امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صعود به دماوند از دیدگاه وبسایت ها
سلام
خبری که میهن عزیز زحمت کشید و اماده کرد به خاطر مشغله این روزهای من،
در وبلاگم قرار گرفت و لینک اون رو در ام اس سنتر میزارم که سایر دوستانی که این حرکت رو در سایت های خودشون منتشر کردند و میکنند هم ادرس سایتشون رو در این تاپیک قرار بدن

با تشکر از میهن "یه غریبه"

www.hrzrahimi.ir/blog
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : yummy , minoshka , یه غریبه , nahid , FBF , chipchip , paeazan , fireboud , رامنا , neda.n , melody , kaveh_plus , شيدا رها , shahrzad.s , hamdam , kheiri.mahdi , امین , Aram
دوست عزیزمون خانم همدم هم در وبلاگشون مطلبی نوشتن که موجب انرژی مضاعف در همه بچه های کوه میشه
ممنون از مطلب خوبتون

http://hamdam2002.blogfa.com/post-932.aspx
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid , paeazan , yummy , Pooya.N , chipchip , FBF , nahid , رامنا , neda.n , یه غریبه , kaveh_plus , hadisss , محدثه , شيدا رها , shahrzad.s , hamdam , kheiri.mahdi , امین , Aram , minoshka
ورزش نیوز، مرجع اخبار و رویدادهای ورزشی نیز با عنوان "صعود به یاد ۳ کوه نورد ایرانی" به این موضوع اشاره کرده است:

http://www.varzesh-news.com/web/news/214...9%86%DB%8C
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : hadisss , fireboud , hamid , محدثه , رامنا , یه غریبه , paeazan , FBF , شيدا رها , shahrzad.s , nahid , hamdam , chipchip , kheiri.mahdi , امین , Aram , minoshka
اینا یی که میخونید نوشته های مینو ( مینوشکای عزیز دلم ) تو وبلاگشه برای صعود دماوند ، حیفم اومد نخونید این همه مهربونی رو ، مینوی عزیزم همه مون ازت ممنونیم برا این همه حس خوب و مثبت
خودتون برید و در وبلاگش این دو یادداشت رو بخونید :
http://www.yotab-51.blogfa.com/

فرشته های بی بال سرزمینم
سلام
دوستان بهتون گفته بودم که از وقتی که با ام اس اشنا شدم  امهای دوست داشتنی وارد زندگیم شدن که
همه شون ادمهای موفقی هستن گفته بودم بهتون نشون میدم که ادمهایی که دارن با ام اس زندگی میکنن
ادمهای بسیار موفقی هستن .
نمونه اون ادمها رو الان تو این عکس دیدین . دوستانی که دارن با همین بیماری زندگی میکنن
دوستای عزیزمون تصمیم گرفتن که  برن و قله دماوند و فتح کنن  تا به همه نشون بدن که ام اس
نمیتونه جلوی  ما ها بایسته .
از صمیم قلب براشون ارزوی موفقیت دارم
......
فرشته های زمینی
خدایا قدمهایشان را محکم کن و استوار
خدایا فرشتگانم را به تو میسپارم
همانهایی که میخواهند به تمام دنیا نشان دهند که  وقتی پای
توکل به تو در میان است هیچ چیز نمیتواند جلودار اراده
خلیفگانت بر روی زمین باشد
همانهایی که به من اموختند میشود با ام اس زندگی کرد
میشود شاد بود وعاشقانه تو را فریاد زد
خودت یاریشان کن
معبود مهربانم
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : paeazan , fireboud , hamid , chipchip , kheiri.mahdi , Nooranta , یه غریبه , sargol , امین , پروانه , Aram , FBF , شيدا رها , hamdam , minoshka

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  صعود به یاد 3 کوه نورد ایرانی fireboud 3 3,750 2013/08/08, 01:23 AM
آخرین ارسال: paeazan
  سیناژن حامی صعود گروه کوهنوردی ام اس سنتر به دماوند hamid 1 2,134 2013/08/07, 09:00 AM
آخرین ارسال: نازی ی
  صعود تیم کوهنوردی انحمن ام اس آذربایجان غربی به قله سبلان parisa2011 6 4,877 2012/10/10, 10:47 PM
آخرین ارسال: ارزو

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست