امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی متخصص مغز و اعصاب (MS)
با عرض سلام
همسر من پس عمل سزارین عصب چمش التهاب پیدا کرد ، البته سرماخوردگی شدیدی هم گرفته ، متخصص مغز و اعصاب اهواز MRI و ازمایش نوشته که پس از انجامش دکتر گفت باید کورتون مصرف کنی ولی دیگه نباید به بچه شیر بدی

میخواستم نتیجه آزمایشات و MRI رو به یه دکتر دیگه هم نشون بدم
اگه ممکنه یه متخصص مغز و اعصاب خوب در تهران یا شیراز به من معرفی کنید که نظر اونا رو هم بدونم
با تشکر
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
تمام دکترهای مغز و اعصاب دکترهای خوبی هستن و در این سایت دکتری معرفی نمیشه .
چون همه دکترها یه پروتکل رو دنبال میکنند .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hosein062
آقا حمید اینکه همه دکترا خوب هستند کاملا موافقم ولی در رابطه با دنبال کردن یک شیوه درمان خیر موافق نیستم - بعضی اصرار به شروع درمان در مرحله سی آی اس دارند و بعضی منتظر می مانند و بغیر از ویتامین دارو تجویز نمی کنند -
 تشکر شده توسط : mohammadreza1369 , hosein062
معرفی دکتر خلاف قوانین سایت می باشد
 تشکر شده توسط : hosein062 , aminh76
حمید میشه بگی این کارا یعنی چی ؟ یه دکتر معرفی کنید به بنده خدا حالا خوب یا بد
اصلا کی گفته همه ی دکترای مغز و اعصاب خوبن؟ اکثرشون شیوه ی خودشون رو دارن
من خودم اوایل که حالم بد بود پیش یکی از این دکترای از نظر شما خوب رفتم ولــــــــــی نظرش با یه دکتر دیگه که واسه اطمینان بیشتر رفتم پیشش متفاوت بود
اولی میگفت مشکوک به ام اس دومی گفت بستری سومی گفت رسیژن ، بستری نیاز نیست ...
اگه شد ، شد ، اگرم نشد میرم آلمان ...Dash2
 تشکر شده توسط : سمانه ٧ , hosein062 , لاله وحشی
قوانین سایت محترم ولی خب همه ی دکترا مثل هم نیستند استارتر هم اگه یه نگاهی به اسم دکتر معالج بچه هایی که ساکن شیراز و تهران هستند بندازه میتونه انتخاب بهتری داشته باشهwink2
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : لاله وحشی
دوستاي عزيز خوب يا بد بودن يه دكتر چيزيه كه تشخيصش توي تخصص ما نيست. دكتري كه سريع دارو شروع ميكنه، الزاما دكتر خوبي نيست و از اون طرف هم دير شروع كردن دارو الزاما نشونه چيز خاصي نيست. بايد همه چيز منطقي و طبق روند درماني باشه. زود شروع كردن دارو همونقدر بده كه دير شروع كردنش.
بهتره توي كاري كه تخصص ما نيست وارد نشيم.
 تشکر شده توسط : hamid , hosein062 , helli
موافقم با حرفت میهن جان که در تخصص ما نیست اما ما هم نباید بگیم زود شروع کردن دارو برای شخص چیز بدیه
هیچ دو بیمار ام اسی مثه هم نیستن
مثلا برای من دیر تشخیص بیماری دادن و دکتر اولی برام آونکس نوشت که با اون یه حمله ی خفیف داشتم.رفتم پیش یه دکتر دیگه فقط با دیدن ام آر آی من گفت باید داروی قوی تری استفاده کنی و وقتی گفتم حمله ی خفیف داشتم گفت خب ببین میگم آونکس ضعیفه برات

من به این دوستمون در شیراز فلوشیپ معرفی کردم در پ خ.اگه بخوان بهشون شماره تماس دکتر رو میدم.زود هم نوبت میده
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hamid , یه غریبه , hosein062 , لاله وحشی
(2015/01/18, 08:19 PM)mohammadreza1369 نوشته است: حمید میشه بگی این کارا یعنی چی ؟ یه دکتر معرفی کنید به بنده خدا حالا خوب یا بد
اصلا کی گفته همه ی دکترای مغز و اعصاب خوبن؟ اکثرشون شیوه ی خودشون رو دارن
من خودم اوایل که حالم بد بود پیش یکی از این دکترای از نظر شما خوب رفتم ولــــــــــی نظرش با یه دکتر دیگه که واسه اطمینان بیشتر رفتم پیشش متفاوت بود
اولی میگفت مشکوک به ام اس دومی گفت بستری سومی گفت رسیژن ، بستری نیاز نیست ...

کدوم کارا دوست من ؟
معرفی دکتر در سایت ، خلاف قوانین هست. چه شما این حرف رو تایید کنید چه نکنید .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , Azad
با سلام

محمد رضا جان و اقا فرهاد ازتون ممنونم

حمید جان اینکه میگی همه دکترها خوب هستن کاااملا مخالفم
اگه اینجوریه که شما میگین پسر چرا یه دکتر تو کارش خیلی موفقه و درجه یکه ولی یکی دیگه نه ؟؟!!!
بیماران زیادی هستن که بخاطر تشخیص اشتباه دکترشون لطمه های جبران ناپذیری خوردن

helli جان ممنون از راهنماییتون

" یه غریبه " حتما لازم نیست که تو تخصص ما باشه تا خوب یا بد بدونه یه دکتر رو تشخیص بدیم ، در ضمن ملاک خوب یا بد بودن یه دکتر که تو زود یا دیر شروع کردن دارو نیست

paeazan بسیار بسیار ممنونم از راهنمایتتون ، پیامتون رو دریافت کردم امیدوارم بتونم از دکتری که معرفی کردی نوبت بگیرم

من نمیدونستم که معرفی دکتر خلاف قوانین سایته هرچند به نظر من که قانون عجیبیه !!!!!!!!
 تشکر شده توسط : paeazan

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  متخصص ام اس خوب در تبریز paaarrr1991 1 2,052 2020/09/08, 05:25 PM
آخرین ارسال: glassheart
  انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی khatoon25 49 38,910 2020/05/08, 03:36 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  چجور میشه با ام اس اعصاب رو کنترل کرد؟ Shimara 1 1,449 2018/03/07, 07:55 PM
آخرین ارسال: nahid
  معرفی رفرنس ؟ khatereh:) 2 2,484 2014/04/09, 06:33 PM
آخرین ارسال: nahid
  اعصاب حسي sara 17 10,474 2011/01/18, 05:42 PM
آخرین ارسال: sadaf

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان