نظرسنجی: تعداد نفرات شرکت کننده ( احتیاج به رای دادن نیست . این قسمت توسط مسئولین برنامه تکمیل میشود )
20 نفر ثبت نام کرده اند
100.00%
20 100.00%

0%
0 0%
در کل 20 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه ساخت آدم برفی
این برنامه خیلی خوبی میشه . خسته کننده هم نیست . این یکیو میام agreement2
ولی برای دماغ آدم برفی هویج باید باشه تو دشت هویج !Blush
ما دشت هویج رو احیا میکنیم ، چرا قبلا هویج میکاشتن الان نمیکارن ؟ confused2Smile (16)Smile (16)
نکنه برف کم بیاد نتونیم آدم برفی درست کنیم ؟confusedicon_cry
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : coffeedot , hamid_147 , shahrzad , elham 66 , pariya1361 , م.ه , chipchip , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
(2015/01/05, 11:36 PM)nahid نوشته است: این برنامه خیلی خوبی میشه . خسته کننده هم نیست . این یکیو میام agreement2
ولی برای دماغ آدم برفی هویج باید باشه تو دشت هویج !Blush
ما دشت هویج رو احیا میکنیم ، چرا قبلا هویج میکاشتن الان نمیکارن ؟ confused2Smile (16)Smile (16)
نکنه برف کم بیاد نتونیم آدم برفی درست کنیم ؟confusedicon_cry

سلام خيالتون راحت باشه از5شنبه به لطف خدا برف شروع به باريدن ميكنه
و كلي بهتون خوش ميگذره N_aggressive (35)
دیونگی یعنی همین اهنگ که واسه تو با عشق میخونم
این همه لحظه های خوبو من به پاکی این عشق مدیونم
love28
 تشکر شده توسط : shahrzad , coffeedot , nahid , pariya1361 , chipchip , گروه کوهنوردی ام اس سنتر , niloOoO
سلام ولی این برنامه 3 بهمنه (نه اون برنامه کوهپیمایی 19 دی )، اگه برف بیاد که تا 3 بهمن یسره نمیاد !
البته جایی که میریم حتما محل برفه و زمستونا همیشه هست .confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : coffeedot , hamid_147 , nazaninamiri70 , arezooo82 , elham 66 , pariya1361 , chipchip , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
(2015/01/06, 11:24 AM)nahid نوشته است: سلام ولی این برنامه 3 بهمنه (نه اون برنامه کوهپیمایی 19 دی )، اگه برف بیاد که تا 3 بهمن یسره نمیاد !
البته جایی که میریم حتما محل برفه و زمستونا همیشه هست .confused2

سلام ناهيد خانم شما چرااااا
يه كوچولو برف يه ماه پيش به همين كوه هاي تهران اومده هنوز اب نشده
كوهستان بعلت شرايط اب و هوايش برف خيلي ديرتر اب ميشهTongue
دیونگی یعنی همین اهنگ که واسه تو با عشق میخونم
این همه لحظه های خوبو من به پاکی این عشق مدیونم
love28
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , nahid , coffeedot , arezooo82 , م.ه , hamid , pariya1361 , chipchip , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
گروهه کوهنوردی ام اس سنتر...کارتون خیلی درسته
یعنی حتما میام...تا قله دشت هویج!!!!!
 تشکر شده توسط : coffeedot , arezooo82 , nazaninamiri70 , hamid_147 , م.ه , elham 66 , shahrzad , hamid , pariya1361 , chipchip , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
حالا این همه انرژی مثبت گیر دادید که برف نیادlaughing3confused
وای من بی صبرانه منتظر این روزم..یه روز نارنجی...یه خاطره موندگارlove28
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : coffeedot , hamid , م.ه , pariya1361 , chipchip , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
(2015/01/05, 02:14 PM)majid1 نوشته است: من اگه تونستم که تو برنامه این هفته یعنی برنامه ۴۵ که همین جمعه قراره که برگزار بشه و بتونم مثل بقیه برم و اسباب دردسر نشم حتما تو ای برنامه هم شرکت میکنم.این جمعه که قراره با دوستان به کوه برم هدفم بیشتر تست کردن خودم هست.
دوستان اینقدر نگران نباشید، بالاخره همه دست به دست هم میدیمو به همدیگه کمک میکنیم...

(2015/01/05, 02:14 PM)majid1 نوشته است: من اگه تونستم که تو برنامه این هفته یعنی برنامه ۴۵ که همین جمعه قراره که برگزار بشه و بتونم مثل بقیه برم و اسباب دردسر نشم حتما تو ای برنامه هم شرکت میکنم.این جمعه که قراره با دوستان به کوه برم هدفم بیشتر تست کردن خودم هست.
دوستان اینقدر نگران نباشید، بالاخره همه دست به دست هم میدیمو به همدیگه کمک میکنیم...
 تشکر شده توسط : majid1 , chipchip , hamid , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
منم میامfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : م.ه , chipchip , hamid , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
(2015/01/08, 12:04 PM)Mehdi Marjani نوشته است: منم میامfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
به به اقای مرجانی حتما منتظرتون هستیم دختر گلتون رو هم حتما بیارین.
 تشکر شده توسط : chipchip , hamid , shahrzad , گروه کوهنوردی ام اس سنتر , Mehdi Marjani
آقای مرجانی تو گروه ما باشید لطفا...گروه برندهsmilingagreement2icon_biggrin
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : گروه کوهنوردی ام اس سنتر , Mehdi Marjani

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...