•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس
(2013/05/06, 12:07 PM)arezooo82 نوشته است: منم از طریق ام اس واسه دانشگاه انتقالی گرفتم.فقط اونا یه کمیسیون پزشکی میذارن که دکتر خودشون هم اونجاست..از ام اس میپرسن و هی میپیچونن که اگه داری دروغ میگی اشتباه کنی! ولی در نهایت انتقالی میدن!
سلام
شما قبل از اینکه دانشگاه قبول بشی به این بیماری مبتلا شدی یا بعدش؟
آخه یه قانونی برای متاهل ها هست که اگه قبل از این که دانشگاه قبول شدند ازدواج کرده باشند به اونها انتقالی نمیدن! گفتم شاید ام اس هم همینطور باشهSmile (16)

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
(2013/05/06, 08:17 PM)الی کوچولو نوشته است: سلام
شما قبل از اینکه دانشگاه قبول بشی به این بیماری مبتلا شدی یا بعدش؟
آخه یه قانونی برای متاهل ها هست که اگه قبل از این که دانشگاه قبول شدند ازدواج کرده باشند به اونها انتقالی نمیدن! گفتم شاید ام اس هم همینطور باشهSmile (16)

من دقیقا سر جلسه کنکور دست راستم کامل بی حس شد! یادمه جوابارو به زور زدم!چند ماه هم طول کشید تشخیص بدن ام اسه! البته خودم فهمیده بودم ام اسه!بعدش هم تو بیمارستان بودم جواب کنکور اومد! ولی تو کمیسیون پزشکی اصلا به تاریخ تشخیص بیماریم دقت نکردن!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : شفا یافته
الان دقیقا کی میخواد انتقالی بگیره؟

برای کمیسیون اصلا نگران نباشید فقط اگه دانشگاه مقصد از دانشگاه های تاپ تهران باشه یکمی مقصد رو معدل بهتون گیر میده وگرنه مبدا و کمیسیونش اسم بیماری رو ببینن همون لحظه موافقت میکنن من دوبار درخواست دادم و تو کمیسیون انتقال موافقت شد-البته نرفتم- اصلا هم ازم سوالی نپرسیدن
تا اونجا که من میدونم اصلا با دانشجو کار ندارن مدارک رو نگاه میکنن حالا شاید دانشگاه ها فرق داشته باشه .

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : hessam , شفا یافته
من پیگیر نحوه انتقالی هستم گفتن باید توی سامانه وزارت علوم ثبت نام کنی که ظاهراً اردیبهشت ماه هر سال این امکان فراهم میشه و توی اون درخواست میتونی مشکلت رو بنویسی تا بررسی کنن و دستور انتقالی رو به دانشگاه مورد نظر بدن البته این نحوه بررسی و اینکه چه مدارکی باید ارائه بشه من ازش بی خبرم چون هنوز اقدام نکردم confused2
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
 تشکر شده توسط : شفا یافته , paeazan
من برای فوق اقدام کردم ولی فقط یک ترم میهمان میدن
اتفاقا برای فوق با انتقالی دایم از همون ترم اول با وجود بیماری ام اس موافقت میکنن.
من این حرفها از شنیده هام نیست بلکه خودم تجربه اش کردم البته برای دانشگاه ازاد!
اینکه برای واحدهای دانشگاهی تاپ تهران معدل رو مدنظر قرار میدن ،اطلاعی ندارم.
ولی من علوم تحقیقات شهر دیگه قبول شده بودم که همون روز وترم اول درخواست دادم بیام تهران مرکز که توی واحدهای دانشگاه ازاد واقعا واحد قوی و در حد دانشگاههای سراسری و شایدم بهتر ازاوناست، و خیلی راحت خیلی خیلی راحت ومحترمانه موافقت شد(بهتره بگم نه پارتی داشتم و نه مسئله دیگه، خودم تک و تنها رفتم ودر خواست کتبی نوشتم)
سخت نیست فقط دقت وپشتکار میخاد هر کاریicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : شفا یافته , paeazan , naarin.p
منم ظرف یه ماه انتقالی کامل گرفتم
خیلی راحت فقط کارتم را که بردم موافقت کردن
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : شفا یافته , paeazan
کارت چی بردید؟
من رفتم مرکز آزمون مدارکم رو دادم، کمیسیون هم نداشت گفتن برو ترم اول رو میهمان بگیر بعد هی تمدید کن موافقت میکنیم
کارت ام اسم اون کارت سفیدی که شماره ی عضویتم هست
مگه انجمن به شما نداده
همون که با انگلیسی بزرگ نوشته MS
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : دربند
هه هه نه نرفتم بگیرم، گفتن یکماه دیگه بیا منم نرفتم گفتم به چه درد میخوره
فقط از انجمن نامه گرفتم واسه دانشگاه

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7