امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محققان در یک گزارش جدید هشدار دادند: سیگار پیشرفت بیماری ام اس را ت
بهنام که میگه روزی ده تا . سحر اینطور که گفتی منم واقعا نگران سینا شدم .یعنی از ده تابیشتره ؟
سیناااا ؟ تازه قول میدی سعی کنی ؟؟؟
نمیشه سعی کنی قول بدی ؟؟!!
بهنام هم معلومه چرا خواب نداره !
سحر جون من منظورم این بود که از سیگار کشیدن خیلیها ناراحتم.باید نگران خیلیها بود. آخه کمش کنید دیگه .کم کم که میشه ، نمیشه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : سحــــــــر
چگونه با استفاده از لیمو سیگار را ترک کنیم؟
ممکن است بارها این جمله به گوش شما نیز خورده باشد که" حتی قبل از شروع، به توقف فکر کنید!" البته این جمله بیشتر برای افرادی مفید است که بخواهند انجام کاری مانند کشیدن سیگار، میگساری و یا شرط بندی را کنار بگذارند. البته در اینجا ما می خواهیم پیرامون افرادی صحبت کنیم که قصد ترک سیگار را دارند.

قبلاً من نیز مانند سایر افراد سیگاری بودم. یک روز از خودم پرسیدم دلیل استعمال سیگار من چیست؟ به زودی دریافتم که من به وسیله افراد سیگاری دوره شده بودم. به محض اینکه من نیز در مقابل آنها قرار می گرفتم و دود سیگار آنها به من نیز می رسید، من هم سیگاری روشن می کردم. البته دلیل اصلی این امر وجود نیکوتینی بود که آثار آن در لثه و دهان من باقی می ماند.ایده اصلی ترک سیگار را یکی از دوستانم به من داد و گفت که با ترک سیگار میتوانم زندگی و دهانی سالم تر داشته باشم.

گام اول:
شما باید شرایط را به نفع خود کنید! باید تصمیم قطعی خود را برای ترک بگیرید و اجازه ندهید که هیچ عذر و بهانه ای شما را از تصمیم خود منصرف کند. هزاران نفر تصمیم به ترک سیگار گرفته اند و به دلیل انگیزه بالایی که داشته اند نیز موفق شده اند.

گام دوم:
به جای استفاده از خمیر دندان می توانید از آب لیمو و یا خود لیمو روی مسواک خود استفاده کنید. به خودتان اطمینان دهید که این بهترین راه است . چرا که با اطمینان دادن به خود می توانید به بهترین نتیجه برسید. اسید موجود در لیمو می تواند مواد مضری حاصل از نیکوتین سیگار را که دور لثه ،دندان و یا بافت دهان شما را فرا گرفته است را از بین ببرد. شستشوی دندان ها با لیمو را صبح ها بعد از بیدار شدن از خواب و شب قبل از خواب انجام دهید. البته در طول روز نیز می توانید بنابه احتیاج و دلخواه خود این کار را انجام دهید. این امر کاملا سلیقه ای بوده و بستگی به نیاز بدن دارد. البته معمولاً بعد از یک هفته نیازی به شستشودر طول روز نیست.

گام سوم:
در صورت نیاز بدن به استعمال سیگار و یا هنگامی که بدنتان به نیکوتین احتیاج پیدا می کنند، بلافاصله گام اول و دوم را اجرا کنید. عادت کنید که همیشه شاد زندگی کرده ، از زندگی خود نهایت لذت راببرید، عمر طولانی داشته باشید و از شر نفس تنگی خلاص شوید. اسید سیتریک داروی اعجاب آور طبیعت برای دندان های شماست.

توصیه ها و هشدارها:

- در صورت به کار بستن توصیه بالا، صبح هنگام برخواستن از خواب ، بهترین تنفس خود را تجربه می کنید و ریه هایی سالم و قوی خواهید داشت.

- دندانهای شما نیز سالمتر و سفید تر خواهد شد.

- البته توصیه ما این است که از لیمو بیشتر از چهار بار در روز برای مسواک زدن استفاده نکنید.
برام ميل اومده بود
گفتم بزارم تا آقايون سيگاريه 10 نخ به بالا سيگارشونو ترك كنن
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : TootFarangi
حالا دوا سر چی هست؟سر سیگار یا ام اس؟من الن 12 سال هست که سیگار نمی کشم.فقط نکته این هست که 2 بعد از ترک سیگار ام اس گرفتم.دلیل این که سیگار نمیکشم این هست که وقتی سیگار رو ترک می کنی به شدت به بوی سیگار حساس میشی و حتی اگه جلوت سیگار بکشن احساس بدی پیدا میکنی حالت به هم می خوره.نکته بعدی وقتی سیگار می کشیدم دندانهام کاملا سفید بودو.الا نیمه زرد هست.دایم مجبورم خمیر دندان سفید کننده استفاده کنم.این دلیلش استفاده از انواع و اقسام قرصهایی هست که دندان رو زرد می کنن.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
آقایه بهرنگ واقعا شما دیگه از سیگار بدتون میاد؟
آخه من شنیدم کسایی که سیگار میکشن اولا خیلی استثنا داره که بتونن ترک کنن در ثانی وقتی کسی جلوشون سیگار بکشه دوباره به این کار گرایش پیدا میکنن.
میشه بگین چند سال سیگار میکشیدین؟
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

سحر جان اينجوريام نيست ميشه ترك كرد من يه عمو ناتني دارم 20 سالي هست كه ترك كرده اما واقعا ترك كرده ها ديگه هم لب نزد بي جنبه angry
خوب باشيد و خوب بمانيد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروی خوراکی جدید ام اس Aubagio تائید شد همسر یک مشکوک به ام اس 15 12,212 2021/03/14, 05:27 PM
آخرین ارسال: Ervin
  یک نشانگر بالینی جدید برای تشخیص MS atkh 0 2,008 2017/12/12, 08:49 PM
آخرین ارسال: atkh
  تلاش مایکروسافت و شرکت Novartis برای مقابله با بیماری MS niloofary 0 2,209 2016/02/10, 11:43 AM
آخرین ارسال: niloofary
  كشف داروی جدید ام اس sami 1 3,792 2015/11/10, 09:51 AM
  سلول‌های پوستی خوک کلید جدید درمان بیماری‌های عصبی انسان niloofary 4 4,376 2015/05/11, 11:38 AM
آخرین ارسال: helli
  دستیابی به یک روش جدید برای درمان ام اس الیاس 4 5,641 2015/04/16, 10:42 AM
آخرین ارسال: sweetbasil
  28 میلیون دلار برای تحقیقی جدید مینا میلانی 0 2,587 2015/04/09, 10:07 PM
آخرین ارسال: مینا میلانی
  چند تحقیق جدید و نتایج معنی دار mohamad88 6 6,084 2015/04/07, 09:04 AM
  درمان معجزه‌گر بیماری ام‌اس با پیوند سلول‌های بنیادی aztab 5 8,142 2015/03/19, 06:09 PM
آخرین ارسال: مینا میلانی
  نقش الكل در بیماری ام اس warrior 15 15,043 2015/01/18, 09:31 PM
آخرین ارسال: nojan.mrs01

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست