•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس
پس بیخیال انتقالی بشو
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
شدم
آخه دیگه حس و حال درس خواندن هم ندارم که آخرش چی بشه rolleyes تک فرزندم، ازدواج هم که نمیکنم بچه دارشم، میشینم تا آخر عمر مفت خوری میکنم. والا ارث که نمیخوام بذارم laughing3
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان
وای مانیا مردم از خنده laughing3 دختر انقدر سخت نگیر love51
پس چرا رفتی دنبال انتقالی؟
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : saeid
آخه همسر یک قهرمان نداشتم confused
رفتم چون گفتم به گوش همسر سابقم برسه بسوزه ولی بعد گفتم اون براش مهم نیست که من هنوز مخم کار میکنه، حوصله نداشتم تا آمل برم برای ثبت نام
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان
از راهنماییهای دوستان بخصوص شکلات عزیز ممنونم. خیلی به دردم خورد.

این نکته را هم باید در نظر گرفت که به شخصی که مراجعه می کنید، یه کارمند هست (در هر سمتی هم که باشه). بنابراین براحتی میتونه سلیقه ای رفتار کنه.

اگر چنین قانونی هست باید پیگیر شد و به نتیجه رسید تا جایی که حتی اون شخصی که جواب سربالا داده مورد مواخذه قرار بگیره.

دوستی دارم که نابیناست (بیماری مادرزادی داشته که به مرور نابینا شده) و بقدری فرد قوی و پیگیر هست که گاهی بهش میخندیم و میگیم بخشنامه ها را حتی قبل از تصویب خبر داره و همیشه همه حقوق قانونیش را دریافت میکنه.

در کار اداری فقط باید پیگیری کرد.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : shokolat
سلام دوستان . کسی تجربه انتقالی تو مقطع دکترا را داره؟ دانشگاه دولتیSmile
(2013/10/09, 07:03 PM)e.ehsan نوشته است: سلام دوستان . کسی تجربه انتقالی تو مقطع دکترا را داره؟ دانشگاه دولتیSmile

تو مقطع دکتری که انتقالی مفهومی نداره !!!!
شما دانشجویی یا قصد دارید ؟؟
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

اگه انتقالی بگیرم توی پرونده تحصیلیم ثبت می شه؟ از جهت کار مشکلی پیش نمیاد.آخه من دوست ندارم بعدها کسی بفهمه

(2011/10/01, 10:07 PM)melody نوشته است: ياس عزيز من هم انتقالي گرفتم
مدارك پزشكيمو به كميسيون پزشكي دانشگاه دادم و بعد اونا ديدن و تاييدش كردن و بهم انتقالي دائم دادنwink2
من ورامين قبول شده بودم ولي وقتي مدارك پزشكي رو ديدن انتقالي براي تهران دادن تا نزديك خونمون باشم

سلام مهشید عزیز. در مورد انتقالی سوال دارم از شما.
شما که انتقالی گرفتین می دونی که آیا ms تو پرونده تحصیلیمون قید می شه یا خیر؟ مشکلی برای آینده کاریمون به وجود نمیاد؟ آخه من دوست ندارم کسی بدونه من ام اس دارم. می خوام بی سروصدا منتقل بشم. خواهش می کنم هرچی زودتر جوابمو بدید وقتم خیلی کمه.
ممنون ومتشکرم
 تشکر شده توسط : melody
سلام مهشید عزیز. در مورد انتقالی سوال دارم از شما.
شما که انتقالی گرفتین می دونی که آیا ms تو پرونده تحصیلیمون قید می شه یا خیر؟ مشکلی برای آینده کاریمون به وجود نمیاد؟ آخه من دوست ندارم کسی بدونه من ام اس دارم. می خوام بی سروصدا منتقل بشم. خواهش می کنم هرچی زودتر جوابمو بدید وقتم خیلی کمه.
ممنون ومتشکرم
[/quote]
فريبا جان تا اونجا كه من ديدم و ميدونم دليل انتقالي قيد نميشه اگر انتقال دائم هم باشي دانشجوي همون دانشگاه ميشي و ديگه كسي با انتقالي و اين حرفا كاري نداره
عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question

سلام من واسه ام اسم انتقالی گرفتم Smile
دانشگاهمم آزاده و مقطغه کارشناسی تحصیل میکنم
بعید میدونم تو پرونده ام چیزی در این مورد درج شده باشه
چون یکی از مسئولینِ ثبت نام هم دلیل انتقالیمو پرسید ازم
اگه تو پروندم بود نمی پرسید دیگه ...
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : melody

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی