امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مترجم باشیم!
بچه‌ها نظرتان در مورد همکاری در زمینه‌ی ترجمه‌ی مقاله‌هایی برای بیماران ام.اس چیست؟ مثلاً در خصوص تازه‌های داروئی و درمانی؟
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : neghar , نازلی , hamid , fireboud , سحــــــــر , parvaneh , najva , arezoo_azizi
(2011/05/08, 01:48 PM)havaars نوشته است: بچه‌ها نظرتان در مورد همکاری در زمینه‌ی ترجمه‌ی مقاله‌هایی برای بیماران ام.اس چیست؟ مثلاً در خصوص تازه‌های داروئی و درمانی؟

به نظر من عالیه کاش بچه ها همکاری کنندagreement2
 تشکر شده توسط : نازلی
سوسن جان چطوری می تونیم اینجا را با ترجمه پربارش کنیم؟ Rolleyes
زیاد ترجمه ام خوب نیست اما کاری بتونم میکنمwink2
منم از فرصت استفاده کنم بگم که سایت به یه مترجم احتیاج داره . اگه کسی این پست رو خواست قبول کنه با من یا سینا در ارتباط باشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : havaars , parvaneh
اگه اصل متن رو خودتون میدین ولازم نیست خودم سرچ کنم و یکی در هفته آماده امagreement2
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : fireboud , hamed , hamid
رو منم حساب کنید Blush
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : fireboud , hamed , hamid , O#!!!
doostam azizam roye man ham hesab konid.khoshal misham dar jametoon basham.Blush
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid
(2011/05/08, 08:19 PM)hamid نوشته است: منم از فرصت استفاده کنم بگم که سایت به یه مترجم احتیاج داره . اگه کسی این پست رو خواست قبول کنه با من یا سینا در ارتباط باشه

ببخشید آقا حمید، حالا اگر متن ترجمه آماده شد، آیا یک مکانِ ثابت برای اینها داریم یا باید بر اساس موضوع در انجمن‌های مختلف قرارشان بدهیم؟ مثلاً من دارم یک متن در مورد معرفی بیماری دویک ترجمه می‌کنم، وقتی آماده شد، باهاش چه‌کار کنم؟ کجا مناسب این مطلب است؟
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
منم سعی می کنم متن بدید ببینم میتونممicon_biggrin
[من تجربه این کار را دارم.چند سال پیش در یک وبلاگ گروهی این کار را انجام میدادیم .البته خوانندگان یا حداقل کامنت گذارارن به 10 نفر نمی رسیدنذ.مشکل این بود که گزارش سالانه انجمن بین المللی ام اس یا خبر کشف یک ژن که می توانست در درمان یا شناخت بیماری موثر باشد یا ساخت دارویی خوراکی که می توانست گران هم باشد نمی توانست برای بیمارانی که جویای خبر درمان قطعی ام اس بودند جذاب باشد.
بیماری من پیشرفت کرد و ارتباطم با وبلاگ قطع شد.هنوز هم خانم دنیز کار را ادامه میدهند البته در وبلاگ خودشان و سایت های دیگر.
اطلاعات زیاد است راست یا دروغ یا تبلیغاتی .راه طولانی است.دقت زیادی می خواهد ولی با توجه به دوستان بسیاری که اینجا سر می زنند این کار در صورت امکان و استمرار قابل تقدیر خواهد بود.
کاش وضع جسمی ام اجازه میداد قول همکاری بدهم.
icon_question
 تشکر شده توسط : Prime , nahid , fireboud , arezoo_azizi , glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست