•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بینایی و چشمی
سلام
چون دو بار پست گذاشتی بگم که یه وقت بد برداشت نکنی
اینکه کسی جواب نمیده یعنی کسی تجربه مشابه نداره که نظر بده
امیدوارم هر چی سریع تر حالت خوب بشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2019/02/03, 07:52 AM)Vgfffrtttg نوشته است: سلام دوستان  تورو خدا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه  من الان 20سالمه  ،2سال پیش چشمام  حالت لرزشی و برفکی میدید  یه عالمه مگس پران داشت حتی حس میکردم خطوط صاف میلرزه   حدود یکسال هم درگیرم کرد تا اینکه رفتم مغزو اعصاب  ام آر آی نوشت و نوار عصب چشم گفتمشکلی نداری منم دیگه دنبالش نگرفتم یه مقدارم بهتر شد  حالا بعد دوسال دوباره حالت لرزشی و برفکی اومده سراغم  خیلی داره اذیتم میکنه انگار همه چیز پر از برفک تلویزیون داره میلرزه  دوباره یه مغزو اعصاب دیگه رفتم گفته یه بار دیگه ام آر آی بده  راستش بخواید میترسم یا نابینا بشم  یا  خودم دیوونه بشم  یه کاری دست خودم بدم  میخوام بدونم اگه مریضی هم باشه    با دارو این بینایی من خوب میشه  یا باید تا وقتی زنده ام تحملش کنم   آخه من تازه بیست سالم شده این عادلانه نیست  من از الان اینطوری بشم به نظرتون ممنکنه ام اس باشه  چشم پزشکم رفتم  قطره استفاده نکرد ولی گفت چشات کاملا سالمه  خیلی بده بینایی آدم ناپایدار و لرزان باشه  تورو خدا راهنماییم کنید

سلام
بهتر است برای مشاوره به یک مرکز تخصصی نوروفیدبک مراجعه کنید.
(2019/02/03, 08:04 AM)Vgfffrtttg نوشته است: این موضوع کلا زندگیم بهم ریخته نه میتونم برم بیرون   نه میتونم درس بخونم  کلا انگیزه زندگیم از دست دادم   یه نفر م بهم نمیگه چته  لاقل تکلیفم بازندگی مشخص بشه  ممکنه این مشکل چشام بابت بیماری های دیگه هم باشه  این مدت خیلی هم بدن درد دارم   خیلی هم تنگی نفس دارم  قبل یه عالمه پیاده روی میکردم   فعالیت میکردم انگار نه انگار ولی الان دوتا پله را بالا میرم قلبم تند تند میزنه و دیگه نمیتونم فعالیت کنم  زیادم به خانواده ام نمیتونم چیزی بگم اونا میگن حساس شدی یا داری به خودت تلقین میکنی  ولی واقعا اصلا با آدم  گذشته متفاوت شدم مثلا قبلا تکواندو کار میکردم  ولی الان دوماه اصلا نمیتونم برم همینطوری زندگیم شده تو خونه موندن درسم که نمیتونم بخونم  اصلا نمیدونم چه کار کنم برای چشام وحشت زده ام

آیا در هنگام انجام ورزش تکواندو دچار آسیب دیدیگی یا ضربه شدید در ناحیه شکم، سینه، گردن و ... نشده اید؟
(2019/02/03, 08:04 AM)Vgfffrtttg نوشته است: این موضوع کلا زندگیم بهم ریخته نه میتونم برم بیرون   نه میتونم درس بخونم  کلا انگیزه زندگیم از دست دادم   یه نفر م بهم نمیگه چته  لاقل تکلیفم بازندگی مشخص بشه  ممکنه این مشکل چشام بابت بیماری های دیگه هم باشه  این مدت خیلی هم بدن درد دارم   خیلی هم تنگی نفس دارم  قبل یه عالمه پیاده روی میکردم   فعالیت میکردم انگار نه انگار ولی الان دوتا پله را بالا میرم قلبم تند تند میزنه و دیگه نمیتونم فعالیت کنم  زیادم به خانواده ام نمیتونم چیزی بگم اونا میگن حساس شدی یا داری به خودت تلقین میکنی  ولی واقعا اصلا با آدم  گذشته متفاوت شدم مثلا قبلا تکواندو کار میکردم  ولی الان دوماه اصلا نمیتونم برم همینطوری زندگیم شده تو خونه موندن درسم که نمیتونم بخونم  اصلا نمیدونم چه کار کنم برای چشام وحشت زده ام

سلام
حتما ام آر آی بده و پیش دکتر داخلی مغز و اعصاب (نورولوژیست) قبلا رفته بودی برو Sleepy
چیزی نیست و نگران هم نباش Blush
اگه ام اس باشه (که انشالله نباش) در بیشتر موارد بهترین فرم ام اس (عود کننده بهبود یابنده) هست که 80% از بیماران را شامل می شه اولین اعلائمه شون هیمن اعلائمی که شما داریم می گید هست ( ولی ممکه اصلا مشکلت ام اس نباشه چون این ها یک سری اعلائمه عمومی هستند )
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
خوب تکواندو همینه دیگه  یا کتک میزنی یا کتک میخوری همه همینطورن   در مورد نورو فید بک ینی به نظرتون باید برم متخصص اعصاب و روان به جای مغزو اعصاب اونوقت چرا؟؟
(2019/02/05, 09:59 AM)Vgfffrtttg نوشته است: خوب تکواندو همینه دیگه  یا کتک میزنی یا کتک میخوری همه همینطورن   در مورد نورو فید بک ینی به نظرتون باید برم متخصص اعصاب و روان به جای مغزو اعصاب اونوقت چرا؟؟

علائمی که تجربه می کنید، احتمالاَ به دلیل عدم تعادل در سیستم عصبی خودکار یا اتونومیک است، به عبارت دیگر فعالیت سیستم عصبی سمپاتیک شما بیشتر از سیستم عصبی پاراسمپاتیک می باشد.
یه طور کلی، عدم تعادل قند خون (مقاومت به انسولین و مصرف کربوهیدرات زیاد)، استرس (تنش مزمن)، اختلات خواب (کمبود خواب یا بی خوابی)، تجویز برخی از داروها (مثل ضد افسردگی، ضد اضطراب، آنتی هیستامین، آنتی اسیدها، آنتی بیوتیک ها)، سموم محیطی (مثل جیوه و دیگر فلزات سنگین)، رژیم غذایی کم چربی (گیاهخواران و وگان ها) و کمبود مواد مغذی (مثل کولین، ویتامین های گروه ب، منیزیم) و ... باعث تضعیف سیستم عصبی پاراسمپاتیک می شود.
متخصص نوروفیدبک (بیوفیدبک) در واقع یک نورولوژیست (متخصص مغز و اعصاب) است که به وسیله ابزارهایی، کمک می کند تا تعادل را به سیستم عصبی شما باز گرداند.
 تشکر شده توسط : helli , پریا حقیقت پور
سلام دوستان من عضو جدیدم البته به جای همسرم عضو شدم و نمیخوام خودش با یه سری ازمشکلات ارتباط مستقیم داشته باشه وامیدوارم به زودی درمان قطعی این بیماری که نمیشه گفت این دوست گرامی پیدا بشه وکلی ادم توایران وخارج ازایران خوشحال بشن
من همسرم اولmri داد وپیش یه دکتر نه چندان معروف بردیم گفت شواهد به نفع ms هست ونواط چشم گرفت گفت خداروشکر فعلا به عصب چشم اسیبی وارد نشده که همسرم خیلی ناراحت بودوباگریه از مطب اومد بیرون وکلی دلداریش دادم وگفتم میریم پیش یه دکتر خوب ومجرب که دوستان دکتر سخابخش رو معرفی کردن رفتیم گفت نگران نباشین هیچی نیست ویه mri دیگه واسه 3 ماه بعد نوشت وگفت برید به سلامت فقط ازگرما وبخار حمام وورزش های پرتحرک دوری کن که بعد از یک هفته همسرم ازخواب بیدار شد و گفت چشم چپم تارمیبینه ودرد میکنه وهمون روز دوباره رفتیم پیش دکتر عصب چشم گرفت گفت دکتر قبلیت نوار بدگرفته بوده گزارش بد داده بوده باید بستری بشین و3 روز پالس کورتون بگیرین که بعدازمرخص شدن از بیمارستان بعد از چهار یا پنج روز درد چشمش خوب شد وتقریبا الان که 40 روزمیگذره تاری دیدش 95 درصد خوب شده اما دوباره دیشب با یه کم استرس واعصاب خوردی دوباره درد چشمش شروع شد اما تاری نداشت میخواستم بپرسم چیکارکنم واینکه میخوان برای اولین بار پیش دکتر عظیمی وقت بگیرم وازتجارب بقیه ی دوستان هم استفاده کنم وهنوز دکتری تشخیص 100 درصدی ام اس نداده اما علائم گویای همه چیز هست ایا میتونه ام اس نباشه اصلا؟!ممنون میشم کمک کنید که موقع درد چشم هم چیکار میشه کرد که دردش کمتر بشه چون دکتر همیشه دردسترس نیست
و اینکه ایا میتونه حمله طی دوماه دوبار اتفاق بیفته وفقط با درد همراه باشه یعنی تاری نباشه؟!!
(2019/08/10, 10:34 AM)Mahanhf نوشته است: سلام دوستان من عضو جدیدم البته به جای همسرم عضو شدم و نمیخوام خودش با یه سری ازمشکلات ارتباط مستقیم داشته باشه وامیدوارم به زودی درمان قطعی این بیماری که نمیشه گفت این دوست گرامی پیدا بشه وکلی ادم توایران وخارج ازایران خوشحال بشن
من همسرم اولmri داد وپیش یه دکتر نه چندان معروف بردیم گفت شواهد به نفع ms هست ونواط چشم گرفت گفت خداروشکر فعلا به عصب چشم اسیبی وارد نشده که همسرم خیلی ناراحت بودوباگریه از مطب اومد بیرون وکلی دلداریش دادم وگفتم میریم پیش یه دکتر خوب ومجرب که دوستان دکتر سخابخش رو معرفی کردن رفتیم گفت نگران نباشین هیچی نیست ویه mri دیگه واسه 3 ماه بعد نوشت وگفت برید به سلامت فقط ازگرما وبخار حمام وورزش های پرتحرک دوری کن که بعد از یک هفته همسرم ازخواب بیدار شد و گفت چشم چپم تارمیبینه ودرد میکنه وهمون روز دوباره رفتیم پیش دکتر عصب چشم گرفت گفت دکتر قبلیت نوار بدگرفته بوده گزارش بد داده بوده باید بستری بشین و3 روز پالس کورتون بگیرین که بعدازمرخص شدن از بیمارستان بعد از چهار یا پنج روز درد چشمش خوب شد وتقریبا الان که 40 روزمیگذره تاری دیدش 95 درصد خوب شده اما دوباره دیشب با یه کم استرس واعصاب خوردی دوباره درد چشمش شروع شد اما تاری نداشت میخواستم بپرسم چیکارکنم واینکه میخوان برای اولین بار پیش دکتر عظیمی وقت بگیرم وازتجارب بقیه ی دوستان هم استفاده کنم وهنوز دکتری تشخیص 100 درصدی ام اس نداده اما علائم گویای همه چیز هست ایا میتونه ام اس نباشه اصلا؟!ممنون میشم کمک کنید که موقع درد چشم هم چیکار میشه کرد که دردش کمتر بشه چون دکتر همیشه دردسترس نیست

سلام،
اولا به نظر من ام ار ای رو پیش ی دکتر خوب ببرید که بهش اطمینان دارید مثل همین دکتر عظیمی که گفتید، بعد هم بله ام اس معمولاً با همین علائم چشمی ظاهر میشه من خودم دوبار تجربشو داشتم اولین بار که دکتر شبکیه ام ار ای گرفت و ارجاعم دادن متخصص مغزو اعصاب و تشخیص نهایی ام اس دادن برام و سینووکس از همون موقع شروع کردم ولی کورتن نگرفتم دگزا که ضعیف شده اش هست تجویز کردن، و قبل دگزا چشمم خوب شده بود خودش... 
یکبارم حمله ام با درد شدید چشم همراه بود که اونم بدون کورتن خوب شد،
جای نگرانی نیست استرس فقط بیماری رو تشدید میکنه
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
(2019/08/10, 10:34 AM)Mahanhf نوشته است: سلام دوستان من عضو جدیدم البته به جای همسرم عضو شدم و نمیخوام خودش با یه سری ازمشکلات ارتباط مستقیم داشته باشه وامیدوارم به زودی درمان قطعی این بیماری که نمیشه گفت این دوست گرامی پیدا بشه وکلی ادم توایران وخارج ازایران خوشحال بشن

سلام دوست عزیز ، من ام اس م با درد شدید چشم به مدت دو ماه و بعد تار شدن شروع شد. و بعد از اینکه پالس گرفتم چند ماهی با عصبی شدن و استرس دوباره درد میگرفت... مسکن استفاده کنید اگر دردش زیاده ٫ حتما ام آر آی رو پیش دکتر خوب ببرید.
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , Mahanhf

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال