•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقايسه عوارض مصرف دو داروي سينووكس و آوونكس
چرا ربیف نمی زنید؟من 18 ماه آونکس زدم بعد ربیف و ازاثرات کنترل کننده اش خیلی راضی ام. البته با هر تزریق یه ایبوپروفن هم باید بخوریم! اما نظر دکترم هم این بود که عملکردربیف در بیمارانش بهتر از آونکس بوده.
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
منم سینووکس میزنم اما دو هفته پیش حمله داشتم دکترم می خواست ربیف بده من قبول نکردم فکر کنم اشتباه کرده باشم الان منتظرم ببینم دوباره حمله دارم یا نه؟ اما خودم خیلی امیدوارمagreement2
(2011/09/05, 06:25 PM)morshe_b نوشته است: سلام
خسته نباشبد
من تا حالا از داروی اوونکس استفاده می کرد م با توجه به اینکه این دارو دیگر وارد نمی شود حالا باید چه کار کنم. لطفا مرا راهنمایی کنیی چون از احتمال بروز تشنج به علت تزریق سینووکس می ترسم

سلام دوست عزیز مطمئنی آونکس دیگه وارد نمیشه؟ازکجا این خبرروشنیدی؟من هفته پیش آونکسم تموم شدتازه گرفتم. با این حرفت منو هم ترسوندی اصلا دوست ندارم دارومو ازآونکس به سینوکس تغییربدم.چون نمیخام تجربه تلخ سازگاری با دارو دوباره واسم تکرار بشه.
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
من نیم ساعت قبل از تزریق آوونکس یه قرص سرما خوردگی میزنم و دو ساعت بعد از تزریق هم یه سرماخوردگی دیگه میخورم گاهی اوقات تب میکنم ولی حدوداً بعد از 4 ساعت تزریق بدنم درد میگیره
فکر میکنم بنحوه زدن هم بستگی داره چون من هردفعه یکی به من میزنه و دردشم فرق میکنه
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
من آونكس استفاده ميكنم براي اينكه عوارضش به حداقل برسه نيم ساعت قبل از تزريق نصف قرص مسكن رليف ميخورم و شش ساعت بعد مجددا" نصف قرص. اينروش باعث ميشه شب تا صبح راحت بخوابم و فقط يه كمي از عوارضش رو دريافت كنم.
 تشکر شده توسط : Prime
(2011/09/10, 10:09 AM)رضارضا نوشته است: من آونكس استفاده ميكنم براي اينكه عوارضش به حداقل برسه نيم ساعت قبل از تزريق نصف قرص مسكن رليف ميخورم و شش ساعت بعد مجددا" نصف قرص. اينروش باعث ميشه شب تا صبح راحت بخوابم و فقط يه كمي از عوارضش رو دريافت كنم.

آقا رضا اگه اسم کامل این مسکن رو بگی ممنون میشم
طاقت بیار رفیقHeart
angel
من2.5ساله دارم سینوکس میزنم ولی تغییری ندیدم تا عصبی میشم حمله دارم
پس این داروها چیکارن؟؟؟؟؟confused2confused2confused2
تاحالا آونکس نزدم نمی دونم چه جوریه خوبه یانه؟
دکترم میگه هیچ فرقی ندارن این خارجیه اون ایرانی همین..............confused
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
سلام ممنون از مقاله خوبت.منم سینووکس مصرف میکنم قبلا خیلی اذیت میشدم تب و لرز و خصوصا بدن درد اما از وقتی با راهنمایی شما دوستای گلم مسکن رو به موقع میخورم یعنی همزمان با تزریق و دو ساعت بعدش.دیگه هیچ چیزی احساس نمیکنم از این بابت خیلی خوشحالم

من امروز کشف کردم که چند هفته هست که روزی که قراره آخرش ( شبش) تزریق داشته باشم، از صبح سردرد دارم !
این چی رو ثابت میکنه ؟؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
من هم آونكس مصرف مي كنم...اولا خيلي حالم بد مي شد و شبي 3 تا كدئينو مي زدم ولي الان اگه حالم بد بشه با يه قرص كدئين يا ايبوپروفن توپه توپم...wink2 در كل زياد بهش محل نمي ذارم smiling
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطالعات باليني داروي فينگوليد mysis 199 153,527 2018/12/02, 10:54 PM
آخرین ارسال: 71shahab
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,740 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh
  داروي Betaferon ( نوع قديمي - عرضه قبل از سال 89) hamid 32 28,977 2011/02/06, 10:19 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست