امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قهوه و لرزش دست
[quot='Mahsa' pid='='1261393362'''']

سينا يه ذره بيشتر تبليغ كني ممنون ميشم Smile Smile Smile Smile Smile Smile

بالاخره ميدوني ديگه !!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
حمید منتظره تا یه کلمه بشنوه و بگه مبارکه

(2009/12/21, 03:04 PM)anaram نوشته است: من طلاق ميخوام� :'( :'( :'( :'(
بیا این همه زحمت بکش واسه کار خیر ... آخرشم خانوم بیاد بگه من طلاق می خوام ....
آنی دیگه از این به بعد رو من حساب نکنی هااااااااا
دیگه مایه دارتر از این نمیشناسم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

بچه ها بعد از مشاوره و رايزني با شما تويه سايت و بدست آوردنه تجربياتتون به اين نتيجه رسيدم كه علت اصليه شديد بودن لرزش دستهام برميگرده به كم خونيه شديدم و البته حالا كه بعد از چندين ماه مشكل كم خونيم رفع شده و لرزش دستام كمتر به يقيين رسيدم .
از همتون ممنونم� :-*
آنارام باشید
خدا رو شکر انا جان� :-*

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
من مجتبی هستم
مدت 6 ماه است که آمپول آونکس مصرف می کنم ولی یک مشکلی برایم پیش آمده و آن اینکه بیمه تکمیلی بنده بعد از 6 ماه یادش افتاده که باید پوکه های آمپول را تحویل می دادم و من هم همه آنها را دور ریخته ام . می خواستم ببینم کسی از دوستان هست که پوکه آونکس داشته باشد چون به من گفته اند برای تکمیل پرونده ات بایستی پوکه ها را تحویل می دادی و تا تحویل پوکه ها دیگر باید از بازار آزاد آونکس تهیه کنم که در وسع مالی بنده نیست . حتی بنده حاضر به خرید پوکه آونکس نیز البته با یک قیمت معقول هستم اگر کسی از دوستان می تونه به من کمک کنه که یا علی .
ممنون می شم .
mojtaba2iran@gmail.com
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
سلام مگه بیمه تکمیلی هزینه آمپولارا میده؟
اگر تنها ترین تنها شوم بازهم خداهستicon_question
:35::35::35::35::35::35:
امضای تازه‌ی من
دیگر
امضای روزهای دبستان نیست
ای کاش
آن نام را دوباره
پیدا کنم
icon_cry
یعنی میشه لرزش دست از کم خونی باشه؟؟؟آخه مصرف چای و نسکافه منم خیلی بالاست و قرص آمورال هم میخورم واس لرزش اما فایده ندارهSmile (52)

اگه کم خونی باشه که حله از فردا فولیک اسید و... بخورمwoman
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست