•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقايسه عوارض مصرف دو داروي سينووكس و آوونكس
من بعد از هشت سالی که ربیف و بتافرون مصرف کردم اونم از نوع رایگان چون اصلا بهم نمی افتاد تصمیم گرفتم بزنم به اون درش و سینووکس مملکت خودمونو استفاده کنم خداروشکر از اون خارجی ها بیشتر جواب دادهagreement2agreement2agreement2agreement2
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : فرناز
من سینووکس مصرف می کنم اما هنوز هم مرددم به نتیجه نرسیدم تاثیر کدوم یکی بیشتره!!!ولی به پزشکم اعتقاد دارم وتشخیص اوولی ممکنه با آوونکس بیماری سریعتر درمان شود.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : simin
برای بعد تزریق اوونکس من معمولا اب پرتقال و نارنگی میکگیرم میخورم خوبه و طبیعیه اگه دردم داشتی اخر شب که خواستی بخوابی یه استامینوفن 325 بخور و تخت بخواب من از این روش استفادهمیکنم خوبم و بی درد
 تشکر شده توسط : دیبا
(2011/12/23, 10:59 PM)yas نوشته است: برای بعد تزریق اوونکس من معمولا اب پرتقال و نارنگی میکگیرم میخورم خوبه و طبیعیه اگه دردم داشتی اخر شب که خواستی بخوابی یه استامینوفن 325 بخور و تخت بخواب من از این روش استفادهمیکنم خوبم و بی درد
من امتحان کردم واقعا جواب میده.

با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : yas , azita
5 ماهه سینووکس میزنم
فقط چند هفته ی اول یکم سردرد داشتم ولی الان خیلی خوبم.. حتی درد آمپول و.. هم ندارم
حداقل خوبیش اینه که استرس کمبود یا گرون شدنش رو ندارم..

برای سلامتی هممون دعا میکنم
با تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره..
 تشکر شده توسط : yas
wink2من چند ماهه اکتووکس میزنم. هیچکدوم از این عوارضی که میگید رو نداشتم . 2ماه اول سردرد داشتم ولی بعدا اونم کمتر شد. یه فامیل تو وزارت بهداشت داشتم گفت این داروها همشون مجوز دارن وبدون تایید ومجوز وزارت بهداشت تو داروخانه ها توزیع نمی شن. خیالتون راحت باشه. تازه گفتن مطالعه بالینی هم داره میشه و نورولوژیست ها هم این مطالعه رو قبول دارن.icon_question
منم به سینووکس حساسیت داشتم.اذیتم میکرد.24 ساعت علائمی شبیه آنفولانزا داشتم.ولی انگار همونطور که ام اس تو بدن افراد مختلف متفاوته ،تاثیر دارو هم همینطوره.رو هر کی یه شکله
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : amirfarhag
(2012/08/08, 06:32 PM)arezooo82 نوشته است: منم به سینووکس حساسیت داشتم.اذیتم میکرد.24 ساعت علائمی شبیه آنفولانزا داشتم.ولی انگار همونطور که ام اس تو بدن افراد مختلف متفاوته ،تاثیر دارو هم همینطوره.رو هر کی یه شکله

آره دقیقا" همینطوره. نمیشه گفت کدوم دارو بهتره. هر دارو واسه هر کسی یه جور تاثیر میذاره.icon_cry
من از اول آونکس زدم. عوارضی مثل سردرد، کمی درد عضلانی شبیه دردهای آنفولانزا داشتم. الان کمتر شده ولی واسه سردردم همیشه قرص استامینوفن کدئین میخورم. اگه نخورم سردرد اذیتم میکنه.confused2
ولی الان که کلا" داروی آونکس کمیاب شده. من بدو، آونکس بدو، نمیدونم چرا بهش نمیرسمparty0048.gifangry3

تشکر شده توسط : amirfarhag , arezooo82
من به خاطر همدردی با مصرف کنندگان آونکس که کمیاب شده دو روز سینووکس نزدم ... البته داروخانه به خاطر ایراد نسخه بهم دارو نداد که بزنم !خودمم بعدش نرفتم دنبال نسخه و دارو ، گفتم فکر میکنم منم آونکسی ام !
فقط تزریقش برام سخته چون خودم میزنم عضلاتم رو از ترس سفت میکنم !
ولی گوش شیطون کر evilgrin0039.gifمسکن و خواب آور مصرف نمیکنم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : sooorooosh , amirfarhag
الان من چون ديگه اونكس گيرم نمياد دارم سينوكس ميزنم.يعني هيچ اثري نداره ايرانيش.از دكترم هم پرسيدمم گفت فرقي نميكنه.يكي منو راهنمايي كنه سينووكس يعني تاثير نداره.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطالعات باليني داروي فينگوليد mysis 199 153,443 2018/12/02, 10:54 PM
آخرین ارسال: 71shahab
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,737 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh
  داروي Betaferon ( نوع قديمي - عرضه قبل از سال 89) hamid 32 28,934 2011/02/06, 10:19 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان