•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس
(2011/10/02, 02:14 PM)Milo نوشته است: اما در مورد پزشک باید خدمت شما عرض کنم بعله پزشک داره اونم چه کادری سخت گیرتر از کمسیون پزشکی برای دریافت آمپولها confused پوست کله ات رو می کنن می خوان بهت یک چیزی بدن ، پزشک عمومی که نیستن !!!
یک چیزی تو مایه های پزشک قاونی می مونه ولی بهترن اونقدر هم بد نیستن البته smiling
مشکلت رو می برن کمسیون ( اگـــــــــــــــــــــر قرار باشه ببرن کمیسیون !!! ) مطرح میشه مدارک پزشکیت رو بررسی می کنن و بعد هم برات نامه انتقالی/مهمان میدن دیگه مشکلی نیست.
love51

البته همه دانشگاهها کمیسیونشون اینطور که میلو میگه نیس

من وقتی دانشجو بودم ام اس نداشتم
2 بار هم انتقالیم جور شد ولی دچار حماقت مزمن شدم نرفتم!
کمیسیون ما همون جلسه گروه بود بعدش که تایید میشد میرفت آموزش کل معاون آموزش کل نظر میداد.
من ITP داشتم.البته خوب شده بودم ولی اونا چی میفهمیدنlaughing3
تا میدیدن مهر فوق تخصص خون پاشه سریع کار رو ردیف میکردن.

توصیه من:اگه انتقال به مقصد واقعا مفیده,حتما این کارو انجام بده.
موفق باشی یاسی جون
حالا سوال خودم:

تا حالا کسی به روزانه تهران(به دلیل ام اس) منتقل شده؟
آخه میگن باید شهریه شبانه رو پرداخت کنن حتی اگه موردشون تو اون 3 تا مورد انتقال باشه!!!!!!!!!!!!!
3 مورد انتقال:
فوت والدین
ازدواج
بیماری

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

با سلام من رفتم و اومدم

روز دوشنبه که اونجا قرار بود ثبت نام کنن تا اخر هفته ما صبح دوشنبه حرکت کردیم شب اونجا بودیم
دانشگاه رو دیدم علوم و تحقیات رو

استرس داشتم ولی انگاری میدونستم چی میشه
خلاصه خوابیدم و فردا بیدار شدم و زود رفتیم دانشگاه به هر کی میگفتم چی خوندی هر کی یه رشته خاصی بود میگفت من از اینجا اومدم دو ساعت راهه تو از کجا اومدی میگفتم از اینجا یه روز تو راه بودم میگفتم وای

خلاصه بماند وقتی کارای ثبت نام کردیم رفتم با رییس دانشگاه حرف زدم گفت نخیر ترم اول عمرا انتقالی بدیم بعدشم اگه بخاطر چیزی باشه باید بره شهر خودش از این حرفا کلی حالم گرفته شد

و ................. خوابگاه نداشت پر شده بود کلاساش وسط هفته بود خلاصه همه چی دست به دست هم داد
تا من منصرف شم و شماره دانشجوییم رو که داده بودن رو پس بدم و دست خالی برگردم به خانوادمم گفتم من ناراحت نشدم چون تازه فهمیدم به رشتم علاقه ندارم که بخوام برم ارشدشو بخونم و بیخیال ..........................
پدرم یه حرف خوبی زد گفت تو بیماریت رو 4 ساله از همه پنهان کردی بعد میخوای بری بیای بالاخره جایی که هستی شرده و راه بندون بعد چیکار میکنی ؟

اگه اینطور باشه باید همه بفهمن تازه برا انتقالی گرفتم پرونده رو با تمام مشخصات و ام ار ایها میفرستن شهر بعدی و میشی گاو پیشونی سفید
منم که حساس
و هیچ وقت اون شخصیکه یه بار بهم اشاره کرد و منو به خانوادش نشون داد گفت فک کنم دکتر گفته اینم ام اس دره رو فراموش نمیکنم دوست ندارم تکرار بشه badtaste
فکر نکنم ام آرآی بخوان یا اون رو جایی بفرستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!confused2

چمدونم!!!!!!
از علوم تحقیقات میخوای بری شهر خودتون؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

نه عزیز کاملا منصرف شدم بخاطر اینکه این بیماری رو. کسی نفهمه خیلی موقعیتها رو از دست دادم البته خب علاقه ای هم نداشتم بخاطر این پنهانش میکنم چون ایشالله سال دیگه برا همیشه دارو رو قطع میکنم پس لزومی نمیبینم همه بفهمن N_aggressive (35)
من ترم اول رو بصورت مهمان تو شهرمون خوندم ،ترم بعد هم انتقالب گزفتم اومدم شهر خودمون
ببین من یه نامه دادم سازمان مرکزی و درخواست انتقالی کردم.بعد اونا یه جلسه گذاشتن رفتم.واااااااای خیلی بد بود مثل بازجویی بود
چند نفر بودن همش تند تند سوال می پرسیدن که اگه دروغ میگم اشتباه کنم و متوجه شن.ام آر آی و کارت ام اس رو ازم خواستن.دادم نگاه کردن و گفتن مریض بودی چرا شهر دور زدی؟گفتم اون موقع مریض نبودم بعد از کنکور مریض شدم.گفتن خوب پاشو برو جوابش رو تو سایت میزنیم.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
پس چرا هیچکدوم از این مواردی که شماها گفتین برای من پیش نیومد؟یه ذره بچه ها جای بزرگ کردن قصیه منصفانه نگاه کنیم شاید بعضیا خیلی دوست دارن بگن کارای خاص و سخت میکنن نمیدونم والاconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfused
angry2angry2angry2angry2angry2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : رنگین کمان , ارزو
(2011/10/11, 10:16 AM)shokolat نوشته است: پس چرا هیچکدوم از این مواردی که شماها گفتین برای من پیش نیومد؟یه ذره بچه ها جای بزرگ کردن قصیه منصفانه نگاه کنیم شاید بعضیا خیلی دوست دارن بگن کارای خاص و سخت میکنن نمیدونم والاconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfused
angry2angry2angry2angry2angry2

عزیزم حتما شما پارتیت خیلی کلفت بوده !!!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : ارزو
نه به قران
confused
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : ارزو
بهرحال شکلات جان ما که رفتیم گفت یه هیچه نمیشه باید یه ترم بیای یا مرخصی بگیری بعد انتقالی که ایا بدن به اون شهر مورد نظر یا خیر confused
 تشکر شده توسط : TootFarangi
angryangryبین انتقالی و مهمان خیلی فرق هست اگر بخوای مهمان بشی درسته باید ترم اول و ترم اخر دوران تحصیل در شهر مبدا گذرونده بشه
اما برای انتقالی وضع فرق میکنه 3بند داره که شرایط خاص برای ما کاربرد داره با دادن درخواست به ساختمون مرکزی دانشگاه مبنی بر وجود بیماری خاص بی دردسر با نامه اتون موافقت میشه و دانشگاه مبدا و مقصد هیچ حرف و شرطی نمیزارن
به نظرم گاهی ما خودمون راه رو اشتباه میریم بعد کل قانون و قضیه رو زیر سوال میبریم لازمه یه خورده اطلاعاتو بالا ببریم بعد اقدام کنیم تا دماغ سوخته نشیمwink2agreement2agreement2

تشکر شده توسط : TootFarangi , رنگین کمان , melody , ارزو

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال