•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طول دوره استفاده از دارو
سلام
برا اینکه دل هممممممممممممتون بسوزه
بنده از سال87 ام اس دارم و بعد از یک سال و نیم از شروعش،
حالا بگیرید89 دیگه امپول نمیزنمevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : آرزو , سمیرا67 , DavidBili , omid_nejad
خدارو شکر که آمپول نمیزنینinnocent0001.gif
از ترس دیگه نزدینevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : booshveg , DavidBili , omid_nejad
بچه‌ها توروخدا انقدر ناامید نباشد ,من که آینده رو خیلی روشن میبینم,علم با سرعت نور داره پیشرفت میکنه,نگران نباشید ,صبر کنید,امید داشته باشید.
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , موناامیدوار , booshveg , رامنا , kaveh_plus , omid_nejad , ابراهیم , nilo0far
فقط یه جمله !!!
ظاهرا درد نکشیدید که به زدن امپول میگید درد !!!
نه اینکه درد کشیده باشما !! ولی زمانی که بتافرون میزدم یه دورانی ثانیه شماری میکردم تا تزریق بعدیم برسه (‌مدیونم اگه دروغ بگم)
و الان هم گاهی وقتا منتظر دوشنبه ها هستم

زندگی خیلی ساده تر از این حرفهاست . کافیه دیدت به زندگی عوض شه . کافیه با چشم بازتر نگاه کنی
اونوقت میفهمی حتی زدن روزی ۱۰ تا امپول هم درد نیست
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , ghazaaal , محبوب64 , baharan , DavidBili , zenith , omid_nejad , shahrzad.s , arezooo82 , mahdie , mahdiye1989 , OMG! , ayda.m , ahya , fariba 68 , pinkrose , عمومهربان , saba.
بچه ها چرا انقدر ناامیدین اخه ؟؟؟
منم 3 ساله یه روز درمیون دارم میزنم
اما از وقتی نگاه میکنم میبینم چقدر ادم هست که حاضرن روزی ده ها امپول بزنن اما مثل ماها زندگی کنن خیلی راحت باهاش کنار اومدم
گاهی بعضی وقتها مشکلات دیگه داریم و روز امپول و زمان امپولمون هست ربطش میدیم به امپول
اما تورو خدا فقط یه لحظه به خودتون نگاه کنید .... چه فرقی دارید با بقیه ؟؟؟؟؟
وقتی یه امپول کنترل کننده ی حمله است و شما با فکر بد و ناامید بخواین بهش نگاه کنید هیچ فکرشو کردین که اون تاثیر هم ممکنه براتون نذاره ؟؟؟

وای بعضی وقتها یادم که میاد که فکر میکردم چرا ؟ تا کی ؟ برای چی ؟ از خودم خجالت میکشم
میدونید چرا ؟؟؟
چون اصلا تاثیری نداره توی زندگیمون
حالا من یه شب درمیون هم امپول بزنم چه فرقی دارم با بقیه
مثل همه و از خیلی ها بهتر میتونیم زندگی کنیم البته اگر دست از سر خودمون بر داریم و انقدر به بخاطر یه اسم ام اس که بزرگش کردیم به خودمون گیر ندیم وزندگی رو برای خودمون و اطرافیانمون زهر نکنیم

درست فکر کنیم تا بهتر زندگی کنیم icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : یه غریبه , ساناز66 , omid_nejad , arezooo82 , mahdie , OMG! , hamid , عمومهربان , saba. , nilo0far
دکتر منم گفت یکسال میزنی و بعد خلاص! به جون خودم الان بعد از 7 سال ، منتظر پنجشنبه هام که برم سینووکس رو بگیرم.حس میکنم جزئی از من شده .چند سال ازش دور شده بودم..اما الان دوباره با همیم..اصلا اگه قطعش کنم، چجوری خودمو واسه بابام لوس کنم؟ Smile
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : mahdie , hamid , fariba 68 , ابراهیم , فرزانه۶۰ , saba.
دیروز زفتم پیش دکتر صحراییان .... پلاکا ی مغزم بیشتر شده ... نزدیک نخاع . گردنم یکی هم هست ... خسته شدم ... هیچ علائم طاهری من نداشتم انگار خودم خودم و چشم کردم .... شبیه اردک راه می رم الان سر دردم داره داغونم می کنه ... آمپولم حالا حالا ها باید بزنم ... دیگخ نه مامان نه بابا م و دارمم که پشتم باشن .... خودمم و خودم ... اشک می ریزم و می نویسم
 تشکر شده توسط : ابراهیم , mahdiye1989 , FBF , omid_nejad , فرزانه۶۰ , Exhautless , kamal , ساسان , sange sabor , عمومهربان , nilo0far
(2014/02/18, 12:23 AM)negar_negar92 نوشته است: دیروز زفتم پیش دکتر صحراییان .... پلاکا ی مغزم بیشتر شده ... نزدیک نخاع . گردنم یکی هم هست ... خسته شدم ... هیچ علائم طاهری من نداشتم انگار خودم خودم و چشم کردم .... شبیه اردک راه می رم الان سر دردم داره داغونم می کنه ... آمپولم حالا حالا ها باید بزنم ... دیگخ نه مامان نه بابا م و دارمم که پشتم باشن .... خودمم و خودم ... اشک می ریزم و می نویسم

سلام,نگار جان شما 6500 تا دوست ام اس سنتری داری که همه همدردتن ,حالتو میفهمن و یکی از یکی گلتر و باحالتر
عزیزم تو جمع ما بیا , تو دیدارها مسافرتها که تو سایت اعلام میشه شرکت کن,قول میدم,زندگیت عوض شه و دیگه از این حرفا نزنی.
منم 9 ساله 1شب درمیون بتا میزنم,هم تو مغزم پلاک دارم هم تو نخاع ولی خیلی شادم و امیدوار به آینده.
عزیزم یه روز خیلی خوبم میرسه ,اون روز نزدیکه.
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hessam , baron , venoos , FBF , omid_nejad , فرزانه۶۰ , kamal , ساسان , sange sabor , عمومهربان , nilo0far
من یک ماه قبل رفتم پیش دکتر مقدسی بهم گفت اوضاع من بادوسال پیش هیچ فرقی نکرده. الآن هم دارم آمپولام می زنم. بدی این آمپولا اینکه درد بعدش تحملش سخته و عذاب آوره.
کسی را دارم ..
که انقدر برایم کسی هست که
نگاهم دنبال کسی نیست
این را هزاران بار فریاد زده ام و میزنم که دیگر
کسی به چشمانم نمی آید " هرگز "
 تشکر شده توسط : omid_nejad , mahdiye1989 , فرزانه۶۰ , ساسان , sange sabor , nilo0far
فاطمه جان این آمپولا فقط ام اسو تاحدودی کنترل میکنن, وتاثیرش رو زمانی میفهمیم که نزنیم , یعنی شاید زدنش بهترمون نکنه ولی نزدنش بدترمون میکنهconfused2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : فرزانه۶۰ , sange sabor , nilo0far

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عود مجدد ام اس بعد از قطع دارو sara 208 127,084 2023/09/24, 11:24 PM
آخرین ارسال: Mahshidi
  تعطیلی ادارات ونرسیدن دارو Mobarz 2 1,223 2020/07/27, 03:29 PM
آخرین ارسال: Mobarz
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,925 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,293 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,881 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  قطع کردن دارو golemaryam 149 75,978 2018/11/02, 10:33 AM
آخرین ارسال: S.hz
  تهیه دارو در آمریکا آتوسا یزدانی 3 2,859 2017/06/20, 06:52 AM
آخرین ارسال: hamid
Wink به چه دلیلی از چکش در هنگام معاینه استفاده می شود؟ mahdiye1989 10 18,036 2017/05/24, 11:36 PM
آخرین ارسال: سها
  تایید و تهیه دارو - تعداد نسخه min00 52 29,583 2016/11/09, 03:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  نحوه گرفتن دارو از طریق بیمه تکمیلی طلایی آموزش وپرورش البرز 2 5,449 2016/10/24, 10:37 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان