•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقايسه عوارض مصرف دو داروي سينووكس و آوونكس
من سینووکس میزنم تا الان هم 10تا زدم گاهی اوقات پدرمو در میاره گاهی اوقات هم میشه تحملش کرد
smiling
من هم 3 سال سینووکس می زنم خداروشکر بد نیست هرچندعوارض دارویی را داره گاهی اوقات سرماخوردگی،ضعف ودرداستخوانها و...اما دکتر بعداز دیدن ام آرآی جدیدم نسبتا راضی بودsmilingsmilingsmiling
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

من سینووکس میزنم .به خاطر عوارضی که واسم داشت دکترم از این ماه واسم اکتووکس نوشته. کسی میتونه در موردش راهنماییم کنه؟
بدون امضا
 تشکر شده توسط : mari
(2011/09/05, 08:11 PM)successful نوشته است: چرا ربیف نمی زنید؟من 18 ماه آونکس زدم بعد ربیف و ازاثرات کنترل کننده اش خیلی راضی ام. البته با هر تزریق یه ایبوپروفن هم باید بخوریم! اما نظر دکترم هم این بود که عملکردربیف در بیمارانش بهتر از آونکس بوده.

پزشک باید تعیین کنه چی مصرف کنیم
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
(2011/10/25, 11:53 AM)تنها نوشته است: من سینووکس میزنم .به خاطر عوارضی که واسم داشت دکترم از این ماه واسم اکتووکس نوشته. کسی میتونه در موردش راهنماییم کنه؟
مطمئنی اکتوویکس بوده !
آوونکس نبوده ؟
اَکتوویکس مورد تایید نیست تا اونجا که اطلاع دارم هیچ کدوم از پزشکها قبولش ندارن
gone out

follow the white rabbit
[/b]

(2011/10/25, 12:20 PM)fireboud نوشته است: مطمئنی اکتوویکس بوده !
آوونکس نبوده ؟
اَکتوویکس مورد تایید نیست تا اونجا که اطلاع دارم هیچ کدوم از پزشکها قبولش ندارن
راست میگید؟؟؟ آره.دقیقا نوشته ACTOVEX گفت جدید اومده. حالا من چی کار کنم؟sad2
بدون امضا
اکتووکس نمونه مورد تایید وزارت بهداشت نیست و قرار نبوده وارد بازار بشه چون روی بیماران آزمایش نشده هنوز و مطالعات بالینی نداره
(2011/10/27, 05:02 PM)تنها نوشته است: راست میگید؟؟؟ آره.دقیقا نوشته ACTOVEX گفت جدید اومده. حالا من چی کار کنم؟sad2

اکتووکس نمونه مورد تایید وزارت بهداشت نیست و قرار نبوده وارد بازار بشه چون روی بیماران آزمایش نشده هنوز و مطالعات بالینی نداره
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
من اولش با آوونکس شروع کردم ولی بعد از دو دوره با توجه به قیمت بالا سینووکس مصرف کردم فکر میکنم که بدترین عارضه ای که برام داشته ریزش شدید موهام بوده angelدکترم بمن قرص زینک داده که بهتر نشده که بدتر هم شده فکر کنم که همین روزا احتیاج به کلاه گیس باشهagreement2
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
خواهر من الان دو نوبت هست که به دلیل نایاب شدن اونکس , سینووکس میزنه .... و هیچگونه تفاوتی بین عوارضش احساس نمی کنه!!
طاقت بیار رفیقHeart
Sadمن 1ساله آونكس ميزنم و هر وقت ميزنم از درد خوابم نميبره يعني ميشه اين درد خوب بشه من استامينفون هم باهاش 2 تا ميخورم اما بي فايده است
....خسته ام از این امد و رفتن . می خواهم بمانم و اشیانه ام را پیدا کنم ....

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطالعات باليني داروي فينگوليد mysis 199 153,524 2018/12/02, 10:54 PM
آخرین ارسال: 71shahab
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,740 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh
  داروي Betaferon ( نوع قديمي - عرضه قبل از سال 89) hamid 32 28,977 2011/02/06, 10:19 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان