نظرسنجی: در دیدار ماسوله - انزلی ...
شرکت خواهم کرد
100.00%
25 100.00%

0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ماسوله - انزلی ( بسته شده )
راه که دارهوفقط یه خورده خیلی دووووووووووووووره:38:
(2011/04/14, 02:38 PM)bita.s نوشته است: راه که دارهوفقط یه خورده خیلی دووووووووووووووره:38:

عزیزم منم از اصفهان میخوام برمwink2
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : Narges
(2011/04/14, 02:40 PM)sahar نوشته است: عزیزم منم از اصفهان میخوام برمwink2
آخه سنم یکمی اجازه نمیده بیامlove28 ولی تابستون حـــــــــتما میام پیشتوووونsmiling2icon_question[/quote]
(2011/04/14, 02:52 PM)bita.s نوشته است: آخه سنم یکمی اجازه نمیده بیامlove28 ولی تابستون حـــــــــتما میام پیشتوووونsmiling2icon_question
[/quote]

love51love51love51love51
خیلی خوب کاری میکنی
تابستون حتما بیا مشتاق دیدار عزیزمwink2
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

(2011/04/13, 08:11 PM)hamid نوشته است: دوستان یه بار این پست رو گذاشتم مجید پاک کرد
اول اینکه به مجید این اطمینان رو میدم که اگه این سری هم پستم پاک بشه به تک تک بچه هایی که در نظرسنجی شرکت کردن پیغام خصوصی میدم و همین پست رو براشون ارسال میکنم .

دوستان مجید میگه من در این سفر شرکت نمیکنم !
علتشم فوق العاده مسخرس
میگه !‌چون من ام اس ندارم نمیام و میخوام جمعتون خصوصی باشه .
من هر چقدر تلاش کردم نتونستم راضیش کنم .

کسی با حضور مجید در این دیدار مشکل داره ؟؟؟

فربد هم بعد از این پست من که پاک شد پست داده بود که من با نبود مجید مشکل دارم
شمام نظرتون رو بگید .

آقا مجید من نمیتونم دیدار ماسوله رو بیام، اما مطمئنم سایر دوستان که میرن ماسوله دوست دارن شما هم باهاشون باشید، همون طور که تو همه دیدارها دوست داریم شما باما باشید، آخه پسر خوب این چه دلیلیه، جمع خصوصی دیگه چه صیغه ایه؟!icon_cry کدوم حرف و حرکت ماها باعث شده همچین تصمیمی بگیری،آخه ما باید یه همچین حرفی بزنیم که تو همچین تصمیمی بگیری! وقتی ماها خودمون رو از بچه ها و افراد دیگه جدا نمیکنیم و با دوستان خوبی مثل تو که برای دور هم جمع کردن ما زحمت میکشی و مطمئنا بی خوابی و دردسرهای زیادی تحمل میکنی دوست داریم رابطه داشته باشیم و ببینیمش، اون هم تو شادیهامون، اون وقت شما ما رو ترد میکنی؟؟!! از ما کناره میگیری؟ یعنی فقط باید تو ناراحتی ها با ما باشی و نباید تو تفریح و شادی همراه ما باشی؟ من فکر میکنم هیچ فرقی بین دیداری مثل دیدار فردا و دیدار ماسوله نیست و همون طور که تو این دیدارها قدم رو چشم ما میذاری دیدار ماسوله رو هم حتما با بچه ها همراه شو، منم مثل شهرزاد اگه قرار بود ماسوله برم با این تصمیم شما نمی رفتم، شک نکن، دوستان خوب تو غم و شادی کنار هم هستن، لطفا کنارمون باش هم تو غم و هم شادی و البته بیشتر شادیwink2
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : MAHDI , hamid , shahrzad , Narges , سحــــــــر , mirali
(2011/04/14, 01:35 PM)sahar نوشته است: مجید دیداره شمال قبلی هم نیومدی من خیلی ناراحت شدم
واقعا این دلیله تو آوردی؟
مگه حمید چقدر اعصاب داره که یا باید از دست تو حرص بخوره یا از دسته سیناconfused
اگه تو نیای کی اونجا ادایه لهجه منو در بیارهlaughing3
دیگه هم از این دلیلا نیار اگه قراره کسایی که ام اس دارن نرن پس منم نباید برمangry3
من موندم تو این دلیلو از کجا آوردی
حمیدددددددد این دیدار کاملا تفریحیه بزار تو این سفر دیگه ام اسو با خودمون نبریم
بسه دیگه چقدر ام اس خیلی دارید بهش رو میدیدangry
مجید سفر ما تفریحیه و ام اس رو با خودمون نمیبریم پس دیگه جایه نگرانی نیست میتونی بیایwink2

سحر خانوم خٌبی ؟! (با لهجه بخونین!) laughing3

الان داشتم با حمید تلفنی صحبت می کردم کلاً یادم رفت می خواستم چی بنویسم !! laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : سحــــــــر
سلام
زمان شرکت در نظر سنجی اعلام آمادگی در دیدار ماسوله - انزلی تا روز چهارشنبه 90/1/31 تمدید شد .
لازم به ذکر هست در انتهای این نظر سنجی هزینه دقیق این برنامه نسبت به تعداد افرادی که اعلام آمادگی کردند محاسبه می شه ، بدلیل اینکه با مشخص شدن تعداد افراد نوع وسیله نقلیه و ... مشخص می شه .
همچنین افرادی که با یک رای برای دو نفر اعلام آمادگی می کنند (به عنوان مثال خودشون و هسرشون ) این موضوع رو اعلام کنند .
بعد از پایان این نظر سنجی اطلاعات کامل تری از هزینه و برنامه این سفر به آگاهی شما می رسه .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : MAHDI , hamid , fireboud , nazaninn , salman121 , mirali , سحــــــــر
در تكميل صحبت هاي حامد جان بگم كه بهتره دوستاني كه بالاي 70 درصد احتمال حضورشون هست حتما اعلام كنن. چون اگه براي بالاي 20 نفر بخواد برنامه ريزي بشه كاملا هم هزينه هم امكانات متفاوت ميشه. از طرفي قطعا در مرحله بعد اولويت با كسايي خواهد بود كه قبلا اعلام آمادگي كردن
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : fireboud , nazaninn
بچه ها حالا كه ديدمتون وديدم كه اينقدر خوب و گلين دوست دارم ماسوله رو هم شركت كنم ولي واي از اين همه كار و مسئوليت زندگي :38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38:منم ماسوله ميخوام
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : salman121 , سحــــــــر , Prime

من احتمال اومدنم همون بالای 70 هست ولی من خودم ساکن گیلانم تنها میام .احتمالایه بعد ظهر بیام و برگردم اگه میشه برنامه دو روزتون رو بهم بگید ممنون میشم.

پیشاپیش هم ورودتون رو به گیلان همیشه بهار خوش آمد میگم.کاش میشد بیاین شرق گیلان جاهای دیدنی و در عین حال بکرش زیاده

wink2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : سحــــــــر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...