•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس
نخیر فربود جام من ارشد قبول شدم این بار بعد سه سال پیاپی که قبول شدم دل رو زدم به دریا برم ترم اول رو انتقالی بگیرم اصلا خودم این تایسپیک راه انداختم که نظر بچه ها رو بدونم بیشتر در مورد لیاسنس میدونستن تا ارشد
بعدشم که رفتم میگفتن نخیر باید ترم اول رو مرخصی یا بیای بخونی

منم بیخیال شدم پس اینطور نیست که ترم اول رو انتقالی بدن اگه کسیم اینکارو کرده مطمئن باش به تو نگفته ولی از یه کله گنده کمک گرفته laughing3

بعدشم ارسد دو سه ترمه بعدش پایان نامست تا بیان ما رو بفرستن برا انتقالی ما تموم کردیم به این همه دوندگیش نمی ارزه بیخیال زهرمارمون کردن اینا fighting0030.gif
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
یاس جان من در تا حدودی در جریان کار این دوستمون بودم از کسی کمک نگرفته فقط اومده تهران واحد مرکزی(دفتر مرکری دانشگاه آزاد) در خواست داده ، از واحد مبدا درخواست نداده
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : paeeze , ارزو , پریا حقیقت پور
من کلی فکر کردم یه راه حل بهتر تر به ذهنم رسید...laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

خانواده رو منتقل کنین به شهر مورد نظر!confusedlaughing3laughing3
بابای من از الان اعلام آمادگی کردهSmile (16)evilgrin0039.gif

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : fireboud , O#!!! , arezooo82 , ارزو , پریا حقیقت پور
یاسی جون از قبولیت خوشحال شدمsmilingsmilingاما متاسفم که با انتقالیت موافقت نشدهangry2angry2angry2شایدبقول دوستان از مسیرش اقدام نکردیدconfused2confused2confused2اصولا محیط های کوچک روی بعضی از موارد بیشتر گیر میدن تا شهرهای بزرگ،انشالله هر چه خیرتان است براتون پیش بیادicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

من که علوم و تحقیقات اراک قبول شده بودم و میخواستم انتقالی ندن منو به شهر خودمون خب چون یه شهر بزرگ دیگه امتحان داده بودم و اونجا قبول نشده بودم بهانه ای بود ولی اصلا اجاره این حرفو ندادن گفتن بیا یه ترم بخون یا مرخصی بگیر بعد حرفاتو نامه هاتو و .................. رو نشون بده همین و والسلام

بعدشم بله ما میخواستیم به اون شهر هم بریم واقعا ولی با این پیشامد دیگه اصلا طرف ارشدم برای هیچ وقت نمیرم
یاسی جون عزیزدلم تمام حرفاتو خوندم دوست دارم راهی که خودم رفتمو برات توضیح بدم شاید بتونم از دغدغه فکریت کم کنم
بعد از قبولی در ارشد دانشگاه ازاد بامراجعه به ساختمان مرکزی دانشگاه ازاد واقع در خیابان پاسداران تهران واحد نقل و انتقالات یه تقاضانامه انتقالی با استناد به یکی از سه بند بیماران خاص(ام اس )و مشخص کردن واحد مقصدت در نامه درخواستی به اقای هاشمی رئیس نقل و انتقالات همون لحظه منشیش نامه رو برای امضا میبره پیشش که بعد امضای ایشون شما به طبقه سوم همون ساختمون میریدقسمت کمسیون پزشکی یه امضاو شماره نامه به شما داده میشه که با تماس تلفنی بعد2روز از درخواست نتیجه موافقت بهتون داده میشه اونوقت شما فقط یکبار با مراجعه به دانشگاه قبولی اولیه و تکمیل ثبت نام در اونجا به شهر خودت برمیگردی اگر فرصت بدی نامه درخواستید در ستاد مرکزی دانشگاه ازاد خودش اماده و به واحد دانشگاهیت ارسل بشه که دیگه تهران کاری نداری اما از اونجاییکه من دیر اقدام کردم برای اینکه جا نمونم از ثبت نام خودم رفتم نامه ام دستی گرفتم
امیدوارم هر چی صلاحه و مقدره برات پیش بیاد که صددرصد بهترین همونیکه خدا میخواد
کسی باورش نمیشه من کارم انقدر راحت پیش رفت لطف و خواست خدا تواین امر ....................
وگرنه بله شاید اگر خودمون پیگیری نکنیم در گیرودار کاغذبازی ها شاید مجبور به ثبت نام در ترم بهمن بشیم
امیدوارم حق مطلب ادا شده باشدlove51love51love51love51love51love51همیشه موفق باشی
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : fireboud , TootFarangi , melody , ارزو , شفا یافته , پریا حقیقت پور
مرسی شکلات جان
خیلی دیر گفتی و راهی نیست دیگه
من یه بار مراجعه کردم و دیگه بیخیال شدم

الانم یه هفته ای هست که کلاسها شروع شده و دیگه نمیتونم هم رم اونجا چون یه روز بیشتر تو راهم هم اینکه الان اونجا کولاکه هم اینکه باید دوابهر اگه اینطور باشه پول اون ترمو بدم و بعد پول ترم جدیدو و ............

بهرحال من قید ارشد رو زدم
 تشکر شده توسط : paeeze , پریا حقیقت پور
اگر قیدشو زدی امری است جداگانه اگر هم همونطور که گفتی در تکمیل ظرفیت قبول شده باشی اصلا باید ترم بهمن ثبت نام کنی که در اینصورت نه جا موندی از ثبت نام چون تا بهمن فرصت داری و نه اصلا بچه های پذیرفته شده تکمیل ظرفیت هزینه ترم مهر رو نباید بدن و اصلا نمیگیرن ازشون.پس تنبلی نکن عشقم این یه تیکه مدرک کاغذی خیلی به دردت خواهد خورداwink2icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : paeeze , fireboud , ارزو , شفا یافته , پریا حقیقت پور
بله من تکمیل ظرفیت بودم ولی اسمم برای ترم مهر بود یعنی همون موقع که رفته بودم هفته ایندش کلاسامون شروع میشد
یاسی جون بله اسمت تو لیست پذیرفته شده ها هست اما ثبت نامم میکردی از بهمن باید بری چون تکمیل ظرفیت قبول شدی قانون همه دانشگاهها ازاد ها اینه
هنوز قبولی و ثبت نامت سوخت نشده
بدو برو ثبت نام حیفه فرصتو از دست نده قشنگمhappy0065.gif

تشکر شده توسط : ارزو , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 14
  • بعدی