امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما هم بی ارده به یک نقطه خیره میشید؟
من هم نظرم اینه که بی خیال از کنار این موارد نگذرید.
این که بعضی دوستان میگن ما هم گاهی غرق در افکارمون میشیم و... با اون موردی که آدم نتونه کنترل و اختیار گردش چشمش رو داشته باشه و همراه با درد چشم و ... باشه تفاوت داره.
من هم دیدم کسانی رو که دچار چنین مشکلی میشن و با دارو کاملا رفع میشه.فقط باید نگران نبود و در عین حال جدی گرفت.چون اصلا ارزش نگرانی نداره ولی ارزش مراجعه به دکتر و رها شدن از این وضعیت رو داره. هر مشکلی راه حلی داره .امیدوارم که مشکل همه ما حل شه.icon_questionicon_question
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , Sina , warrior , *sharzad.s* , sara.i , شهرزاد , shaytoon , مریییم
منم خیلی وقتا بی اینکه به چیز خاصی فکر کنم فقط نیستم یه جورایی تو افق محومconfused
دوستام بم میگن کجایی نیستی؟evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
حالا من laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : shaytoon , مریییم
برا منم خیلی پیش میاد
سرکلاس تو خیابون تو خونه
یبار که به چهره یکی از اقوام تو خیابون خیره شدم بعد باهاش سلام و احوال پرسی هم نکرده بودم
انقدر بدش اومد که الان منو میبینه بهم نگاه هم نمیکنه
 تشکر شده توسط : shaytoon , omid_nejad , عسل راد
(2014/06/07, 08:54 PM)مریییم نوشته است: برا منم خیلی پیش میاد
سرکلاس تو خیابون تو خونه
یبار که به چهره یکی از اقوام تو خیابون خیره شدم بعد باهاش سلام و احوال پرسی هم نکرده بودم
انقدر بدش اومد که الان منو میبینه بهم نگاه هم نمیکنه

این مواردی ک میگن برای همه انسانها پیش میاد ک بهش میگن فکرو خیال پس بیخود رو خودتون عیب نذاریدAngelTongue
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
من شنیدم که کمبود ویتامین باعث این موضوع میشهconfused
البته ربطشو نمیفهممicon_cry
خدایا شکرت....
سلام سارا ، منم اینطور میشم علاوه بر اون خیلی هم کم حرف شدم جوری که همه نگران شدن و اعتراض میکنن.
منم همیشه بعد از پالس تراپی اینجوری میشم خیلی کم حرف میشم وبه یک نقطه خیره میشم .
این جور مواقع دکترم به من قرص ضد افسردگی میده بعد از ی مدت خوب میشم.
 تشکر شده توسط : s.omid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست