امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سینووکس و افزایش آنزیم های کبد
سلام.
دوستان آنزیمای کبد خیلی تحت تاثیر این دارم هستن؟یعنی ممکنه که کم خونی از عوارض سینوکس باشه؟!
سلام.
دوستان آنزیمای کبد خیلی تحت تاثیر این دارم هستن؟یعنی ممکنه که کم خونی از عوارض سینوکس باشه؟!
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
مینو جان ، هر 3-4 ماه یه بار باید آزمایش برای کبد بدی تا به طور منظم چک بشه. ولی اینطور نیست که همه به این آمپولا واکنششون یکی باشه. نترس ،من که آزمایش دادم آنزیمام بالا نرفته بود ،کمتر هم بود ! با این حال دکتر گفت چون وضعت خوبه ، آزمایش هر 4 ماه یک بار !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
سلام ناهید جان.
من تازه واردم واسه همین سوالم زیاده!
آخه تازه سه ماه اول تموم شده و آزمایش کبدم آنزیما رو بالاتر از وقتی که کورتون میگرفتم نشون میده اما هنوز توی رنج نرمال هستش.برام سوال شد.آخه هموگلوبینم هم پایینه و یه اصطلاحی هم پایینش نوشته بود که من ترسیدم.
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
 تشکر شده توسط : seyyed reza , nahid , sadaf
سلام بچه ها...آیا کسی مشکل افزایش آنزیم های کبدی رو با تزریق سینووکس داشته؟

ای سراپا همه خوبی
تک و تنها به تو می اندیشم
هانیه جونم با آوونکس یادمه قبلا نازنین این مساله براش پیش اومده بود ولی برا سینووکس نشنیدم!
مثلا تا چقدر افزایش پیدا کرده؟
عزیزم اینجا رو هم ببین:
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=13...49#pid1849
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : hanie
مرسی شزه...85 شده..حالا گفتیم آوونکس بزنیم شاید ماله سینووکس باشه..گفتم بپرسیم ببینیم کسی چنین تجربه ای داشته یا نه؟

ای سراپا همه خوبی
تک و تنها به تو می اندیشم
ببین عزیزم عوارض این دو تا زیاد تفاوتی نباید داشته باشن.من خودم 4 سال آونکس زدم دیگه نزدیک 4 سال هم سینووکس...
شایدم برای افراد تفاوت داشته باشه!ولی تغذیه هم تاثیر خیلی زیادی داره هانی...
SGOT هست دیگه تو برگه آزمایش؟!
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
icon_question::سلام دوستان خوبم من به خاطر مشكل كبدي كه داشتم به تازگي مجاز به مصرف سينووكس اونهم با احتياط شدم با اين شرط كه پس ازهر بار استفاده ازآمپول آنزيم كبدي من چك شود كه خدا را شكر تا كنون خوب بوده ولي مشكل ادراري و اسپاسم پاي چپ من كه از اول داشتم به هيچ عنوان خوب يا بهتر نشده و مشكل زيادي در راه رفتن دارم ودر اين چند سال ابتلا من داروهاي باكلوفن & آمانتادين & اكسي بوتيل وآزاتيوپرين+الآن سينووكس هم كه اضافه شده حالا من راهنمايي كنيد براي سختي در راه رفتنم چه كنمHuh
 تشکر شده توسط : شهرزاد
عزیز آمپول سینوکس که در رفع مشکلت کمکی نمی کنه، این آمپول برای جلوگیری از پیشرفت بیماری تجویز میشه
ولی برای حل این مشکلاتت باید کورتون بگیری که نوع و مقدار مصرف کورتون رو باید دکترت مشخص کنه
به حرف دکتر گوش بده و نگران نباش، انشاا.. خوب می شی
 تشکر شده توسط : rahi
دوست خوبم داروهای اینترفرون برای جلوگیری از پیشرفت بیماری و کمرنگ و کوچک کردن پلاک ها هستند نه درمان که البته به مرور و با مصرف داروها علاءمت هم تخفیف پیدا میکنن برای مشکل اسپاسمت به شدت تمرین های کششی مناسب رو بهت پیشنهاد میکن فوق العادن ضمنا تغذیت هم باید خوب باشه و مهمتر از همه اینا که نمونه بارز تاثیرش خودمم روحیس
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 290,207 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 16,990 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  سینووکس با درد درقلب و قفسه سینه ارتباط دارد ؟ شیرین 20 10,847 2017/11/04, 11:31 PM
آخرین ارسال: yas8866
  سرنگ آماده تزریق سینووکس mohamad88 45 17,569 2017/06/14, 05:10 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,234 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  عوارض قطع سینووکس 7714 40 39,321 2016/11/23, 09:28 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دمای نگهداری سینووکس وآونکس nahid 72 32,284 2016/10/12, 06:52 PM
آخرین ارسال: mehdi77
  درخواست یک واحد سینووکس mohamad88 6 4,535 2015/06/26, 11:24 AM
آخرین ارسال: mohamad88
  سینووکس و آکنه Aynaz 26 19,713 2015/05/04, 07:26 PM
آخرین ارسال: paeeze
  آیا داروهای ام اس مثل سینووکس و اکتووکس کورتون دارند؟؟؟ mandana18 9 11,632 2015/04/19, 05:54 PM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان