نظرسنجی: آیا سردیجات مخصوصا ماست و تزشی زیاد میخوردید(میخورید)؟
بله
65.89%
85 65.89%
خیر
34.11%
44 34.11%
در کل 129 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردی جات و ام اس
(2011/10/04, 11:36 PM)nazanin نوشته است: يه سوال؛
من هروقت بستنی ميخورم فرداش ديگه نميتونم راه برم ولی 2‏_‏3 روز بعدش بهتر ميشم يعنی نباید بخورم يا اشكالی نداره بخورم‏?‏‏!‏ آخه خيلی دوست دارم

دوس جون درپاسخ این عزیز نوشتم
بستنی مورد ندارد

فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : TootFarangi , somaye_602000
من که سعی کردم همه سردیجات رو حذف کنم ولی یه چند باری که هوس کردم ، ماست رو با گل سرخ و نعنا یا بجاش زیره خوردم بدنبود - شیر هم با خرما و موز که گرم هست میشه خورد ماهی هم با کلپر و گردو میشه خورد دیگه فکر کنم بستگی به سیستم بدنم داره که چقدر میتونه حساس باشه من حتی به کشک بادنجونم حساسم با اینکه توی اون سیر و پیاز سرخ کرده و نعنا که خیلی هم گرمه میخورم تا دو سه روزی گز گز دست و پا دارمangry
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , ساغر
سلام بچه ها کسی می دونه که قهوه یا نسکافه برامون بداست یا نه ؟ confused2

الهی
نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم
نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی

در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی
پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی

کس به غیر از تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی
باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی
 تشکر شده توسط : somaye_602000
(2011/11/10, 04:44 PM)roshanak.z نوشته است: سلام بچه ها کسی می دونه که قهوه یا نسکافه برامون بداست یا نه ؟ confused2

تا اونجائی که من میدونم بده وما نباید بخوریم شاید چند روز دیگه دانشمندان بگن خوبه معلوم نیستangry2
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : roshanak.z , somaye_602000
شلام من خیلی تمر هنذی هله هوله میحوردم ماستم میخوزدم
الانم میخورم
ام اس
آخر عشق و دوست داشتن نیست!
حالا بهت میگن نخور نخور دیگه ماری جون
من که پرهیزایی دارم اگه شیطون گولم نزنهSleepy
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
(2011/07/20, 11:53 AM)شفا یافته نوشته است: چنین تقسیم بندی بیمعناست. میتونست ام اس خشک و تر باشه اما گرم و سرد امکان نداره.
بعضی ها برای اینکه کارشون را مهم جلوه بدند شلوغش میکنند.

سلام ببخشید منظور از سردوگرم طبع سرد وطبع گزم هستشwink2Shy
من خیلی شنیدم وتجربه کردم وقتی چای با زنجفیل یا دارچین میخوری علایم ام اس کم میشه!
ولی وقتی ماست یا خیار میخوری بعدش حالت بی حالی خستگی داریSmile
الان به ماها برنامه غذایی مخصوص دادن از طرف انجمنمون که چی بخوریم جی نخوریم smiling
کجای چنین تقسیم بندی بی معناست؟angry2
شما اطلاعااتتون رو زیاد کنیدangry2
ام اس
آخر عشق و دوست داشتن نیست!
 تشکر شده توسط : najva , somaye_602000 , ساغر
دکتر نبوی توی تلویزیون اعلام کرد اینها همش حرفه نمیدونم رژیم یا هر چیز دیگه ای
گفت میوه و سبزیجات یا قهوه بخورید به امید خدا بهتر میشید یا علایمتون تشدید نمیشه ول ککنید این حرفا رو اینقد بهش فکر نکنید بخدا من گاهی یادم میره بیمارم واقعا میگم چون اصلا بهش فکر نمیکنم اگه مصلا سردم بشه یا اسپاسم هم بگیرم میگم حتما از سرما پام اینطور شده یا .....
اصلا ربطبیش نمیدم به ام اس که حالا بخوام بشینم فکر کنم چه عذایی سری داره یا غذایی گرمی بیخیال angry2
 تشکر شده توسط : TootFarangi
من كلاً سرديجات رو خيلى دوست دارم هم قبل از اينكه كه بفهمم ms دارم زياد چيزاى سرد ميخوردم هم الان و تا حالا هم خوردنشون حالمو بد نكرده و البته دكترم هم هيچ توصيه اى در اينمورد نداشته كه سرديجات مصرف نكنم.
در ضمن شما عزيز دلى، نديدن يه تاپيك دليل بر بى اهميتيش نيست.love51
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : somaye_602000
(2011/08/24, 10:17 PM)sadaf نوشته است: دوست من منم توی خوردن سردی گرمی تعادل داشتم ولی الان سردی جات از زندگیم حذف شده(طبق رژیم دکتر خدادادی)هیچ علائمی هم تو این 3 سال نداشتم شکر خدا-حتی بعد از تزریقای سینووکس هفتگیم

سلام دوستم خیلی خوشحالم از اینکه دیدم واقعا این گفته های خدادادی رو رعایت میکنی و نتیجه گرفتی چون منم خودم همین رزیم غذایی 2 سال رعایت میکنم و خیلی راضیم چون خدارو شکر تو این مدت هیچ مشکی نداشتم ولی ای کاش همه این کارو بکنن ولی متاسفانه بحث رو این فضیه زیاد شده و اختلاف نظر خیلی زیاد متاسفانه....
موفق باشید...agreement2
(2011/08/13, 04:10 PM)arezooo82 نوشته است: آره خوردن گرمی تو من که تاثیر خوبی داشته.از یه طرفم ماست و دوغ و ... نمیخورم می ترسم پوکی استخوان بگیرمSad نمیدونم چیکار کنم

سلام دوستم
اول اینکه خیلی خوشحالم که این داستان رعایت میکنی شما به خاطر اینکه با کمبود کلسیم مواجه نشید حتما شیر بادام استفاده کنید ترجیحا صبح وقتی که ناشتا هستید 1 لیوان میل کنید چون شیر بادام بمب کلسیم هستش و بعد از خانواده کلم خیلی مصرف کنید مثل کلم بروکلی و گل کلم.....
agreement2
(2011/08/23, 11:54 AM)somaye_602000 نوشته است: ممنون از جوابت. منم عین خودت غذا میخوردم میرفتم پیاده روی و کل پیاده روی را دوغ ترش گازدار میخوردم... باهات کاملا موافقم عزیزمicon_question
ممنون از جوابت. منم عین خودت غذا میخوردم میرفتم پیاده روی و کل پیاده روی را دوغ ترش گازدار میخوردم... باهات کاملا موافقم عزیزمicon_question

واقعا به جونه خودم بی ربط نیست چون منم دقیقا مو به مو عاشق تک تک این گفته های شما بودم و به میزان خیلی زیاد مصرف میکردم...angry3rolleyes

ولی خداروشکر الان که رعایت میکنم هیچ مشکلی ندارم....smilingagreement2
 تشکر شده توسط : ساغر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 15