نظرسنجی: تعداد نفرات شرکت کننده ( احتیاج به رای دادن نیست . این قسمت توسط مسئولین برنامه تکمیل میشود )
20 نفر ثبت نام کرده اند
100.00%
20 100.00%

0%
0 0%
در کل 20 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه ساخت آدم برفی
"به نام خدا"

در یک روز سرد زمستانی، در نزدیکی های لواسان، این بار برنامه ی گرمی خواهیم داشت. قراره یه بار دیگه دور هم جمع شیم ولی متفاوت تر از همیشه!
با کمی پیاده روی به دشت وسیع هویج میرسیم. دشتی که گفته میشه در گذشته در آن هویج می کاشتن ولی الان اثری از هویج نیست!! بعد از صرف صبحانه ای دلچسب در هوای سرد و کمی برف بازی، مسابقه آغاز میشه. مسابقه ای با گلوله های برف که قراره تبدیل به آدم برفی بشن. اعضای گروه برنده هم قراره جایزه بگیرن.
قطعا در هوای سرد زمستانی یک ظرف آش رشته ذغالی در میون برف ها دلچسب ترین بخش ماجراست که میتونه حسن ختام برناممون هم باشه.

[تصویر:  dasht-havij-93.jpg]

--------------------------

چهل و ششمین فراخوان : برف بازی در دشت هویج
تاریخ : 3 بهمن 1393
زمان :
**ایستگاه 1 : ساعت 6 صبح در محدوده غرب تهران
**ایستگاه 2 : ساعت 6:15 در محدوده شمال شرقی تهران
**محل دقیق چند روز قبل از برنامه از طریق اس ام اس برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد

ظرفیت : 26 نفر

هزینه برنامه : 35٫۰۰۰ تومان که میبایست تا ساعت ۲۳:۵۹ چهارشنبه 1 بهمن به شماره کارت ۵۰۲۲٫۲۹۱۰٫۱۰۶۰٫۱۰۲۷ به نام حمید رضا رحیمی واریز گردد.

وسایل مورد نیاز :
کفش (لزومی به کفش حرفه ای کوهنوردی نمی باشد، ولی کف کفش لیز نباشه، و بهتره یه مقدار ساق داشته باشه و پاتون توش راحت باشه) – لباس گرم، باد گیر – کلاه و دستکش – خرما، شکلات و کاکائو – صبحانه - ناهار - آب معدنی - عینک آفتابی - زیر انداز یک نفره یا سبک و کم حجم

نوع برنامه : پیاده روی ( حدود 1 ساعت )

پی نوشت:
◄ دوستان عزیز حتما” قوانین و مقررات گروه کوهنوردی ام اس سنتر را مطالعه و بعد از قبول آن اقدام به شرکت در برنامه نمائید.
◄ در صورت کنسلی در این برنامه هزینه استرداد نخواهد شد.
◄ تعداد افراد شرکت کننده از طریق شمارشگر بالای صفحه قابل روییت می باشد و این شمارنده توسط مدیران سایت به روز خواهد شد.
◄ به دلیل ظرفیت محدود برنامه و عدم امکان افزایش ظرفیت، پیشنهاد می شود هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام و اطلاع واریز وجه و اعلام 4 رقم آخر کارت خود به اکانت hamid اقدام نمایید.
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hadisss , م.ه , hamid , chipchip , hamid_147 , kaveh_plus , آرزو , shahrzad , nahid , coffeedot , مـه ســـا , elham 66 , arman alagha , pariya1361 , محمدرضا77 , Mehdi Marjani , سارا19 , نجمه , علی دنیانورد , eglantine , paeazan , نازلی , SSA , zenith , maryam.N , paeeze , mahdiye1989 , nilo0far , zohaa , matin , negar_ka84
اخ جون برف بازی من که مثل همیشه هستم م م م م م م م icon_biggrin
 تشکر شده توسط : hamid , chipchip , nahid , coffeedot , pariya1361 , علی دنیانورد , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
من اگه تونستم که تو برنامه این هفته یعنی برنامه ۴۵ که همین جمعه قراره که برگزار بشه و بتونم مثل بقیه برم و اسباب دردسر نشم حتما تو ای برنامه هم شرکت میکنم.این جمعه که قراره با دوستان به کوه برم هدفم بیشتر تست کردن خودم هست.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : shahrzad , chipchip , روناک , pariya1361 , محمدرضا77 , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
(2015/01/05, 02:14 PM)majid1 نوشته است: من اگه تونستم که تو برنامه این هفته یعنی برنامه ۴۵ که همین جمعه قراره که برگزار بشه و بتونم مثل بقیه برم و اسباب دردسر نشم حتما تو ای برنامه هم شرکت میکنم.این جمعه که قراره با دوستان به کوه برم هدفم بیشتر تست کردن خودم هست.

مجید جان این برنامه یعنی برنامه 46 اصلا کوهنوردی نیست .
یه مسیر صاف و با شیب خیلی خیلی کم رو میخوایم پیاده روی کنیم.
حدود 1 ساعت پیاده رویه معمولیه و بعدشم که برف بازی و مسابقه و ناهار و صبحونه و آش
به نوعی میشه گفت این برنامه تفریحی هست
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hamid_147 , majid1 , م.ه , kaveh_plus , آرزو , elham 66 , chipchip , nahid , coffeedot , pariya1361 , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
آخ جون
اینو دیگه هستم
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : م.ه , shahrzad , chipchip , coffeedot , elham 66 , pariya1361 , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : م.ه , آرزو , chipchip , coffeedot , pariya1361 , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
حمید جان دقیقا مطمینی که اونجا برنامه ناهار و صبحونه و آش داریم؟
یعنی اول ناهار بعد صبحونه و آشه؟

پی نوشت: میتونید بعدا پست منو پاک کنیدTongue
 تشکر شده توسط : elham 66 , chipchip , nahid , coffeedot , pariya1361 , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
DodgyDodgyDodgyDodgy
نکنه شما اول صبحونه میخوری
بعد ناهار
بعد آش DodgyDodgyDodgy

بشتابید بشتابید
این برنامه یا بهتر بگم تور مسافرتی رو از دست ندید

این دو خط آخر برای اسپم زدایی بود Sleepy
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : chipchip , shahrzad , nahid , coffeedot , elham 66 , pariya1361 , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
لدفن درباره جـــایـــزه شفاف سازی بنومایید.

هیت داوران کیان؟ خود ادمین اینا هم میاد؟ Sleepy
با خودم لوازم لازم بیاریم یا میارین؟ اره هم دارین یا بیاریم؟ Sleepy
جایزه چیه؟ قیمتش چنده؟ نقدی میدین یا میزنین به حساب؟ میشه خودم جایزه رو انتخاب کنم؟ میشه اول جایزه رو بدین؟ Sleepy
میشه تو نباشی؟ Sleepy

چون هیچکدوم اسپم نبود اسپم زدایی نمیکنم Sleepy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : shahrzad , nahid , coffeedot , elham 66 , pariya1361 , گروه کوهنوردی ام اس سنتر , pedram
سجاد نگو ک میایN_aggressive (35)
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : chipchip , coffeedot , pariya1361 , گروه کوهنوردی ام اس سنتر

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13