نظرسنجی: آیا سردیجات مخصوصا ماست و تزشی زیاد میخوردید(میخورید)؟
بله
65.89%
85 65.89%
خیر
34.11%
44 34.11%
در کل 129 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردی جات و ام اس
امروز من توی یه سوپر ماست با طعم فلفل دیدم دوستام که گرفتند وخوردند گفتندکه ٰیه کمی از نظرتندی از آجیل هندی بهتره فکر کنم برای اوندسته از دوستانی که ماست هوس میکنند خوب باشهsmiling
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , فرناز , sadaf , BABA
(2012/02/11, 08:09 PM)زهرا59 نوشته است: امروز من توی یه سوپر ماست با طعم فلفل دیدم دوستام که گرفتند وخوردند گفتندکه ٰیه کمی از نظرتندی از آجیل هندی بهتره فکر کنم برای اوندسته از دوستانی که ماست هوس میکنند خوب باشهsmiling

منکه عاششششششق ماستم شدییییییداlove28love28
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : BABA
من از وقتی خوراکیهای گرم میخورم خیلی حالم خوبه agreement2
 تشکر شده توسط : فرناز , Prime , ارزو , somaye_602000 , ghaside , BABA
منم هندوانه زیاد میخوردمو میخورم
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , BABA
من ماست خیلی دوست دارم فقط چون سردیه من با دارچین می خورم به خاطر همین اذیتم نمی کنه دارچین گرمیه من در مطلبی خوندم که (هر روز داخل ماست دارچین بریزید تا چربی بسوزانید. دارچین یک ماده بی‌نظیر در افزایش متابولیسم است. خوردن روزانه نصف قاشق چای خوری دارچین کافی است تا در عرض یک ماه یک کیلو وزن کم کنید.)

تشکر شده توسط : ساغر , ارزو , somaye_602000 , BABA
من کلا" کم پیش میاد چیزی بخورم سردی و گرمی فرق ندارهbadtaste
به قول مامانم مرضم واسه نخوردنمهtongue0011.gif
 تشکر شده توسط : TootFarangi , somaye_602000 , BABA

من فقط پبتزا دوست دارم شیرم دوست دارم....البته دکتر گفته انزیم کبدت بالان نباید پیتزا بخولیangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3.
اگر خود کشی کردم ملت همه بدونین بخاطر این بوده که پیتزا نخوردم و فقط بهم ماهی بخار پزو مرغ بخار پز دادنundecided2undecided2undecided2undecided2undecided2undecided2
البته نمیدونم پیتزا سرده یا گرم؟یعنی بخاطر مصرف زیاده پیتزا بوده؟نه بابا...فکر نکنم......اخر این سرد و گرم واقعیه یا نه؟به من گفتن اب زرشک بخور تا درست بشه کبدت....البته تو سایتای اون بر اصلا چیزی نگفته بودن....فقط نوشته بود چربی اشباع مصرف نکنین....دکترمم هیچی نگفت...گفت فقط چربی نخور...البته بهم گفت لبنبات کم بخور...یا نخور قرص کلسیم جاش بخور...نمیدونم چرا؟
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

(2012/04/15, 02:26 PM)sooorooosh نوشته است: من فقط پبتزا دوست دارم شیرم دوست دارم....البته دکتر گفته انزیم کبدت بالان نباید پیتزا بخولیangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3.
اگر خود کشی کردم ملت همه بدونین بخاطر این بوده که پیتزا نخوردم و فقط بهم ماهی بخار پزو مرغ بخار پز دادنundecided2undecided2undecided2undecided2undecided2undecided2
البته نمیدونم پیتزا سرده یا گرم؟یعنی بخاطر مصرف زیاده پیتزا بوده؟نه بابا...فکر نکنم......اخر این سرد و گرم واقعیه یا نه؟به من گفتن اب زرشک بخور تا درست بشه کبدت....البته تو سایتای اون بر اصلا چیزی نگفته بودن....فقط نوشته بود چربی اشباع مصرف نکنین....دکترمم هیچی نگفت...گفت فقط چربی نخور...البته بهم گفت لبنبات کم بخور...یا نخور قرص کلسیم جاش بخور...نمیدونم چرا؟

لبنيات خيلي سرده
 تشکر شده توسط : sooorooosh , BABA
من یه سوال دارم
من شنیدم که سردی جات خوب نیست برا ماها
ولی چجوری میشیم اگه بخوریم؟! آخه من هیچی از سردی و گرمی ها ندیدن نه بدی نه خوبی...خواستم بدونم تو ماها فرق داره یا نه برا بعدا میگن بده و برا همه همینطوره؟
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
(2012/04/16, 11:14 AM)yummy نوشته است: من یه سوال دارم
من شنیدم که سردی جات خوب نیست برا ماها
ولی چجوری میشیم اگه بخوریم؟! آخه من هیچی از سردی و گرمی ها ندیدن نه بدی نه خوبی...خواستم بدونم تو ماها فرق داره یا نه برا بعدا میگن بده و برا همه همینطوره؟

منم خودم بعد از آخرين حمله ام با اين موضوع آشنا شدم هميشه سردي ميخوردم و 6 سال حمله نداشتم اما اين دفعه آخر حمله عوارضش نميرفت از وقتي گرمي خوردم روز به روز بهتر شدم چند روزي رعايت نكردم و الان چشمم درد گرفته اما دردش ربطي به حركتش نداره همينطوري كلا درد دارهbadtaste
 تشکر شده توسط : yummy , رزمینا , BABA

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...