امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام"
سمیرا عزیز نگران نباش
انشالا برنامه های 6 ماه دوم اماده بشه ، در سایت قرار میگیره
یکی دو تا برنامه اعضا جدید رو میتونی شرکت کنی که انشالا به آمادگی کامل برسی و تمام برنامه ها رو همراهمون باشی
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , رنگین کمان
Rainbow 
(2014/09/01, 06:08 PM)hamid نوشته است: سمیرا عزیز نگران نباش
انشالا برنامه های 6 ماه دوم اماده بشه ، در سایت قرار میگیره
یکی دو تا برنامه اعضا جدید رو میتونی شرکت کنی که انشالا به آمادگی کامل برسی و تمام برنامه ها رو همراهمون باشی

مشتاقانه منتظرم
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
بچه ها تو اين برنامه حتما شرکت کنيد همين طور که مى دونيد ورزش براى بيماران ام اس خيلى مى تونه مفيد باشه و اينکه تو اين جمع که همه شرايطشون تقريبا يکسانه وقتى باهم کوهپيمايى مى کنيم روحيمون بالا ميره و هم خيلى خوش مى گذره love28 و همين که براى برنامه بعدى سرپرست گروه نفرات رو انتخاب مى کنه همه اينا مى تونه انگيزه هاى بزرگى باشه براى داشتن زندگى بهتر...Shy
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
 تشکر شده توسط : رنگین کمان , اهورا , hamid , hamid_147 , nazaninamiri70 , Maz , zohaa
از بچه های کرج اگه کسی میره اطلاع بده هماهنگ باشیم

صبر کن عاطفه دلگیر شود بعد برو
یاکمی از تو دلم سیر شود بعد برو
باش تامرگ که درهجرتومشتاق وی ام
بهر م
ن قسمت و تقدیر شود بعد برو
 تشکر شده توسط : matin , nazaninamiri70 , zohaa
به به عالی.فک کنین من نباشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیدین اصن نمیشه بهش حتی فک کردagreement2
 تشکر شده توسط : hamid , matin , nazaninamiri70 , farbod bahmani , zohaa
خیلی.هم.خوب.و عالی.هست.
فقط.مشکل.ترددبرای کسانی.هست.که وسیله.ندارن.
شش صبح روز.جمعه یه.مقدار مشکل هست.
دیدن دوستان باعث خوشحالی میشه.
ایشالا بتونم برنامه.های دیگه.در.کنارتون باشم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hamid , farbod bahmani , hamid_147 , matin , zohaa
خوش بحالتون ك ميتونيد بريد كوه پيمايي من متاسفانه ام اس دارم حد اكثر صد متر ميتونم راه برم اونم روزمين صاف كوه ك بگو ي قدم تازه حالا بتونم بيام چطوري از اصفهان بيام ك شيش صب توچال باشم هييييييي خدايا شكرتrolleyes
اجازه ... اشك سه حرف ندارد.
اشك خيلي حرف دارد!sad2
راستي
دروغ گفتن را هم خوب ياد گرفتم. حال من خوب است خوبِ خوب!!!
 تشکر شده توسط : اهورا , hamid_147 , matin , sooorooosh , lili66
Lightbulb 
(2014/09/04, 09:15 PM)mahdi7 نوشته است: خوش بحالتون ك ميتونيد بريد كوه پيمايي من متاسفانه ام اس دارم حد اكثر صد متر ميتونم راه برم اونم روزمين صاف كوه ك بگو ي قدم تازه حالا بتونم بيام چطوري از اصفهان بيام ك شيش صب توچال باشم هييييييي خدايا شكرتrolleyes

قبلاً ی همچین چیزی ی جائی تو سایت نوشتم حذفش کردند حالا این رو می‌خوام بنویسم و امیدوارم عمق موضوعی که می‌خوام بگم درک بشه و اسپم تلقی نشه

آقا مهدی عزیز اگرچه شاید به خاطر شرایط خاصی که دارید نتونید کوهنوردی حرفه ای کنید اما من می‌خوام بگم به توانائی هایی که الآن دارید بیشتر فکر کنید؛ توانائی هایی که اگه به کار بگیریدشون می‌تونید نشاط و آرامش خاصی به دست بیارید؛ من باب مثال عرض می‌کنم مثلاً شما می‌تونید فوتبال دستی بازی کنید یا شطرنج، شنا، تیراندازی و از همۀ این ورزش ها لذت ببرید شاید به همون اندازه که یک کوهنورد از کوه رفتن ممکنه لذت ببره (صرف نظر از خطرات احتمالی این ورزش) یا مثلاً پرداختن به کارهای هنری مثل خطاطی، نقاشی، تذهیب، سفالگری و ...

به صدای زیبای قلم روی کاغذ وقتی که خطاط ی بیت شعر یا حدیث رو می‌نویسه توجه کنید، چقدر می‌تونه برای ی هنرمند آرامش بخش باشه، شاید دوست داشته باشید از همین امروز برید دنبال یادگیری خطاطی یا هر هنر یا ورزش دیگه که دوست دارید

امیدوارم ان شاء الله در فعالیت های جدیدتون موفق باشید
آری؛
روزهای خوب خواهند آمد...

تشکر شده توسط : اهورا , sooorooosh , م.ه , lili66
سلام منم خیلی دلم کوهنوردی میخواد
برنامه ی جدیدی برای کوهنوردی نیست؟خوب من تازه عضو شدم ...sad2
خدایا! کاری کن وقتی آدم‌ها می‌خوان دروغ بگن یادشون بره!
(2014/09/18, 09:07 AM)lili66 نوشته است: سلام منم خیلی دلم کوهنوردی میخواد
برنامه ی جدیدی برای کوهنوردی نیست؟خوب من تازه عضو شدم ...sad2

لیلی جان به زودی برنامه 6 ماه دوم سال اعلام میشه که میتونید شرکت کنید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : lili66

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 84,357 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 68,884 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 249,060 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,729 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 71,938 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,726 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,368 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  کوهپیمایی به ایستگاه 5 توچال `برنامه ۴۰` hamid 5 4,099 2014/10/29, 02:50 PM
آخرین ارسال: م.ه
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,771 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,498 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان