•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منظوراز فعال بودن یا نبودن پلاک
والله من هروقت میرم ام ار ای پلاک فعالی ندارم و هیچ رنگی هم نمیگیره ولی با این وجود با اینکه هیچ مشکل خاصی ندارم به ظاهر سالمم کسی نمیفهمه علایمم عالیه ام ار ایم عالیه ولی بازم دکتر میگه بزنی بهتره حیفه یهو دارو رو قطع کنیشما که فعلا یکی دو ساله داری تزریق میکنی باید بزنی دیگه یه جور بگم که بدونی تکلیفت رو باید دائم العمر بزنی دیگه
ولی من زیاد اهمیت نمیدم تقریبا دو سه هفته ای یه بار میزنم برای خالی نبودن عریضه N_aggressive (35) اخه قرار بود داروم قطع بشه بعد 5 سال ولی قطعش نکرد

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : movahedi , کارین , kohedard , niloofary
(2013/07/01, 10:35 AM)FATIMAMO نوشته است: سلام دوستان
يه سوال دارم من رفتم ام ار اي ، دكتر بهم گفت همه پلاگات خاموشه حالا با اين تفاسير بايد چيكار كرد ؟ من بايد دارو مصرف كنم ؟اصلا پلاگ خاموش يعني چي؟خواهش مي كنم جواي بديد و راهنماييم كنين
بیشتر پزشکا معتقدند حتی با وجود پلاکای خاموش تزریق نباید قطع بشه مگه پزشک شواهدی داشته باشه که به این نتیجه برسه تزریق لازم نیست . خیلی از ماها تو یه دوره طولانی حالمون خوبه و پلاکامون غیر فعال اما پیش میاد که یه دفعه هم دچار حمله بشیم پس به نظر من ( مگر با تایید دکتر ) بهتر ریسک نکنیم . ارزش تحمل رایط تزریق خیلی بیشتر از داشتن حمله یا خدایی نکرده پیشرفت بیماریه

Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : کارین , kohedard , niloofary
درود بر همگی شما love51love51love51حالم همیشه بد هستش؟
فصل تابستان که امد حالم دگرکون بد بدتر
میشه پلاک ها فعال میشه نای هیج کاری
را ندارم از خانه نمی توانم بیرون برم.......
 تشکر شده توسط : کارین , kohedard , niloofary
منم خاموشه خاموشagreement2agreement2agreement2یه جورایی رو به موتSmile (16)Smile (16)Smile (16)نفسم نمیکشهAngelAngelAngel
ولی دکترم میگه سه تا پنج سال آمپول بزن ببینیم چه میشهhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
انشاالله همگی خوب میشیمicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : mahdie , کارین , kohedard , niloofary
ولی من بااین دردهای شدید عضلانی واقعا نمیدونم گی پلاک هام خاموش وکی روشن بااین اوضاع نمیدانم چه اینده ای درانتظارم
هست وچگونه زندگی را سپری کنمconfused240:confused2:
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : kohedard , niloofary
بجه ها سلام اميدوارم كه حال همتون خوب باشه ي سوال داشتم من كاهي اوقات ب اندازه ي بند انكشت از تو سرم دردميكنه طوري كه اين دردتو تمام سرم ميكرده ايا اين درد ربطي ب بلاك داره ميترسم بلاك جديد تشكيل بشه اكه كسي اطلاعي داره ممنون ميشم راهنمايي كنه
 تشکر شده توسط : kohedard , niloofary
پرستو جون ، دکتر هم نمیدونه تو سر ما چه اتفاقی می افته !
تا حالا نشنیدیم بگن پلاک با درد تشکیل میشه.
پلاک که لولو نیست اینقدر ازش می ترسین ! پلاک غیر فعال 1000 تا هم باشه به ما کاری نداره ، اینقدر فکرای بیخودی که اضطرابتونو زیاد میکنه نکنین !
اگه درد در سر به پلاک ربط داشت بعضی از ما الان پلاکا از سرمون زده بودن بیرون !angel
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ayda.m , niloofary
دکتر من میگه پلاک فعال تئ MRIجدیدت دیده میشه!میشه برام توضیح بدین.نگران هستم.تو یه مقاله خوندم که پلاک فعال یعنی اون قسمت از مغز در حال تخریب هست و تا چند سال اینده اون قسمت کاملا تخریب میشهconfused2یعنی چیییییی!واقعا؟دکتر گفت قرص استفاده کن.
 تشکر شده توسط : niloofary
سلام واس منم گفتن دوتا پلاک هام محو شده و دوتاشم کوچیک شده!اما حمله داشتم دوتا انگشتم بی حس شدن!!!!
خب چطور کم شدن ک اینجور؟
اما زمانی ک بهم حمله شد ی استرس زیاد بهم وارد شد!
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : niloofary
ام ار آی با تزربق همه پلاک ها رو نشون میده چه فعال چه غیرفعال
ام آر آی بدون تزریق پلاک های فعال رو نشون میده
با مقایسه ام آر آی با تزریق دفعه قبل با ام آر آی با تزریق دفعه بعد میتوان به کم شدن، کوچک شدن، محو شدن و زیاد شدن پلاک ها پی برد
اما من واقعا نمیدونم پلاک های غیرفعال به خودی خود ایجاد مشکل میکنن یا نه؟
یا اینکه حتما باید فعال باشن و ایجاد مشکل بکنن؟؟؟؟؟؟
confused2confused2confused2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پلاک، تعداد پلاک و رابطه آن با ام اس mina_a 112 97,457 2022/10/22, 08:59 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  فعال شدن پلاک های فعال قبلی ارزو ش 1 1,597 2019/12/23, 11:34 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,972 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  پلاک نخاع و کمر فاطمه زهرا 43 63,318 2017/08/22, 03:05 PM
آخرین ارسال: famoon
  ایا امکان این وجود دارد که پلاک ها از مغز و نخاع به طور کامل پاک شون montazer 152 162,939 2017/08/09, 04:40 PM
آخرین ارسال: hourieh
  وجود پلاک گردن yavarahmad 3 17,463 2016/05/31, 07:23 PM
آخرین ارسال: 71shahab
  گرفتن ازکارافتادگی و مشکل مشخص نبودن بیماری درMRI movahedi 2 3,966 2012/04/10, 11:14 PM
آخرین ارسال: movahedi
  حسی یا حرکتی بودن علائم somaye_602000 4 4,344 2011/08/08, 05:15 PM
آخرین ارسال: elahe

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان