نظرسنجی: در دیدار ماسوله - انزلی ...
شرکت خواهم کرد
100.00%
25 100.00%

0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ماسوله - انزلی ( بسته شده )
باران اخه تا تعداد مشخص نشه نمیشه تاریخ گفت . مثلا یه وقت دیدی ما تاریخ گفتیم بعد به حد نساب نرسیدیم اصلا !
حالا اگه بالای 60-70% میاید در نظرسنجی شرکت کنید بعدش برای قطعی کردن هم برنامه داریم . قبلش برنامه کامل اعلام میشه و کسانی که 100% اماده هستن اعلام میکنن .

ولی احتمال اینکه پنجشنبه جمعه باشه و اخرای اردیبهشت زیاده .
پس فقط 2 هفته میمونه که 22-23 اردیبهشت و 29 - 30 اردیبهشت میمونه .

بازم این دو هفته در حد حرف هست و اصلا تایید شده نیست .

مهدیه خانم شما عیالوارها هم میتونید با عیالتون تشریف بیارید . باعث خوشحالی ما خواهید شد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : i3aran , Mahdieh , سحــــــــر
(2011/04/10, 12:52 PM)مهديه نوشته است: بچه هابذاريد اين ديدارتون تموم بشه بعد يه ديدار ديگه بذاريد هولا
بچه ها خوش بگذره ما عيالوارها كه نميتونيم بيايم:38::38::38: شما بريد خوش باشيدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
مهديه جان چرا نمي تونين بياين؟
خوب من هم با همسرم ميخوام برم.
خيلي خوش ميگذره agreement2

بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : MAHDI , Mahdieh , shahrzad
(2011/04/10, 01:13 PM)baran. نوشته است: مهديه جان چرا نمي تونين بياين؟
خوب من هم با همسرم ميخوام برم.
خيلي خوش ميگذره agreement2
باران جان آخه هم من كارمندم هم همسرم وهر دوتامون هفته اول سال رو مرخصي بوديم به خاطر اين نميشه به همين زودي دوباره مرخصي بگيريمconfusedconfusedconfused
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : i3aran
من الان بارییس و معاون میراث فرهنگی گیلان صحبت کردم
به احتمال 99 درصد میتونم جا رو تو خود ماسوله براتون هماهنگ کنم تا 15 نفر
بهم قول مساعد دادن

تخت سلیمان و بیستون هم قول مساعد گرفتم الان صحبت میکردم با اونا هم
[تصویر:  Iran-180-animated-flag-gifs.gif]

تشکر شده توسط : hamid , Majid , hamed , بهــار , shahrzad , i3aran , Prime , سحــــــــر , h.kakavand
سلام به تمامی گلهای دنیا
سلام دوستان امیدوارم تعطیلات خوبی رو گذرونده باشید
برای من که حداقل اینجوری بوده من به نمایندگی از تمام اعضائ انجمن و به نمایندگی از تمامی بیماران خاص مخصوصا دوستان گلم رفته بودم خونه خود خدا براتون دعا کنم امید وارم هم شما منو قابل دونسته باشید و هم خدا برای حرفهای من وقت بزاره
همتونو دوست دارمrolleyes
راستی منم مثل فرشید پنجشنبه کلاس دارم اگه شد منم به شما ملحق میشمicon_biggrin
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : i3aran , farshid , MAHDI , hamid , hamed , Majid , Aram , Prime , سحــــــــر , h.kakavand
دوستای خوبم سلام ؛
با تدارک پیش بینی شده ، امیدوارم بتونیم برنامه خوب و جذابی رو برای این مسافرت برنامه ریزی کنیم تا لحظه لحظه اون پر از خاطره و بیادموندی باشه .

لازمه اعلام کنم فرصت شرکت در نظر سنجی اعلام آمادگی تا پایان روز جمعه 26 فروردین هست .
لطفا افرادی که قصد اومدن دارند در این نظر سنجی شرکت کنند تا ما بتونیم برنامه ریزی دقیقی انجام بدیم .

امیدوارم همه شما در این سفر حضور داشته باشید و از با هم بودن لذت ببریم .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : بهــار , Majid , hamid , farshid , shahrzad , i3aran , khatoon25 , Prime , سحــــــــر , Aram
یه پیشنهاد
میشه تاریخ دقیق حرکت رو بگین
اینطوری فکر کنم تکلیف بچه ها بیشتر معلوم میشه
و اگر امکانش هم هست تو زمان و مکان مصمم باشین و تغییر ندین
درسته میدونم دوست دارین همه باشن اما متاسفانه طبیعی هست که نمیشه همه رو هماهنگ کرد
ودر نظر هم داشته باشید که برا اونهایی هم که قطعی شدن شاید برنامه ای پیش بیاد که در اون زمان مقرر نتونن بیان که 10% هم رو به این افراد باید اختصاص داد .
بالاخره هرچه قدر برنامه قطعی تر باشه تصمیم ها هم جدی تر میشه اینو تو برنامه هایی که گذاشتیم دیدیم .
ببخشید فضولی کردم
[تصویر:  Iran-180-animated-flag-gifs.gif]

آخ جون شماللللللللللللللللللل
بهار جونم آغوش خود را بگشاااااااااااااااااااااااااااااااا
سارا هم همینطور............
منم با فرشید موافقم.ای کاش بشه تاریخ دقیق تر معلوم بشه تا با قطعیت بیشتر نظرسنجی کرد
من که ناجور پایه ام.........حتی شده اگه مرخصی هم ندن بهم من میاممممممممممممممممممم
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : Narges , hamid , khatoon25 , Prime , Matilat
یه چیز میگم نخندین هااااااااااا
بچه ها من داشتم فکر میکردم دیدم نوشتین هزینش میشه نزدیک 70ت...یه ک زیاد نیست!میشه نصف حقوق من هااااااااا
اگه بیشتر شیم کمتر میشه؟!
حالا عیب نداره من که میام ولی احتمالا برا دیدارهای بعدی کفگیر میخوره به ته دیگ و شهرزادجون همون چند ماه یه دیدار میتونه بیاد..
دوستان از دور اشاره میکنن به من که حالا بذا اینو بریم دختر جون بعد غصه دیدارهای بعدی رو بخور..
بله بله کاملا حق با شماست..
خیلی دوستون دارم که میخوایم بریم ماسووووووووووووووووووووله
از زحماتت خیلی ممنون حامد جان..(با کمی تاخیر اولش ذوق داشتم یادم رفت بتشکرم)
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : hamed
دوستای خوب من
اونایی که تا حالا تو دیدارهای گذشتمون خصوصا سفرهامون مثل کاشان و نمک ابرود بودن میدونن که بهترین لحظات زندگیشون رو تو این دیدارها سپری کردن
همه بچه ها با تموم وجودشون و تموم مهربونیاشون کنار هم بودن
من به شخصه سفر زیاد رفتم. خیلی جاها گروهیم با دوستام رفتم. اما با بچه های اینجا سفر رفتن و کنارشون بودن رو با هیچی تو این دنیا عوض نمیکنم و میترسم از روزی که به هر دلیل فرصت این سفرها رو نداشته باشم
بچه ها تموم سعیشون اینه که بهترین لحظات رو کنار هم داشته باشیم و هیچی کم نباشه تا یه خاطره همیشگی برامون بمونه. کنار ناب ترین دوستامون که می فهمن همدیگر رو
خدا میدونه خودم لحظه شماری می کنم برای این سفر که برای 2 روزم شده فارغ از همه مشکلات روزمره کنار بهترین دوستام همه چیز رو فراموش کنم
هر کاری دارین هر برنامه ای دارین سعی کنین باشین چون همه ما نیاز داریم به این باهم بودن و فراموش کردن مشکلات
حامد و حمید عزیز دارن زحمت میکشن برای این دیدار و امیدوارم بیشترین تعداد بچه ها شرکت کنن و همه دوستان زودتر اعلام امادگی کنن تا بشه برنامه ریزی خوبی انجام داد

هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : hamid , shahrzad , farshid , i3aran , Mahdieh , khatoon25 , Prime , Aram , h.kakavand

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر ام اس سنتر به انزلی و ماسوله hamid 97 26,418 2017/11/28, 03:41 PM