•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
(2015/01/10, 07:57 AM)shahrzad نوشته است: وااای بچه ها خیلی خوش گذشت دوستام
اجازه بدید من کلی حرف دارم
حمید خیلی ازت ممنونیم چون میدونم برا این برنامه خیلی وقت گذاشتی
مریم عزیزم یه دونه ایlove28
عالم و فرشته و نگین و متین ک اصن بمب انرژی..is it OK?wink2
رژین عزیزم با خاطرات قشنگ و مهربونیش..رژین تو با اون کفشت اینطوری عالی اومدی با کفش اسکارپا باشی به گرد پات نمیرسیم عزیزمlove51
نیلوفر دوست خوبم ممنونم ازت که با وجود امتحانات باهامون اومدیicon_question
معصومه همش با خودم میگفتم کاش اول مسیر زمین نمیخوردی عزیزم...ولی نشون دادی خیلی قوی و سرسخت هستیagreement2
فرزانه جونم یادت باشه دیگه زیاد از هم فاصله نداشته باشیم دوستم...باهات خاطره دارم دیگهicon_biggrin
آقا مجید این چه حرفیه..گروه کوهنوردی یعنی همه با هم باشیم..ایشالا تو برنامه های بعدی بیشتر با ماهمراه باشید
آرمان عزیز ممنونم ازت به خاطر سیب های خوشمزت و همراهی عاااالیتsmiling
دوستای خوبم امیدوارم زودی ببینمتون دوباره
جای غایبین هم بسیار بسیار خالی بود و گلهای نارنجی روییده بودangelagreement2agreement2
سلام مرسی عزیزم ممنون خانم مهربون و پرانرژی love51

(2015/01/10, 08:51 AM)روژان نوشته است:
(2015/01/10, 07:57 AM)shahrzad نوشته است: وااای بچه ها خیلی خوش گذشت دوستام
اجازه بدید من کلی حرف دارم
حمید خیلی ازت ممنونیم چون میدونم برا این برنامه خیلی وقت گذاشتی
مریم عزیزم یه دونه ایlove28
عالم و فرشته و نگین و متین ک اصن بمب انرژی..is it OK?wink2
رژین عزیزم با خاطرات قشنگ و مهربونیش..رژین تو با اون کفشت اینطوری عالی اومدی با کفش اسکارپا باشی به گرد پات نمیرسیم عزیزمlove51
نیلوفر دوست خوبم ممنونم ازت که با وجود امتحانات باهامون اومدیicon_question
معصومه همش با خودم میگفتم کاش اول مسیر زمین نمیخوردی عزیزم...ولی نشون دادی خیلی قوی و سرسخت هستیagreement2
فرزانه جونم یادت باشه دیگه زیاد از هم فاصله نداشته باشیم دوستم...باهات خاطره دارم دیگهicon_biggrin
آقا مجید این چه حرفیه..گروه کوهنوردی یعنی همه با هم باشیم..ایشالا تو برنامه های بعدی بیشتر با ماهمراه باشید
آرمان عزیز ممنونم ازت به خاطر سیب های خوشمزت و همراهی عاااالیتsmiling
دوستای خوبم امیدوارم زودی ببینمتون دوباره
جای غایبین هم بسیار بسیار خالی بود و گلهای نارنجی روییده بودangelagreement2agreement2
سلام مرسی عزیزم ممنون خانم مهربون و پرانرژی love51

و تشکر از همه دوستهای خوبم که اومده بودن به من خیلی خیلی خوش گذشتicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : shahrzad , hamid , گروه کوهنوردی ام اس سنتر , arman alagha
خدا رو شکر ک دوستان از برنامه کوه نهایت لذت و بردن ،حیف ک من نتونستم تا انتهای مسیر همراهیشون کنم و وقتی ک این تعریفها رو میکنن از این که نتونستم تا انتهای مسیر باهاشون برم احساس خجالت زدگی میکنم.
خوش بحال دوستانی ک از برنامه کوه میتونن استفاده کنن،من که تو امتهان کردن خودم تو رفتن به کوه رد شدم،و فکر کنکم این آخرین کوهی بود ک رفتم.
همیشه شاد باشید.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : sayeh n , nilo0far , گروه کوهنوردی ام اس سنتر , خاطره68
(2015/01/09, 09:25 PM)majid1 نوشته است: امروز خیلی روز خوبی بود فقط حیف ک من نتونستم تا آخر مسیر دوستان و همراهی کنم و فقط شدم
دردسر گروه.
امیدوارم از اینکه باعث دردسرشون شدم به بزرگی خودشون من و ببخشن.

دردسر کجا بود مجید جان
برنامه کوه همینه . یه بار شما نمیتونی با آخر مسیر بری یه بار من .
همین طور که بارها شده نتونستم تا آخر مسیر رو برم
انرژیت فوق العاده و تحسین برانگیز بود
امیدوارم ورزش رو ادامه بدی و بازم سرحال تر از همیشه تو گروه ببینمت
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : majid1 , shahrzad , م.ه , sayeh n , coffeedot , matin , nilo0far , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
به من خیلی خوش گذشت عالی بود ممنون از همه دوستانicon_question
 تشکر شده توسط : hamid , shahrzad , م.ه , sayeh n , nilo0far , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
(2015/01/10, 10:30 AM)majid1 نوشته است: خدا رو شکر ک دوستان از برنامه کوه نهایت لذت و بردن ،حیف ک من نتونستم تا انتهای مسیر همراهیشون کنم و وقتی ک این تعریفها رو میکنن از این که نتونستم تا انتهای مسیر باهاشون برم احساس خجالت زدگی میکنم.
خوش بحال دوستانی ک از برنامه کوه میتونن استفاده کنن،من که تو امتهان کردن خودم تو رفتن به کوه رد شدم،و فکر کنکم این آخرین کوهی بود ک رفتم.
همیشه شاد باشید.
آقا مجید اولا که خیلی خوب بودین و احسنت به شما دوما تمرینات ورزشی روزانه رو حتما انجام بدین و از سری های بعدی بازم تشریف بیارین
 تشکر شده توسط : majid1 , sayeh n , hamid , shahrzad , matin , nilo0far , گروه کوهنوردی ام اس سنتر , arman alagha
(2015/01/10, 12:03 PM)م.ه نوشته است:
(2015/01/10, 10:30 AM)majid1 نوشته است: خدا رو شکر ک دوستان از برنامه کوه نهایت لذت و بردن ،حیف ک من نتونستم تا انتهای مسیر همراهیشون کنم و وقتی ک این تعریفها رو میکنن از این که نتونستم تا انتهای مسیر باهاشون برم احساس خجالت زدگی میکنم.
همیشه شاد باشید.
آقا مجید اولا که خیلی خوب بودین و احسنت به شما دوما تمرینات ورزشی روزانه رو حتما انجام بدین و از سری های بعدی بازم تشریف بیارین

مرسی از شما خواهرم شما و گروه شما واقعا نهایت لطف و دارین.از اینکه ی همچین دوستای با معرفتی پیدا کردم خوشحالم.کوه و که نتونستم پا ب پاتون بیام ولی دوستای خوب و با محبتی مثل شما دوستان پیدا کردم،و از این حیص خوشحالم.
امیدوارم ک همیشه تو زندگی موفق و شاد باشید.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : sayeh n , hamid , م.ه , shahrzad , hamid_147 , matin , nilo0far , گروه کوهنوردی ام اس سنتر , arman alagha , خاطره68
(2015/01/10, 12:09 PM)majid1 نوشته است:
(2015/01/10, 12:03 PM)م.ه نوشته است:
همیشه شاد باشید.

مرسی از شما خواهرم شما و گروه شما واقعا نهایت لطف و دارین.از اینکه ی همچین دوستای با معرفتی پیدا کردم خوشحالم.کوه و که نتونستم پا ب پاتون بیام ولی دوستای خوب و با محبتی مثل شما دوستان پیدا کردم،و از این حیص خوشحالم.
امیدوارم ک همیشه تو زندگی موفق و شاد باشید.
سلام مجيد جان خوبي
جسارته و بي ادبي منو ببخشيد
آدمها از روز اول كامل نيستن و كامل شدنشون يه سيري را طي ميكنه
يادم هست اولين باري كه با پدرم رفتم كوهنوردي چنان از كوه سر خوردم به زمين افتادم كه شايدباور نكني 100 متر بيشترشايد مثل توپ قرخوردم اومدم پايين كه پدرم فكر ميكرد من مردم ولي بازهم به كوه علاقه داشتم و رفتم
اولين باري كه با بچه هاي گروه رفتم توچال اشكم در اومده بود و ميخواستم برگردم ولي راه برگشتي وجود نداشت و به لطف خدا كمك دوستان و شركت در برنامه هاي گروه به امادگي رسيدم و اين افتخار رو داشتم كه دوستان را در دماوند همراهي كنم
شما هم با تمرين و شركت در برنامه ها مطمعنن از ما بهتر ميشي و لطفا محكمتر و استوار تر از قبل باش و دربرنامه هاي بعدي ايشالله بعداز رهايي از مصدوميتمlaughing3 ميبينم
دیونگی یعنی همین اهنگ که واسه تو با عشق میخونم
این همه لحظه های خوبو من به پاکی این عشق مدیونم
love28
 تشکر شده توسط : majid1 , coffeedot , matin , hamid , م.ه , nilo0far , shahrzad , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
بچه ها مرسى عالى بود و به من بى نهايت خوش گذشت از تک تکتون به خاطر بودنتون و انرژى دادناتون نهايت تشکر رو دارمlove28
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
 تشکر شده توسط : majid1 , hamid , م.ه , hamid_147 , nilo0far , روژان , shahrzad , گروه کوهنوردی ام اس سنتر , arman alagha

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 84,363 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 68,891 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 249,071 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,729 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 71,944 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,732 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,398 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,773 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,499 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر
  تقویم ورزشی کوهنوردی ام اس سنتر - 6 ماه اول 93 گروه کوهنوردی ام اس سنتر 83 44,167 2014/08/24, 03:43 PM
آخرین ارسال: matiye

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست