امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصرف داروی ایرانی ام اس برای برخی بیماران عارضه دارد
(2010/09/08, 01:29 PM)mahsa نوشته است: ‏آقاحمید ازراهنماییتون ممنونم.
درست میگید.دکترمم همین روگفت،گفت الان نبایدبرم سراغ سینووکس چون اگه بهترین دارو هم باشه روم تاثیربدداره.ازطرفی اصلاهم ازبتافرون وربیف خوشم نمیادچون از1روزدرمیون زدنش بدم میاد.فکرکنم برخلاف میل باطنیم،نظردکترم و حرفای خیلیا مبنی برترک نکردن دارو،مجبورم یه مدتی هیچی نزنم.تاببینم کی این طرزفکرم راجع به سینووکس دوباره عوض میشه

مطمئننا هيچ وقت .
چون اگه 1 ماه تزريق نكني و حمله نداشته باشي حتي 1 ثانيه هم فكر تزريق به سرت نميزنه حالا چه برسه به اينكه طرز فكرت راجع به سينوكس عوض شه .
درسته بتافرون و ربيف 1 روز در ميون هست ولي باور كن من خودم 90% اوقات فرو رفتن سوزن در بدنم رو احساس نميكنم . يك بار هم تزريق سلمان " ربيف ميزنه " رو ديدم اونم دقيقا همين حالت رو داشت . چون سوزن هاي داروهاي زير پوستي انقدر كوچك و نازك هستند كه اصلا احساس نميشن . وقتي هم احساس نشه واست چه فرقي داره كه 1 روز در ميان باشه يا 100 روز در ميان ؟
به نظر من اشتباه ميكني اگه تزريق رو بزاري كنار
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : mahsa
وای! دارم دیوونه میشم.مخم هنگ کرد.چیکارکنم؟آخه چرا اینکارو باما میکنن؟داشتیم زندگیمون رومیکردیم.چرا بایدآونکس گرون بشه؟؟؟
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
مهسا من خيلي با شما آشنا نيستم اما دوست خوبم به نظر من اعتماد به دكتر و دارو بخش زيادي از درمان رو تشكيل مي ده. با توجه به اينكه من مدت سه سال آونكس استفاده كردم و دكترم از اول گفت كه به ام اس مبتلا هستم جاي شك و شبهه اي هم نگذاشت، از همان ابتدا گفت كه حداقل سه تا پنج سال بايد اين دارو را استفاده كنم علت قطع دارو هم به گفته خودش اين بود كه فعلا" مي تونم قطع كنم تاوقتي كه خداي نكرده حمله اي جديد رخ داد مجددا" دارو استفاده كنم اين جمله دقيقا" جمله دكتره گفت برو انشاالله كه اتفاقي نمي افتد و حالا تا بعد شايد اصلا" علت و درمان قطعي هم پيدا شود. خودتو درگير نكن تو دوره را پشت سر گذاشتي و خدا روشكر تا الان هم مشكلي نداشتي. دوستاي خوبم پزشك من يكي از كساني بود كه به شدت داروي آونكس رو تجويز مي كرد به من گفت من به اينكه سينوكس داروي خوبيه يا بديه اصلا" كاري ندارم آنچه كه هست تو چند ماهي بيشتر به اتمام دوره سه ساله ات نمانده به اعتقاد من بهتره كه تا پايان دوره به هر سختي هست آونكس را تهيه و همان آونكس را استفاده كني كه اگه خداي نكرده مشكلي پيش اومد بلاتكليف نباشيم. من تبليغي براي پزشكم نمي كنم ولي بهش اعتماد دارم بنابراين مراجعه بهش برام عين دارو مي مونه. پزشك من آدم مجربيه اونم الان نظرش رو سينوكس تغيير كرده و به اون شدت از اين دارو ابراز عدم اطلاع نمي كنه و معتقده كه بيماراني را كه با اين دارو تحت درمان داره راضيند و مشكلي ندارند. راحت باشيد.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : mahsa

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران saffari_mo 167 156,466 2020/01/20, 09:38 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,230 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس محمود 41 32,945 2019/06/02, 08:29 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,111 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,365 2018/11/12, 06:15 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,303 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,791 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,915 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,957 2017/12/14, 06:46 PM
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 39,963 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست