•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منظوراز فعال بودن یا نبودن پلاک
(2011/09/06, 11:00 AM)Milo نوشته است: من اصلا این تاپیک رو یادم رفته بود laughing3laughing3laughing3
چه همه ارسال نظر دادن واسه این MRI من agreement2 من بیمه ام خدمات درمانی هست . MRI هم با تزریق و بدون تزریق پارسال که انجام دادم از مغز بود فقط شد 30 تومن با اون آمپول مگنوویست اش . ( این میشه 2 تا ام ار ای !!!!!! )

ولی امسال با تزریق و بدون تزریق داشتم هم مغز هم گردن هزینه اش شد 52 هزار تومن . ( این میشه 4 تا ام ار ای !!!!!!!!! )

بیمارستان رضوی چون بخش خصوصی هست هزینه را 200 هزار تومن حساب کرد که من نرفتم اونجا رفتم بیمارستان قائم چون دستگاهش رو هم عوض کرده از اونا گذاشتن که آهنگ میزارن تو گوش تون laughing3 ولی نامرد واسه منو یادش رفت sad2

تازه من چون کلینیک ویژه بودم 52 هزار تون گرفتن و الا که واسه بیماران ام اس رایگان هست دیگه اینجا ! فقط فقط فقط بیمارستان قائم بقیه بیمارستان ها هزینه اش رو می گیرن.

سلام
بیمارستان قائم دستگاه mri روباز داره یا تونلش سقف داره؟
چند تسلا هست؟
کیفیت عکساش با جاهای که قبلا رفتید فرق داشت؟ بهتر یا بدتر بود.
دکترهای رادیولوجیش آسیستانت هستند یا استاد؟
نوبت گرفتنش برای همان روز هست ؟
 تشکر شده توسط : niloofary
سلام
می خواستم بپرسم واسه مرحله عود کننده فروکش کننده بهترین دارو چیه که اثرات جانبی کم داشته باشه؟ اینترفرون بتا خیلی عارضه روحی داشت واسه من، درباره avonex و درمان و اثراتش چقدر می دونید من فکر می کنم این می تونه کمتر اثرات روحی و ضعف ایجاد کنه می خواستم منو راهنمایی کنید ممنون
قصه نيستم که بگوئی ، نغمه نيستم که بخوانی ،صدا نيستم که بشنوی ،یا چيزی چنان که ببينی ،يا چيزی چنان که بدانی ...
من درد مشترکم ،مرا فرياد کن
(2011/10/30, 11:08 PM)maedeh_1362 نوشته است: سلام
می خواستم بپرسم واسه مرحله عود کننده فروکش کننده بهترین دارو چیه که اثرات جانبی کم داشته باشه؟ اینترفرون بتا خیلی عارضه روحی داشت واسه من، درباره avonex و درمان و اثراتش چقدر می دونید من فکر می کنم این می تونه کمتر اثرات روحی و ضعف ایجاد کنه می خواستم منو راهنمایی کنید ممنون
دوست عزیز این به تشخیص پزشک هست که چه دارویی مصرف کنید
پزشک شما هم که پزشک خیلی خوبی هستند و همه جوانب رو در نظر میگیره شما حالت های خودتون رو به ایشون توضیح بدهید اگر صلاح دونستند دارو شما رو عوض میکنند
در کل همه اینترفرون ها در یک حد هستند

gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : TootFarangi , ارزو , niloofary
(2011/10/30, 10:09 PM)abc نوشته است: سلام
بیمارستان قائم دستگاه mri روباز داره یا تونلش سقف داره؟
چند تسلا هست؟
کیفیت عکساش با جاهای که قبلا رفتید فرق داشت؟ بهتر یا بدتر بود.
دکترهای رادیولوجیش آسیستانت هستند یا استاد؟
نوبت گرفتنش برای همان روز هست ؟

نخیر هیچ کجای دنیا دستگاه ام آر آی رو باز نداریم همشون سقف دارن . خودتون می فرمایید تونل smiling
این تسلا که می گید چی هست حالا ؟ برق که بهتون وصل نمی کنن که بدونید چند فازه confused
کیفیت هم فرق نداره با جاهای دیگه ضمنی که من فقط بیمارستان قائم رفتم جای دیگه نرفتم تا حالا .
من دیگه والا از اوناش خبر ندارم آسیستانن یا غیر اون . مهمه مگر ؟ confused2
نوبتش هم خیر بایس یکی دو ماهی تو نوبت باشید یا اگر اورژانسی باشه بایس حدود 2 هفته تو نوبت باشید.

این چیزا براتون مهم نباشه زیاد.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : abc , niloofary
وقتی mri با تزریق ، کیفیت بهتری داره ، چه لزومی هست که همراهش mri بدون تزریق هم انجام شه؟
سلام دوستان من سال 1389 با ام ار ای بدون تزریق برام زحمت کشیدن ام اس تشخیص دادن.smiling
الان تاریخ 20مهر رفتم ام ار ای مغز و گردن با تزریق و دکترم گفت پلاک حتی با تزریقم وجود نداره!agreement2
باید خوشحال باشم الان!!!!!!!!!!confusedconfused
انسان نقطه ای است بین دو بی نهایت
بی نهایت لجن و بی نهایت فرشته
*بنگر به طرف کدام یک می روی!؟*
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , sami , sohaa , niloofary
(2011/10/31, 07:47 AM)abc نوشته است: وقتی mri با تزریق ، کیفیت بهتری داره ، چه لزومی هست که همراهش mri بدون تزریق هم انجام شه؟
با تزریق نشون میده پلاک جدید ایجاد شده یا نه و بدون تزریق وضیعیت پلاک های قدیم تر رو چک میکنند
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : abc , ارزو , SSA , niloofary
معمولا با تزریق بهتره و برای بهتر دیده شدن پلاکها ولی خب بی تزریقم مینویسن smiling

من که نفهمیدم اگه یه پلاک جدید ایجاد بشه ولی تاثیری ایجاد نکنه یعنی علایمی خب بعدش چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی باز وابسته به دارو هستیم یا میشه قطع کرد confused2
 تشکر شده توسط : abc
همونطوری که دوست جان فربود گفتن MRI با تزریق نشون میده پلاک جدید تشکیل شده یا نه !
اما اگر پلاکی فعال هم باشه با تزریق مشخص میشه که مثلا پلاک فلان ناحیه که قبلا هم بوده آیا الآن فعال هست یا نه خاموشه ؟
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : fireboud , abc , somaye_602000 , MFhealth , arezooo82 , paeazan
(2011/07/24, 02:08 PM)maryamm نوشته است: دوست خوب اگر می بینی بچه ها در مورد سوال هاتون واکنش نشون دادن به خاطر این نیست که که خدایی نکرده از سوال هاتون ناراحت شده باشن

به خاطر اینه که بهتون بگن اصلا هم نگران کننده نیست

من سه شنبه برای ام ار ای رفتم

تا الان هم به طور میانگین هر چهار ماه یک بار دارم ام ار ای انجام میدم

من نمی دونم شما خانم هستی یا اقا

ولی حساسیت هاتون و پرسش هاتون خیلی خیلی زیاده

اصلا لزومی نداره که انقدر واکنش نشون بدین

ام ار ای به همین راحتیه

تشریف می برید اونجا

براتون داروتون رو می نویسن

تشریف می برید از داروخانه می گیرید

یه فرم بهتون می دن پر می کنید و توش در خصوص دلیل مراجعه و بیماریتون و نبودن شی فلزی یا مصنوعی در بدن مانند قلب مصنوعی پرسیده شده

همین

بعد هم که رفتین برای انجام ام ار ای لباس مخصوصی می پوشین که اون لباس برای رعایت بهداشته

مثلا من تا چند وقته پیش که یه مرکز می رفتم با لباس خودم بودم

و این پکیج لباس بیشتر به خاطر نوعی درامد زایی هم هست

بعد از تعویض لباس روی یک تخت می خوابین بعد تا شکم داخل داستگاه می رین که هم تهویه داره و هم روشنه و ترسناک نیست

فقط اصلا نباید تکون بخورید

بعد هم که تزریق انجام می شه و دوباره داخل دستگاه می شین

همین و به همین راحتی

فقط سوال هاتون که می پرسین چند تا عکس گرفته می شه تو هر بار و میدان مغناطیسی چه جوری هست و آیا کسی از زیادی میدان مغناطیسی فوت شده یا نه رو ما نمی تونیم پاسخ بدیم

امیدوارم نگرانیتون بر طرف شده باشه

ما به شدت منتظر هستیم که از نتیجه ام ار ای تون ما رو مطلع کنین

هر چه زودتر بهتر چون ما صبرمون خیلی کمه متاسفانه و همون جور که ما به سوال هاتون پاسخ دادیم شما هم ما رو در انتظار نگذارید

ممنون

ببخشید مریم جان .من هم منتظر بودم 4 ماه فاصله باشه تا دوباره برم mriاین مدت کم نیست ؟به نظرتون تو این فاصله داروها تاثیر می ذارن؟HuhHuh
اگر با من نبودش هیچ میلی ، چرا ظرف مرا بشکست لیلی

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پلاک، تعداد پلاک و رابطه آن با ام اس mina_a 112 96,770 2022/10/22, 08:59 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  فعال شدن پلاک های فعال قبلی ارزو ش 1 1,575 2019/12/23, 11:34 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,886 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  پلاک نخاع و کمر فاطمه زهرا 43 63,086 2017/08/22, 03:05 PM
آخرین ارسال: famoon
  ایا امکان این وجود دارد که پلاک ها از مغز و نخاع به طور کامل پاک شون montazer 152 162,234 2017/08/09, 04:40 PM
آخرین ارسال: hourieh
  وجود پلاک گردن yavarahmad 3 17,410 2016/05/31, 07:23 PM
آخرین ارسال: 71shahab
  گرفتن ازکارافتادگی و مشکل مشخص نبودن بیماری درMRI movahedi 2 3,946 2012/04/10, 11:14 PM
آخرین ارسال: movahedi
  حسی یا حرکتی بودن علائم somaye_602000 4 4,317 2011/08/08, 05:15 PM
آخرین ارسال: elahe

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان