•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس
(2011/10/01, 02:07 PM)yas نوشته است: با سلالم ببخشید بچه ها یه سوال فوری برام پیش اومده من چندین بار ارشد قبول شدم و نرفتم

ولی اینبار اگه بخوام برم کمکم کنید باید چه کنم ؟

من مثلا ارشد یه شهری قبول شدم که نمیخوام برم اونجا و میخوام انتقالی بگیرم برای شهر همجوار و نزدیکمون که بعدا بریم اونجا زندگی کنیم خب دکتر بهم گفته میتونم بهت نامه بدم بخاطر بیماریت ولی نمیدونم انتقالی میدن یا نه ؟
دانشگاه هم میگه باید ترم اول رو بخونی و بعد اگه بهت بدن میتونی بری من اصلا هیچی نمیدونم در این مورد میتونید بهم کمک کنید اصلا باید برم مهمان بشم نشم انتقالی بهم میدن نمیدن ؟ خب میگم من ام اس دارم ولی نمیدونم ترم بعدها چه ود confused2confused2

سلام
واسه من ئانشجوی کارشناسی ام . به خاطر ام اس اول بهم 2 ترم مهمانی دادن از این ترم هم انتقالی شدم.
سلام.کسی اگه بخشنامه در مورد انتقال داره بزاره تو سایت یه حداقل آدرس سایتشو یا ادارشو بده بریم دنبالش خیلی بهتره.پوسیدم تو اهواز.sadsadsadsad
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
تو اهواز را نمی دونم کجا بری ولی برین انجمن ام اس کارت عضویت بگیرین اونو که ببرین دانشگاه حتما بهتون انتقالی میدن
بدون هیچ دردسری
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
(2013/12/15, 10:47 AM)saeid نوشته است: تو اهواز را نمی دونم کجا بری ولی برین انجمن ام اس کارت عضویت بگیرین اونو که ببرین دانشگاه حتما بهتون انتقالی میدن
بدون هیچ دردسری

کارت دارم.رفتم دانشگاه گفتن تو که ام اس داشتی نمیزدی اهوازو.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
[size=small]
(2011/10/01, 02:07 PM)yas نوشته است: با سلالم ببخشید بچه ها یه سوال فوری برام پیش اومده من چندین بار ارشد قبول شدم و نرفتم

ولی اینبار اگه بخوام برم کمکم کنید باید چه کنم ؟

من مثلا ارشد یه شهری قبول شدم که نمیخوام برم اونجا و میخوام انتقالی بگیرم برای شهر همجوار و نزدیکمون که بعدا بریم اونجا زندگی کنیم خب دکتر بهم گفته میتونم بهت نامه بدم بخاطر بیماریت ولی نمیدونم انتقالی میدن یا نه ؟
دانشگاه هم میگه باید ترم اول رو بخونی و بعد اگه بهت بدن میتونی بری من اصلا هیچی نمیدونم در این مورد میتونید بهم کمک کنید اصلا باید برم مهمان بشم نشم انتقالی بهم میدن نمیدن ؟ خب میگم من ام اس دارم ولی نمیدونم ترم بعدها چه ود confused2confused2

در شرایط عادی دانشجو باید یه ترم بخونه تا تازه دانشجوی یه دانشگاه بحساب بیاد و بتونه انتقالی بگیره ولی ما ها رو چون شرایطمون فرق میکنه یه استثناهایی برامون قائل میشن . من سال 90 ارشد قبول شدم نرفتم مرخصی هم نگرفتم و رزرو هم نکردم ولی سال 91 پشیمون شدم حیفم اومد زحمتحایی رو که کشیدم ندیده بگیرم دنبالشو گرفتم با اینکه دانشگاه دولتی بود ولی موفق شدم ثبت نام کنم البته باید از هفت خوان رستم بگذری . حالا مطمئن نیستم ولی ممکنه شما هم بتونید انتقالی بگیرید .
 تشکر شده توسط : hamid , همسر یک قهرمان
سلام گلم من نتونستم کامل بخونم فقط بهتون بگم حواست باشه یه جور نشه که حین انجام این کارایی که میکنی بگن به خاطر مشکل پزشکی و از این حرفا آخه اگه

این جور شد بازار کار بهت گیر میده خب منم تقریبا مثل خودتم لیسانسم و گرفتم اما امتحان دادم دندان پزشکی دولتی بهترین دانشگاه رو قبول شدم اما بخاطر این

سوزنای الکی یه ترم رو مرخصی گرفتم ببینم باید چی کار کنم تا 10 بهمن ببینم چی میشه ...........agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2HuhHuhHuhHuh
 تشکر شده توسط : OMG!
یعنی شما اول لیسانس گرفتید بعد رفتید دنبال دندانپزشکی منم دوست دارم همینکارو بکنم البته پزشکی ولی من تقریبا 8 سالی هست لیسانس گرفتم و سه بار ارشد قبول شدم ولی بخاطر اینکه علاقه ای به رشتم ندارم و بازار کار خوبی نداره و بیکارم دوست دارم برم رشته مورد علاقم رو بخونم ولی چطور قبول شم الله اعلم اونم دولتی
حتما شما تازه لیسانس گرفتی و بعد نشسته خوندی
بهرحال خوش بحالت

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
(2014/01/12, 05:40 PM)yas نوشته است: یعنی شما اول لیسانس گرفتید بعد رفتید دنبال دندانپزشکی منم دوست دارم همینکارو بکنم البته پزشکی ولی من تقریبا 8 سالی هست لیسانس گرفتم و سه بار ارشد قبول شدم ولی بخاطر اینکه علاقه ای به رشتم ندارم و بازار کار خوبی نداره و بیکارم دوست دارم برم رشته مورد علاقم رو بخونم ولی چطور قبول شم الله اعلم اونم دولتی
بهرحال خوش بحالت

شرایطمون خیلی شبیه همهagreement2 تازه من فوقم گرفتم و بازم بیکارمangry شاید باید بشینیم باهم درس بخونیم. ولی میدونی من یه کم تنبلم حوصله ندارم یه عمر درس بخونم تا پزشک بشمrolleyes
(2014/01/12, 10:44 PM)OMG! نوشته است:
(2014/01/12, 05:40 PM)yas نوشته است: یعنی شما اول لیسانس گرفتید بعد رفتید دنبال دندانپزشکی منم دوست دارم همینکارو بکنم البته پزشکی ولی من تقریبا 8 سالی هست لیسانس گرفتم و سه بار ارشد قبول شدم ولی بخاطر اینکه علاقه ای به رشتم ندارم و بازار کار خوبی نداره و بیکارم دوست دارم برم رشته مورد علاقم رو بخونم ولی چطور قبول شم الله اعلم اونم دولتی
بهرحال خوش بحالت

شرایطمون خیلی شبیه همهagreement2 تازه من فوقم گرفتم و بازم بیکارمangry شاید باید بشینیم باهم درس بخونیم. ولی میدونی من یه کم تنبلم حوصله ندارم یه عمر درس بخونم تا پزشک بشمrolleyes

آخ جون! خوشحالم که با افرادی آشنا شدم که مثل من فکر میکنند!
من هم تصمیم دارم بخونم برای پزشکی!
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
(2014/01/13, 10:51 AM)الی کوچولو نوشته است:
(2014/01/12, 10:44 PM)OMG! نوشته است:
بهرحال خوش بحالت

آخ جون! خوشحالم که با افرادی آشنا شدم که مثل من فکر میکنند!
من هم تصمیم دارم بخونم برای پزشکی!

فکر کنم آخرشم خودمون مجبور باشیم راه درمان این بیماری رو پیدا کنیم ashamed0006.gifsmiling

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...