•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عود مجدد ام اس بعد از قطع دارو
(2015/10/22, 11:35 AM)nahid نوشته است: یکی دو روز چیزی نمیشه ولی توی ایتجور موارد انجمن ام اس ، داروخانه های خاص که شبانه روزی هستن میتونه کمک کنه . افسانه هم گفت که دو تا سینووکس داره ، داروش داره تغییر میکنه اگه تهران باشید میتونید بگیرید.

پنجشنبه ها داروخانه های خاص بازهستن
متاسفانه من شهرستان هستم برام امکان نداره امروز یکشنبه هستش ولی نتونستم کاری انجام بدم فقط یه بیمارستان هست که داروهارو میده اونم بدون نسخه دکتر و تاییدیه محال ممکنه بهم بدن،امروز رفتم تاییدیه بگیرم قبول نکردن گفت حتما باید اول دکتر دارو رو بنویسه بعد ما تایید میکنیم دکتر هم عصر مطب داره عصر هم اداره ها تعطیلن متاسفانه تزریقم میفته فردا صبح
زندگی مرا بارها و بارها درهم کوبید
اما صدای شکستنم را کسی نخواهد شنید
این منم قهرمان خودم.....
 تشکر شده توسط : niloofary , nahid , paeeze , pariya1361
(2015/10/25, 12:33 PM)غزاله نوشته است: متاسفانه من شهرستان هستم برام امکان نداره امروز یکشنبه هستش ولی نتونستم کاری انجام بدم فقط یه بیمارستان هست که داروهارو میده اونم بدون نسخه دکتر و تاییدیه محال ممکنه بهم بدن،امروز رفتم تاییدیه بگیرم قبول نکردن گفت حتما باید اول دکتر دارو رو بنویسه بعد ما تایید میکنیم دکتر هم عصر مطب داره عصر هم اداره ها تعطیلن متاسفانه تزریقم میفته فردا صبح
غزاله جان
به نظرم چند روز تاخیر بعد از مدتها تزریق منظم اصلا مشکلی پیش نمیاره.بهترین کاری که الان میتونی انجام بدی استرس نداشتنه و اینکه دارو رو فردا که گرفتی تزریق کنی.
به نظرم بعدا که رفتی دکتر یه نسخه بدون تاریخ برات بنویسه که این مواقع به مشکل بر نخوری.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : pariya1361
(2015/10/25, 03:24 PM)paeeze نوشته است:
(2015/10/25, 12:33 PM)غزاله نوشته است: متاسفانه من شهرستان هستم برام امکان نداره امروز یکشنبه هستش ولی نتونستم کاری انجام بدم فقط یه بیمارستان هست که داروهارو میده اونم بدون نسخه دکتر و تاییدیه محال ممکنه بهم بدن،امروز رفتم تاییدیه بگیرم قبول نکردن گفت حتما باید اول دکتر دارو رو بنویسه بعد ما تایید میکنیم دکتر هم عصر مطب داره عصر هم اداره ها تعطیلن متاسفانه تزریقم میفته فردا صبح
غزاله جان
به نظرم چند روز تاخیر بعد از مدتها تزریق منظم اصلا مشکلی پیش نمیاره.بهترین کاری که الان میتونی انجام بدی استرس نداشتنه و اینکه دارو رو فردا که گرفتی تزریق کنی.
به نظرم بعدا که رفتی دکتر یه نسخه بدون تاریخ برات بنویسه که این مواقع به مشکل بر نخوری.
ممنون غزیزم مجبور شدم صبر کنم رفتم پیش دکتر داروهارو واسم نوشت گفت این هفته رو ایرادی نداره چون نزدیک تزریق بعدی بود گفت همون پنج شنبه سروقت خودش تزریق کن
زندگی مرا بارها و بارها درهم کوبید
اما صدای شکستنم را کسی نخواهد شنید
این منم قهرمان خودم.....
سلام اینکه آمپولاتون رو نزند کار درستی نیس چون من هم قبلا این کارو کردم به مدت 5 سال و بعد که دوباره شرو کردم به هیچ وجه مثل سری اول بهتر نشدم.من یه ماه که آمپول اکتووکس نبود آمپول اکتوفرون زدم کاش نمیزدم هنوزم بعد دوماه جای آمپولام تیر میکشن به نظرم آمپولتون رو عوض کنید ولی هرچی هست بزنید انواع مختلفی آمپول هست اینکه یکیش بهتون نساخته دلیل نمیشه که همشون اونطور نتیجه بدن.
در آخر دوست عزیز مواظب خودتون باشین.
موفق باشین.
با آرزوی سلامتی برای یکایک دوستام.
پرودگارا بخاطر همهء الطافی که تا به امروز در حقم داشتی ازت سپاسگذارم.الحمدلله.
 تشکر شده توسط : آنا , غزاله , pariya1361
سلام دوستان من مدتیه ماهیچه های سمت چپ بدنم خشک شدن هر روز هم اسپاسمش بیشتر میشه اصلا تعادل ندارم یه ذره هم احساس میکنم چشم چپم ضعیف شده دوماهی آمپول اکتووکس نمیومد برا همون یه ماه اکتوفرون به جاش زدم که کاش نمیزدم یه ماه هم بی آمپول بودم خستگیم عمومی نیست به خاطر همین طرف چپ بدنمه با قرض تیزانیدین هم بهتر نشد به نظرتون فیزیوتراپی میتونه کمکم کنه چون این ترم از شنبه تا 5 شنبه داشگاه کلاس دارم راه خیلی خستم میکنه خودم که فک میکنم علتش فقط اونه 
سئوالم اینه آیا اینا میتونه نشونه عود بیماریم باشه؟؟؟
لطفا جواب بدین برام خیلی مهمه
با تشکر
 تشکر شده توسط : niloofary , pariya1361
دلان جان بهت پیشنهاد میکنم شنا رو امتحان کنی
 تشکر شده توسط : helli , raziye70 , pariya1361
(2015/11/09, 08:44 PM)دلان نوشته است: سلام دوستان من مدتیه ماهیچه های سمت چپ بدنم خشک شدن هر روز هم اسپاسمش بیشتر میشه اصلا تعادل ندارم یه ذره هم احساس میکنم چشم چپم ضعیف شده دوماهی آمپول اکتووکس نمیومد برا همون یه ماه اکتوفرون به جاش زدم که کاش نمیزدم یه ماه هم بی آمپول بودم خستگیم عمومی نیست به خاطر همین طرف چپ بدنمه با قرض تیزانیدین هم بهتر نشد به نظرتون فیزیوتراپی میتونه کمکم کنه چون این ترم از شنبه تا 5 شنبه داشگاه کلاس دارم راه خیلی خستم میکنه خودم که فک میکنم علتش فقط اونه 
سئوالم اینه آیا اینا میتونه نشونه عود بیماریم باشه؟؟؟
لطفا جواب بدین برام خیلی مهمه
با تشکر

سلام من هر سئوالی بپرسم انگار جواب دادنی نیس
دوستان اومدم فقط این موضوع رو بگم هر کاری کردم اسپاسم سمت چپم اصلا بهتر نشد قرص تیزانیدین هم اثر نکرد همش به خودم میگفتم آخه من تو این دوماه چه ناپرهیزی کردم که اینطور شدم ولی هیچ تا اینکه امروز به ذهنم رسید نکنه بخاطر نمک باشه درسته نمک من مدتی بود خیلی کم نمک استفاده میکردم چون آخرین بار از اخبار شنیدم نمک برا مریضای ام اس اصلا خوب نیست ولی دقیقا حسم درست بود غذامو شور نکردم فقط چون بی نمک بود کمی نمک زدم باورم نمیشه ولی دیدم کمی بهتر شدم الان شبه و کلی با صبح فرق کرده حالم .
اگه پیش دکتر هم میرفتم که رفتم ولی بهم وقت ندادن مطمئنم جز کلی قرص چیزی برام نمینوشت .برا همون تو اسلام روایت هست بعد غذا کمی نمک بندازین دهنتون.فعلا که خدا رو شکر خیلی بهترم باید ببینم چن روز دیگه وضعم چطور میشه بازم میگم فقط در حد معمولی نمک مصرف کردم بی نمک بود غذا و من نمک زدم.
ممنونم خدا جونم.آرزوی سلامتی برا همتون دارم.
 تشکر شده توسط : silent , helli , مریم 1361 , غزاله , laleh , pariya1361
سارا جون دارو فقط چهل درصد از عود مریضی جلوگیری میکنه بیشترش دست خودته گلم غذاهای سالم بخور و اصلا خودتو ناراحت نکن استرس واست خوب نیس خیلی مراقب خودت باش از گرما هم دوری کن بقیشو بسپار دست خدا .با آرزوی سلامتی واسه دوستای گلم و همچنین خودمicon_biggrinagreement2
میان هزاران دیروز امروز وشاید میلیون ها فردا فقط یک امروز هست امروز را بخند و شاد باش ...
کدوم سارا ؟ کدوم سؤال ؟ این جوابِ کی و چی بود ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
ناهید جان جواب به پست اول این تاپیک بوده confused
اینجا
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : nahid , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعطیلی ادارات ونرسیدن دارو Mobarz 2 1,217 2020/07/27, 03:29 PM
آخرین ارسال: Mobarz
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,886 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  قطع کردن دارو golemaryam 149 75,484 2018/11/02, 10:33 AM
آخرین ارسال: S.hz
  طول دوره استفاده از دارو min00 76 44,985 2018/03/05, 10:27 PM
آخرین ارسال: hadisss
  تهیه دارو در آمریکا آتوسا یزدانی 3 2,838 2017/06/20, 06:52 AM
آخرین ارسال: hamid
  تایید و تهیه دارو - تعداد نسخه min00 52 29,546 2016/11/09, 03:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  نحوه گرفتن دارو از طریق بیمه تکمیلی طلایی آموزش وپرورش البرز 2 5,440 2016/10/24, 10:37 PM
آخرین ارسال: glassheart
  تغییر دارو 7714 31 18,934 2015/09/19, 09:43 AM
آخرین ارسال: parva
  تزريق دارو و مصرف مسكن liliyam 44 28,609 2014/07/19, 04:09 PM
آخرین ارسال: arezooo82
  نحوه تهیه دارو در ترکیه ؟ minotum 6 7,362 2013/12/06, 04:13 PM
آخرین ارسال: minotum

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست