•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس
(2014/01/13, 07:11 PM)OMG! نوشته است:
(2014/01/13, 10:51 AM)الی کوچولو نوشته است:
(2014/01/12, 10:44 PM)OMG! نوشته است:
(2014/01/12, 05:40 PM)yas نوشته است: یعنی شما اول لیسانس گرفتید بعد رفتید دنبال دندانپزشکی منم دوست دارم همینکارو بکنم البته پزشکی ولی من تقریبا 8 سالی هست لیسانس گرفتم و سه بار ارشد قبول شدم ولی بخاطر اینکه علاقه ای به رشتم ندارم و بازار کار خوبی نداره و بیکارم دوست دارم برم رشته مورد علاقم رو بخونم ولی چطور قبول شم الله اعلم اونم دولتی
حتما شما تازه لیسانس گرفتی و بعد نشسته خوندی
بهرحال خوش بحالت

شرایطمون خیلی شبیه همهagreement2 تازه من فوقم گرفتم و بازم بیکارمangry شاید باید بشینیم باهم درس بخونیم. ولی میدونی من یه کم تنبلم حوصله ندارم یه عمر درس بخونم تا پزشک بشمrolleyes

آخ جون! خوشحالم که با افرادی آشنا شدم که مثل من فکر میکنند!
من هم تصمیم دارم بخونم برای پزشکی!

فکر کنم آخرشم خودمون مجبور باشیم راه درمان این بیماری رو پیدا کنیم ashamed0006.gifsmiling

بله حق با شماست!
اتفاقاً من از وقتی ام اس گرفتم در این تصمیم مصمم شدم!
ولی مشکل اینجاست که من رشته ام ریاضی بوده و الآن سال سوم یه رشته مهندسی هستمsmiling
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : OMG!
منم رشته م ریاضی بوده. خیلیا رو می شناسم که بعد از خوندن مهندسی ول کردن و رفتن سراغ پزشکی. حتی چند سال پیش یه طرحی بود که به فارغ التحصیلای ممتاز رشته های مهندسی(با هزار تا شرط) اجازه ی ادامه تحصیل در رشته های پزشکی رو می دادند نمیدونم جزئیات طرحش چی بود و آیا هنوزم هست یانه؟ ولی خب محدودیت سنی زیر 25 سال داشتSmile (16)

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
بچه ها من دیدم سنجش نوشته انتقالی برای بیماری خاص بهشرطیه که مریضیت قبل انتخاب رشته مشخص نباشه
دوم اینکه من کارشناسیم تمومه ارشد دارم میخونم شنیدم برا ارشد هم اصلا انتقالی نمیدن ارشدی داریم انتقالی بگیره؟؟/لطفا اگه هست بگه اگه خصوصی پیام بده لطف میکنه
salam be man mehman daem dadan
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

بچه ها من به سوالم کسی جواب نداد هااااااا
برای مقطع ارشد با این شرط ک سنجش گفته که اگه مشکل قبل انتخاب شهر باشه پذبرفته نیست
میشه کنکور ارشد شرکت کرد شهر دیگه آورد و ترم اول انتقالی یا مهمان دائم گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون ک جواب میدین به من
عزیزم چون بیمار خاص هستی حتما بهت انتقالی میدن
فقط کارت عضویت حتما باید داشته باشی
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
منم انتقالی گرفتم البته واقعا اینجورش رو هیج جا ندیده بودم!با اینکه الان تو کلاسمون کلی مهمان وانتقالی داریم (به بهانه ی مختلف!)اما دانشگاه اصفهان واقعا من هر چی اصرار کردم قبول نکردن با اینکه بیماری خاص از شرایط انتقالی بود!متاسفم واقعاangry2angry2angry2angry2angry2
دست آخر مثل بقیه از بند پ استفاده کردم !
 تشکر شده توسط : FBF , helli
سلام دوستان ببخشید میدونم تاپیک تکراریه و قبلا بحثش شده
ولی من امروز زنگ زدم وزارت علوم چیزی که گفتن اینه که انتقالی شرایطش واسه ارشد خیلی فرق داره با کارشناسیconfused2
دوما چون بیماریت قبل از انتخاب شهر دیگه مشخصه و میتونستی نزنی و مشکل داشتی خب نری پس ردangry3angry3
کسی هست تو کارشناسی ام اس بگیره بعد واسه ارشد شهر دیگه قبول شه بتونه انتقالی به شهر خودش بگیره؟Huh
ممنون
اگه کسی هم اطلاعات جامع داره خصوصی بگه ممنونش میشویمsadsad
وای اینقد خودتو اذیت نکن توروخداangry3
ببین بهترین کار اینه ی پارتی گردن کلفت پیدا کنی سه سوت انتقالی جواب میدهicon_biggrin
به جون خودم چند روز قبل به چشم خودم دیدم.آی چقد پارتی خووووووووووووووبهwink2
......
سلام دوس عزیز
یعنی ازاد بود واسه غیر انتفاعی انتقالی گرفته؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شرایط انتقالی شغلی بخاطر ام اس farbodm 5 3,647 2016/02/14, 10:39 PM