امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعصاب حسي
سارا جان عزيزم من الان از يه پزشك سوال كردم راجع به اين مسئله و ايشون گفتند كه شدت درد و سوزش با شدت سوختگي رابطه مستقيمي نداره و قرار نيست كه با هم برابر باشند كه اونم دلايل خاص پزشكي خودشو داره و هيچ ربطي هم به ام اس نداره عزيزمlove51love51
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : pariya , sara
واقعا متاسفم که نتیجه بحث میریزم به همicon_cry
اما منم دست راستم از بعد از موقعی که یه بار بیحسی گرفت دیگه مثل دست چپم حس نداره
مثلا وقتی می خوام گرم بودن یا سرد بودن آب رو چک کنم زمان زیادی دستم زیر آب می گیرم ببینم داغ شده یا نه ولی همیشه آب دمای عادی داره درصورتی که وقتی با دست چپم بررسی می کنم یا می سوزم یا دستم یخ می زنه انگار که دست راستم کلا حس ندارهicon_cry البته جدیدا متوجه شدم قبلا کلی وقت صرف می کردم تا آب گرم یا سرد بشهlaughing3 آخرشم می سوختم یا یخ می زدمlaughing3
بنابراین فکر کنم یه کمکی به ام اس مربوط می شه
البته بقیه نظریات شیمی و ... هم بی تاثیر نیست
 تشکر شده توسط : sara
باران جان اينكه با گذشت زمان اعصاب حسي آدما ضعيفتر ميشه و روند واكنش نسبت به گرما و سرما و... كندتر خواهد شد يه چيز كاملا اثبات شده اي هستش و واسه اكثريت صدق ميكنه حتما نبايد يه ام اسي باشي كه اين اتفاق بيافته
ولي اينم ميشه كه يه نفر واسه خاطر ام اس حساس تر بشه يا از حساسيتش كم بشه كه طبيعيه ديگه ولي مطلق و همگاني نيست عزيزمlove51love51
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : sara
(2010/04/25, 09:02 AM)nazaninn نوشته است: باران جان اينكه با گذشت زمان اعصاب حسي آدما ضعيفتر ميشه و روند واكنش نسبت به گرما و سرما و... كندتر خواهد شد يه چيز كاملا اثبات شده اي هستش و واسه اكثريت صدق ميكنه حتما نبايد يه ام اسي باشي كه اين اتفاق بيافته
ولي اينم ميشه كه يه نفر واسه خاطر ام اس حساس تر بشه يا از حساسيتش كم بشه كه طبيعيه ديگه ولي مطلق و همگاني نيست عزيزمlove51love51
البته منظورم این نبود که این موضوع مطلق و همگانیه فقط چون این حالت برام پیش اومده بود گفتم شاید با این موضوع مرتبط باشه بتونه کمکی کنه confused2
دوستاي نازنينم منظورم اينه كه به اندازه سوختگي دستم سوزش رو حس نكردم
انگار كه يه ظرف آب ولرم ريخته باشه رو دستم تازه از تاولش فهميدم چقدر سوختم
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
آستانه درد در افراد مختلف فرق داره. اتفاقا پوست من نسبت به آبجوش و آبسرد خیلی حساس هست.
(2010/04/25, 01:40 PM)sara نوشته است: دوستاي نازنينم منظورم اينه كه به اندازه سوختگي دستم سوزش رو حس نكردم
انگار كه يه ظرف آب ولرم ريخته باشه رو دستم تازه از تاولش فهميدم چقدر سوختم

سارای عزیز منم دقیقا هر مقدار آب با هردمایی رو دستم بریزه مثل آب ولرم می مونهconfused2
چرا اکثرا" میگید گرما سرما رو زیاد حس نمیکنید.در صورتیکه از اولین سوالایی که دکتر از یه ام اسی میپرسه اینه که:پوستت زود می سوزه؟میگن با چیزی که خیلی داغ نباشه هم می سوزن.مثلا" من نسبت به آب گرم خیلی حساسم و فوری می سوزم
شاد و پر انرژی باشید.Smile

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی khatoon25 49 38,910 2020/05/08, 03:36 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  چجور میشه با ام اس اعصاب رو کنترل کرد؟ Shimara 1 1,449 2018/03/07, 07:55 PM
آخرین ارسال: nahid
  معرفی متخصص مغز و اعصاب (MS) hosein062 10 16,007 2015/01/19, 03:23 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان