10/09, 10:18 AM)pariya نوشته است: یعنی واقعاً درمان قطعی کشف شده باشه ولی از بوق و کرنا خبری نباشه...!!!
نمیدونم چرا یاد خودکفایی در تولید بنزین افتادمlaughing3laughing3laughing3

laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
آنارام باشید
YE KHABARE MOHEM,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,IRAN, KESHVARE NAYEBE HAGHE EMEME......F.....MOVAFAGH SHOD DAR TOLIDE ANVAE AFTABE BE KHOD KAFAEIE NESBY BERESAD be gozaresh mamalynews iran movafagh shod baraye avalin bar AFTABEYE PELASTIKY BA TAZRIGH PELASTIK BESAZAD SHAYAN ZEKR AST TOLID AFTABEHAEYE FELEZY DAR BARNAMEYE 100SALE IRAN GHARAR DARAD.............................
امید که ضرر نداره . این خبر هر چی نداشته باشه چند روزی که میتونه خوشحالمون کنه . همین هم خوبه . چون از اینا بعیده که بتونن چند لحظه مردم رو خوشحال کنن .
برای رسیدن به چیزی که تا بحال به آن نرسیده ای ، باید کسی باشی که تا بحال نبوده ای.
نقل قول: راستش من از يه منبع موثق شنيده ام ايران بطور محرمانه درحال آزمايشات نهايي داروي خوراكيه !
خبرمحرمانه دست تو چیکار میکنه آنی جون ؟؟
البته تو محرم بودی بهت گفتن ، ما هم محرمیم بهمون گفتی smiling
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,982 2017/12/14, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  شیمی‌ درمانی و رادیوتراپی رایگان شد nahid 1 1,750 2017/10/10, 12:44 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  چشم انداز درمان با سلول بنیادی در ایران.... sooorooosh 9 7,585 2016/05/21, 02:45 PM
آخرین ارسال: niloofary
  لزوم ایجاد مرکز جامع درمانی بیماران ام‌اس در چهارمحال و بختیاری niloofary 0 2,189 2016/02/10, 11:49 AM
آخرین ارسال: niloofary
  گام های "ام اس" بر بام ایران گروه کوهنوردی ام اس سنتر 29 21,065 2014/08/05, 09:43 PM
آخرین ارسال: omid_nejad
  رئیس انجمن MS ایران: MS در طبقه تحصیل‌کرده و مرفه‌تر بیشتر است hamid_147 5 5,542 2014/05/14, 03:41 PM
آخرین ارسال: baran
  ایران پرچمدار حمایت از بیماران ام اس asall 16 12,377 2014/05/12, 12:51 AM
آخرین ارسال: (reihane(raz
  افتتاح نخستین مرکز نقشه‌برداری مغز خاورمیانه در ایران hamid_147 0 2,339 2014/04/28, 04:18 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  حال «سلامت» در ایران خوب نيست! nahid 3 3,481 2014/04/22, 03:50 PM
آخرین ارسال: maryy
  پرفروش داروهای ایران sargol 0 2,722 2014/02/14, 11:08 AM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست