نظرسنجی: این سفر را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
52.17%
12 52.17%
9
21.74%
5 21.74%
8
17.39%
4 17.39%
7
4.35%
1 4.35%
6
4.35%
1 4.35%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 95
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ماسوله - انزلی
sad2sad2sad2
(2011/04/24, 10:18 AM)MAHDI نوشته است: خوب ديگه 3 هفته ديگه مونده تا اين سفر. يه پست هم بذارم اينجا هم تاپيك بياد بالا هم هيجانم بيشتر بشه براي اين سفر. حالا بي ربط به اين قضيه عجب هوايي شده امروز. چه با صفاست همه جا. بوي بارون و خاك نم زده وقتي با بوي ياس و اقاقيا قاطي ميشن آدم ديگه از خدا چي مي خواد
:38::38:sad2sad2sad2هي اين تاپيك مياد بالا من غصه مي خورم.چه قدر ذوق كردمااا.
ايشالله خيلي بهتون خوش بگذره ولي تورو خدا توي امسال بازم سفر شمال بذاريننننننننننن خواهش مي كنممممsad2rolleyesrolleyes

تشکر شده توسط : nazaninn , سحــــــــر
angryangryangryangryangryangryangry3angry3angry3rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesagreement2agreement2agreement2agreement2icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
مهدی چی شده تو هم شعر میگی؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : Prime
یعنی خدایی اون صندلیه ته می نی بوس و دیدید چطوری اشکاتون سرازیرنمیشه چطوری یاد من نمیکنید چطوری دلتون میاد بشینید روشsad2sad2sad2
بگما اون صندلی پشت قباله منه هر کی بشینه روش باید پولش و بده :55::55:
نه خدایی چطوری میشه من نباشم confused
خوش بگذره بهتووووووووووووووووووون درخت دیدید یاد من کنید :55::55::55::55:
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : سحــــــــر
(2011/04/24, 01:31 PM)nazaninn نوشته است: یعنی خدایی اون صندلیه ته می نی بوس و دیدید چطوری اشکاتون سرازیرنمیشه چطوری یاد من نمیکنید چطوری دلتون میاد بشینید روش:42

من ميشينم روش. كلي براي اون صندلي برنامه دارم
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
چه برنامه ای ؟ باید قبلش با من هماهنگ کنی angry2
یعنی با بی توجهی و خیال راحت میشینی روش؟ یعنی میتونی؟ یعنی نمی خوای پولش و بدی ؟ می تونی بریزی به حساب حامد شه بندگان
یعنی تو دلت میاد هانیه تو یه چیزی بگو عزیزم بدون من اون می نی بوس یه چیزی کم داره خودم میدونم sad2sad2
شیر که پیر بشه همینه دیگه آقا مهدی میشینه رو صندلیش همیشه اینجوری نمیمونه جناب یه سفر دیگه و یه منه دیگه هستا جیک جیک مستونته فکر زمستونت هم باشه:35:
نازنين بيا آشوب به پا كنيم .كميته بفرستيم بگيرنشون . اصلا چه معني داره بدون مجوز آقايونو خانوما برن سفر؟؟؟
برنامه جديد سفر:
دوستان عزيزم برنامه قبلي پس از بررسي در وزارت ارشاد به برنامه زير تبديل شد.
دو تا ميني بوس از اين خوشگلاي مال عهد بوق مي گيرين يكي خانوما يكي آقايون .ميني بوس خانومام كامل بايد پرده هاش كشيده باشه. خنده و شوخي و استغفرالله ورزش هم ممنوعه. تجمع بيش از 4 نفر هم ممنوع. مكالمه خانم و آقا در جمع زير چهار نفر ممنوعه. پس از اونجايي كه بالاي چهار نفر هم حرامه كلا حكومت نظامي اعلام مي شه.
دو سه تا سي دي سخنان گوهر بار بعضي هارم مي فرستيم براتون تا اونجا بذارين هم فيض ببرين هم لبخندي همراه با اشك ديده به چهرتون مي شينه.
ساعت 3 صبح حركت از بيابونهاي اطراف تهران يه جايي تو مايه ك...ه... ر...ي...ز...
ساعت 3 بعد از ظهر ورود به شهر ماسوله ( تأخير مختصر چون با اين ميني بوس قديميها هستين )
نهار هم كه رژيم هستين
ساعت 3 تا9 بعد از ظهر استراحت ( چون بعد از 12 ساعت راه يه كم خسته شدين )
( محل استقرار دوستان عزيز هم قبلا در ورودي شهر ماسوله تعبيه شده )
ساعت 9 شب تا 11 مكالمه و گفتمان لذت بخش با دوستانمون در گشت ارشاد كه زحمت راهنماييشون به كمپ شما عزيزان بر عهده اينجانب و ديگر دوستاني كه متاسفانه موفق به همراهي شما نشده اند مي باشد.wink2:35:
شب اول در خدمت دوستان عزيز خواهيد بود.confused
جمعه صبح ساعت 5 صبح ماسوله را به مقصد تهران ( اوين ) ترك خواهيد كرد. agreement2
حالا خود دانيد. smiling
خب خرداد هم خوبه به خدا آخه:38::38::38:rolleyes
 تشکر شده توسط : hamid , nazaninn , hamed , سحــــــــر , Narges
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
ندا عجب برنامه ریزیه کامل و دقیقی
یعنی میگی بفروشیمشونن؟ laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : khatoon25
(2011/04/24, 01:42 PM)nazaninn نوشته است: چه برنامه ای ؟ باید قبلش با من هماهنگ کنی angry2
یعنی با بی توجهی و خیال راحت میشینی روش؟ یعنی میتونی؟ یعنی نمی خوای پولش و بدی ؟ می تونی بریزی به حساب حامد شه بندگان
یعنی تو دلت میاد هانیه تو یه چیزی بگو عزیزم بدون من اون می نی بوس یه چیزی کم داره خودم میدونم sad2sad2
شیر که پیر بشه همینه دیگه آقا مهدی میشینه رو صندلیش همیشه اینجوری نمیمونه جناب یه سفر دیگه و یه منه دیگه هستا جیک جیک مستونته فکر زمستونت هم باشه:35:

ای بابا چرا نمیای نازنینangry3 ...خدا نسل این امتحانارو از رو زمین برداره که هرچه می کشیم از دست اوناست...باشه عزیزم یه چهارپایه می زاریم وسط اتوبوس میگیم مهدی بشینه روش جای توام محفوظهagreement2
خدایی ناراحت شدم نمیای یه webcam می زاریم توام بیا پشتش در تمامی لحظه ها شریکی دوستممممlove51

ای سراپا همه خوبی
تک و تنها به تو می اندیشم
 تشکر شده توسط : nazaninn , بهــار , سحــــــــر
(2011/04/24, 02:12 PM)hanie نوشته است: ای بابا چرا نمیای نازنینangry3 ...خدا نسل این امتحانارو از رو زمین برداره که هرچه می کشیم از دست اوناست...باشه عزیزم یه چهارپایه می زاریم وسط اتوبوس میگیم مهدی بشینه روش جای توام محفوظهagreement2
خدایی ناراحت شدم نمیای یه webcam می زاریم توام بیا پشتش در تمامی لحظه ها شریکی دوستممممlove51

به به. حالا من بشينم رو چهار پايه هانيه جان. باشه عزيزم تو بگو بشين كف مي ني بوس. اما اين رسمش نيست. من مي خوام دقيقا بشينم صندلي عقبangry2
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : hanie

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 95
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال