امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما هم بی ارده به یک نقطه خیره میشید؟
دوستان عزیز من یک مدتی هست که بی اختیار چندین بار در طول روز بدون اینکه فکرم مشغول باشه به یک جا خیره میشم و زل میزنم و حس میکنم چشمام سیاهی میره و به هیچ عنوان تمرکز ندارم این اتفاق خیلی تکرار میشه اطرافیانم هم متوجه این حالت شدن خیلی نگرانم... برای شما هم این حالت پیش اومده ؟فکر می کنید از عوارض بیماریمون باشه؟؟لطفاً راهنمایی کنید ممنونم
بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
 تشکر شده توسط : seyyed reza , ساغر , رضا محمدی ها , فرناز , naz.gigili , رنگین کمان , saba. , Ermia
من هم بعضی موقع ها که افکارم مشغول باشه یا کمی عصبانی بشم و حالت خسته گی داشته باشم به نقطه ای خیره میشم
به نظر من همش به عصاب مربوط میشودconfused2confused2confused2confused2confused2confused2
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , sara.i , saba.
فکر نمی کنم ربطی به ام اس داشته باشه واسه هر کسی ممکنه پیش بیاد
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , sara.i , seyyed reza , TootFarangi , naz.gigili , Saina , edarzi
من اون اوایل بعد از پالس تراپی این حالت رو داشتم البته به یک جای خاص خیره نمیشدم ولی یه جورایی کنترلش از دستم در میرفت ولی بعدش خوب شدم خودم فکر میکنم به خاطر کپسولای گاباپنتین بود
البته شایدم اشتباه فکر میکردم ها...
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : sara.i , seyyed reza
(2012/01/05, 10:52 AM)ساغر_س نوشته است: فکر نمی کنم ربطی به ام اس داشته باشه واسه هر کسی ممکنه پیش بیاد
امیدوارم همینطور باشه که شما گفتی آخه من قبلاً اینطوری نبودم و الان نمیتونم این حالت رو کنترل کنم

(2012/01/05, 11:00 AM)مولتی ام اس نوشته است: من اون اوایل بعد از پالس تراپی این حالت رو داشتم البته به یک جای خاص خیره نمیشدم ولی یه جورایی کنترلش از دستم در میرفت ولی بعدش خوب شدم خودم فکر میکنم به خاطر کپسولای گاباپنتین بود
البته شایدم اشتباه فکر میکردم ها...
بله من هم شبیه این حالت رو دارم دقیقاً مثل چیزی که شما میگید یعنی کنترل نگاه و تمرکزم از دست میره دیر هم به حالت قبل برمی گردم

بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
من هم همين مشكلات رو دارم و مشكل عدم تمركزم خيلى بيشتره، بعضى وقتا واقعاً از دست خودم عصبانى ميشم. به دكترم گفتم بهم omega3 داد ، البته الان كه چند ماهه مصرف ميكنم هيچ تاثير خاصى نداشته.angry2
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : seyyed reza , sara.i , saba.
(2012/01/05, 08:57 AM)sara.i نوشته است: دوستان عزیز من یک مدتی هست که بی اختیار چندین بار در طول روز بدون اینکه فکرم مشغول باشه به یک جا خیره میشم و زل میزنم و حس میکنم چشمام سیاهی میره و به هیچ عنوان تمرکز ندارم این اتفاق خیلی تکرار میشه اطرافیانم هم متوجه این حالت شدن خیلی نگرانم... برای شما هم این حالت پیش اومده ؟فکر می کنید از عوارض بیماریمون باشه؟؟لطفاً راهنمایی کنید ممنونم

عزیزم سعی کن به اعصابت مسلط باشی و به خوشی ها فکر کنی و به این مورد خاص فکر نکن.
تا جایی که من میدونم و تجربه کردم این مورد میتونه علامتی از افسردگی باشه که امیدوارم در مورد شما ناشی از مورد دیگه ای باشه
 تشکر شده توسط : TootFarangi , sara.i
آخ آخ دست گذاشتی رو دلم
امان از تمرکز... یه لحظه هم حواسم یه جا نیست
چشمامم اونطوری میشه گاهی اوقات اما آخه چی بگم به دکتر؟confused2
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : naz.gigili , sara.i , saba.
سارا جان مشکل زیاد حادی نیست
میبینی که خیلی از دوستا این و تجربه کردن
ولی به هر حال بهتره به دکی جونت یه ندا بدی
و حالا جدی بودن رو بزاریم کنار ... دو قشر خاص این و زیاد تجربه میکنن
۱ - اونایی که زیاد فکر میکنن
۱ - اونایی که عاشق شدن ... این دسته افراد نه تنها چشماشون بلکه عقل و هوش و همه چی فقط به یه نقطه خیره میشه ... متاسفانه این مورد وو هیچ دکتری نمیتونه حل کنه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : غزل , naz.gigili , seyyed reza , sara.i , parastoo joon , arezoo_azizi , *sharzad.s*

عزيزم اگه منظورت اينه كه مثلا چند لحظه كلا نمي دوني كجا هستي(حالتي كه منم خيلي كم دارم )،حتما برو دكتر چون دكتر من معتقده مشكل كمي نيست

تشکر شده توسط : ارزو , naz.gigili , sara.i

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان